Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč někdo něco pořád musí řešit s tím Walletem? Prostě na něho nereagujte, ten kluk má v hlavě vzduchoprázdno čili je lepší na něho nereagovat.
    • Pirát: naklikávání hlasů ti v ničem nepomůže jen ze sebe děláš idiota.
      • LOL co to třepeš za srance. Jaký panebože naklikávaní. Nedal jsem si ani jeden plus. Osobně jsem, ale rád, že jsem v plusu jelikož lidi tu mají rozum a Walleta považují za čuráčka stejně jako já.
        • ucho
          Wallet je obyčejnej provokatér. Netřeba ho urážet. Já si ho teď vyfiltroval a mám od něj pokoj.
          • Škoda každé urážky, která tohoto mentálně nevyvinutého jedince nezastihne.
            • Wallete jen pokračuj, pirátovi brzo rupne žilka :D
            • Skvele, ale ja nemam konzoli, to sis to trochu spletl.
            • Nebuď pyča
            • Nebud butthurt
          • Mas pravdu, jsem provokater, protoze jsem si dovolil rict, ze vymysly co tu produkuji tvoji konzolebojs jsou vymysly. To dava smysl. Btw, jak funguje ten filtr? *15*
            • Si ty zasadni tituly nech. O lowdetail konzolovy koridorovky fakt zajem nemam. *15*
            • Jn máš pravdu a mizerný podpoře pro pc a ignorace spousta zásadních titulu taky ne
            • Nejlepsi na tom je, ze at budes fanbojovat jak chces, na mizernym hw lowzole to nic nezmeni. Takzetak. *5*
            • Proč? mě to spíše přepadá směšné než k nějakému rozčilovaní. Jinak k té diskuzi. Hraješ na pc čili jsi pyča, takže jsem tě nazval správě.
        • Jack1947
          Psal Pirát... takze ses priznal. Nebo spletl... hmm *7*
          • Hele nakonec si mě přemluvil k té velké pyče. Teď tu tak budu působit *4* Doufám ,že ti to nevadí?
            • Jack1947
              Spis "podhledu". *1*
            • Sice je hodne hloupy a sobecky zahledeny do sebe, nejspis i zly, ale to co delas ty je jeste horsi. Nesnaz se dostat po jeho uroven, bude to jen k tve vlastni skode. Trochu nadhledu prosim.
            • Nevadi, od cloveka co neumi udelat spravne reakci na koment mi to fakt nevadi. *15*
          • Takze uz doufam chapes, kdo je tu ten komicky bojovnik.
            • Pojmenuj se "jsem butthurt protoze neumim linkovat kosik z czc" anebo "jsem konzolefag a 7850 v ps4 je lepsi jak titan" bohuzel je oboje ale dost dlouhy, staci kdyz tam nechas "pyca", to na tebe sedi dostatecne.
            • Ten nick je výstižnější a budu používat jen ten. Přemýšlím jen, jestli se nemám pojmenovat :" Wallet je velká pyča" co myslíš Wallete? Co je lepší Wallet je pyča nebo Wallet je velký pyča?
            • Jack1947
              To byla reakce na Wallet je pyča... proti tobe (zatim) nic nemam.
        • Ta vetsina co nakupuje parky bez masa, hraje na konzoli, veri, ze ps4 je lepsi jak pc za 20k a zaplati a tvrdi ze to ma zadarmo? Ta si o me muze myslet co chce, to je mi uplne volny. *3*
          • Jack1947
            To nemusis o jeho vykonnosti si totiz nedelam zadne iluze. *3*
          • Jack1947
            Napsal to potom, takze jsem uz obrazek mel... dobry kdyz nemusis reagovat nereaguj ... pro me budes horsi nez ti co tu konzole propaguji , kdybys byl ok tak by ses nedohadoval. Cist a psat muzu co chci, pokud to nikoho neurazi a neni v tom rasisticky a jiny etnicky podtext.
            Klidne si ho bran, pro me jste pak stejni kdyz proste ja sem ok se v si a ty ne je tvuj problem... a je mi fuk jestli se ti to nedari cist takto necti treba. Nebyla jina moznost, nez to napsat. *4*
            • Ja te nepresvedcuju o nicem, rikam ze si muzes vybrat, bud verit blabolum ze 7850 ma parametry jak titan a ze je ps4 strasne uzasne vykonnej, nebo si muzes precist o hw neco na netu.
            • Jack1947
              Nejsi, nejde jen o fakta... je stejny jako ty a proto ho branis. To je cele, ted me chces utvrzovat o sve pravde co me nezajima ? No, tak prosim. ( tohle nemas jak vyhrat je mi lito.)
            • Johnyho branit samozrejme budu, protoze psal fakta. Nejsem fanboy abych si vymyslel. Samozrejme ze chapu tvou snahu nerikat detem pravdu, protoze jak je videt o pravdu nestoji a nelibi se jim a moc kvuli ni kvici, ale sorry, nejsem lhar.
              A jestli ti fakta prijdou horsi nez vymysly fanbojs, tvoje volba. *3*
          • Jack1947
            Slusne jsem se zeptal, ty si hned tak neprijemny ( nevadi ). Nejspise jsem se v tobe asi spletl.
            Johny psal podivne, jako kdyby schvalne prikladal polinka a kdyz napsal to potom. Bylo jasne, bzdyt jo pis. Cist nemusim jen me to zajima, vzhledem k tomu ze si reagoval tak jak si reagoval. Nic uz vic psat na toto tema nemusis- vim zjevne o co tu jde. Aspon si nic nenalhavej, je to takove a jine to zrejme ani nebude. *4*
            • Johny popsal realitu naprosto bez jakyhokoliv zaujeti. Jestli ti tohle pripada jako pokus o prikladani polinek, fakt nevim jak ti poradit.
          • Jack1947
            Ty hele rad je prudis konzolisti, nemas co delat nebo co... samozrejme te ani nikdy presvedcovat o necem co si mysli ze je pravdive a neni nemuze. Jen se ptam. Pac uz to vazne zacina bejt hoodne vtipne, nebo spise komicke. "Hrdinny bojovnik s nespravedlnosti zleho Sony a podleho mrkvosoftu".
            • Ty se vyjadrovat vubec nemusis. Jednak mas projev na urovni mentalne zaostale osoby a druhak, kdyz Johny popsal realitu naprosto bez komentaru, zacal jsi mlet neco o vyvolavani flame. Takze jestli se ti neco nelibi, muzes si vylizat zadek, nikdo te nenuti moje komenty cist. *3*
    • Btw, kdybys misto breceni o tom jak je konzole uzasna radsi neco delal, mohl sis koupit PC a hrat bez kompromisu a bez omezeni. *12*
      • Většina mých oblíbených her jsou exklusivky pro konzole. To je dost velké omezení právě na straně pc, ne konzolí.
        • Vetsina tvych oblibenych titulu by na pc v pohode jela, tohle je marketingovy rozhodnuti na strane sony a ms, a neni treba rikat z jakych duvodu vzniklo. Tzn. to neni chyba pc.
          • Ale mě je naprosto ukradené, co my na čem jelo. Mě zajímá, co je na čem dostupné. Stejně tak je mi jedno, čí je co "vina". Mě zajímá realita a ta herní realita (a tvrdím to objektivně a s chladnou hlavou, ne jako ty) je taková, že konzole jsou prioritní. Já nebudu vézt osobní válku za pc, když tím nic nezískám a radši si zahraji na tom, co má více nejlepších her.
            • To Wallet Warrior: Přestávám věřit, že jsi opravdu tak neuvěřitelnej kr__én. Nikdo není tak blbej, aby odpovídal na něco o čem jsem absolutně nemluvil a cpal mi to jako nějaký argument. Viz to tvoje o cpu a té grafické kartě. Alespoň doufám, že nikdo není tak hloupej. Ty si prostě jen děláš ze všech pr__l předstíráním, že jsi úplný id__t. Okay, když tě to baví. A nehodlám na Tebe už nikdy nijak reagovat, tak se ani nenamáhej nic psát.
            • Jen opravdovy naiva si mysli, ze pc ma neomezeny vykon a funkcnost. K tomuhle uz je potreba opravdu velka davka zaslepenosti.
            • A btw, zadnej z konzolebojs zatim nedal jedinej odkaz, citaci, cokoliv co by dokazovalo ty tvrzeni, ze nekomu neco cpu, ze konzole nema omezeny moznosti, ze ta 7850 ma "nektery parametry" *7* jak titan atd.
              A pritom staci tak malo, prestat fanbojovat a dat jeden link. *3*
            • Je mi ukradeny na cem budes hrat. Nikdy jsem nikomu nic nenutil, jestli mas pocit opaku, neni nic jednodussiho nez mi citovat kde nekomu neco nutim.
              Psal jsem ze PC neni omezeny funkcnosti ani vykonem, coz je fakt. A nejaka tvoje subjektivne priznana objektivita je uboha. *3*
          • Jack1947
            Takto bylo vzdy a bude, vest dohady o tom je zbytecne ale nekomu zda se to pomaha. *4*
            • Tohle je pro tebe typické, proto jsem tě označil za arogantního hlupáka. Na první dotaz jsi neodpověděl, na druhý demagogicky. Kinect k pc připojíš, ale to je asi tak všechno, jsou tu i jiné pohybové ovladače, třeba move a wiimote. Ani jedno není na pc podporované a nejsou pro to pořádné hry.
            • Nemusis, beztak bys akorat tvrdil ze zadny kinect k pc pripojit nejde, jak to konzolebojs radi tvrdi o televizi, takze si usetri trapas a mlc. *15*
            • Proč na pc není Red Dead Redemption?

              O hrách s pohybovým ovládáním ani nemusím psát, viď?
            • Ja se nedohaduji, rikam proc konzolovy exkluzivity nejsou na pc. Nechces snad tvrdit, ze duvod je jiny.
    • Jj, mam vzduchoprazdno, protoze konzolista u pc neumi linknout kosik na czc a protoze tvrdi, ze ta 7850 v ps4 je nejak zazracne vykonna jak 7970. *5*
      • Nejlegračnější na tom je, že ty to také neumíš :-).
        • Tak mi najdi post, kde jsem linknul spatny kosik na czc a vydaval ho za spravny a nadaval tu nekomu do pyci kvuli vlastni neschopnosti. Preju hodne stesti pri hledani. *5*
          • Skoda ze me to absolutne nezajima. *3* Jsem znaeprazdnen tim, jak se smeju tomu ze nekdo vyhodi 10k za lowend a ted musi fanbojovat v diskuzich, aby si to sam u sebe obhajil. *15*
            • Ty jsi konzolista? To jsem nevěděl. :-)
            • Ano ano, ted jsem legracni, protoze ty sis zprdele vytahl ze nemam co hrat. To je argument hodny konzolisty. Nejsi ty Rhulad? Ten si taky nalhava, aby obhajil svuj nazor. *15*
            • Jack1947
              POzdejc az budou hry, bude parit a nebude mit cas se tady hadat... to je cele. Prozatim to muzes pretrpet. *3* Nebo ne to je na tobe.
            • Neumíš to, hahahahaha, ty jsi legrační :-).

              Dík za vysvetlení, proč vedeš hate proti konzolím. Obhajuješ si koupi předraženého pc, na kterém teď nemáš co hrát :-). Ještě něco mi o sobě prozradíš?
          • Ty jsi nějaký jednodušší, viď? Psal jsem, že to neumíš. :-) Chceš snad naznačit, že to umíš? Asi ne, hahaha :-).
  • 350 tisíc vyjeb**ů a prej že svět není totálně v prde**
  • To je tak trááápne tieto vaše flamy na Tiscali... Ale tak prečo sa nezapojiť :D

    Ja mám momentálne PC za 1300€, pričom túto sumu mi práca na ňom zarobí za niečo vyše mesiaca. A nie že by som sa nejak pretrhol. Plus na ňom hrám všetky hry, ktoré ma zaujímajú.

    Trumfnite toto s nejakou konzolou *5*
    • Ovšem, že hraješ jen to, co tě zajímá. Vsadím se, že jsi nikdy nehrál ty lepší konzolové exklusivky a pravděpodobně jimi okonce zaslepeně opovrhuješ. Já mám herní pc (takže ani nezkoušej mě označovat za konzolového fanboye) a šel jsem i do konzolí pro exkuzivky. Většinu z mých oblíbených her můžu hrát jen na konzolích. PC má miliony ndie a malo-produkčních exklusivních "her", ale ty nejlepší exklusivní nářezy jsou na konzole. Gears of War, Uncharted, Infamous, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, God of War, Forza, Grand Turismo, Red Dead Redemption a mnoho dalších jsou důvod mít konzole. Ignorante.
    • pc za 2000€ který mi koupil táta, k tomu ps4
    • V domacnosti mam 5 pocitacu, z toho jeden herni desktop plus dva tablety. I presto mam konzole, protoze rada skvelych her je jen na nich a protoze hrat na konzoli me bavi vic nez na PC. Muzu si vybrat kde budu hrat a smeju se omezenym troubum, kteri se chteji trumfovat tim, ze maji pc nebo klonzoli :-).
    • ucho
      no já si loni pořídil PS3 kvůli exkluzivním hrám. dohrál jsem na to i nějaký hry, kde šlo o konverzi z PS2. hry hraju, protože mě je baví hrát a cena té konzole byla směšná, když si to přepočtu na hodiny zábavy. ještě bych podotknul, že graficky mi dostačuje u her i PS3. tedy hrám jako Uncharted nemůžu nic vytknout. samozřejmě tam jsou jisté hardwarové limity, ale nic, co by mi kazilo hru. prostě tohle mi na hraní stačí. no a teď je tu PS4, která je na tom oproti PS3 výkonově několikanásobně lépe... takže to mi přijde jako dostatečný bonus a víc nepotřebuju. a že jsou jiné herní počítače výkonnější? a co... počítač mám taky, hraju na něm taky, ale spoustu her si zahraju rád u televize. opravdu nepotřebuju nic trumfovat, důležitý je, že mě to hraní baví a o tom to je... každý má holt jiné priority a trochu mi uniká, proč se tady vyrojuje tolik bojovníků proti konzolím, kteří mají potřebu si dokázat, kdo dál dočůrá...
    • k práci vlastní PC nepotřebuju a na novou konzoli si vydělám ani ne za 14 dní a cca 6-7 let nebudu muset vydělávat na novou.

      TRUMF :-)
      • To ze budes 7 let hrat na zastaravajicim zeleze a vyvoj kolem pujde dopredu je trumf? *5*
        • Ano, to ze si nekdo na 7 let starem zeleze muze zahrat GTA5, GT5, RDR, MGS5, Dragon's Dogma a dalsi pecky je pro nekoho zasadni vyhoda, aby mu investice do konzole stala za to.
          • Ok, takze hry su zadarmo. Dobre , existuje velmi jednoduchy test ako si to overis. Proste si PS+ ked ti vyprsi predplatne (divne nevola sa to zadarmne) a hraj svoje hry, ktore si si kupil za 0. Ked ti to pojde , tak potom boli 'zadarmo.
            Ale mam pre teba novinku, nie len, ze neboli zadarmo, ono si si ich ani len nekupil ale iba dostal moznost hrat pocas predplateneho clenstva.
            • Ale ved prave ja tvrdim, ze nedostavas nic zdarma a je to prenajom. Ty tvrdis opak, ze mas nieco zdarma.
            • Nebud naivni, neni to pro me zadna novinka. Zacinam v tem mysleni videt posun. Uz jsi opustil myslenku neprimych nakladu. Ted se snazis opirat o trvalost naroku. To ses ovsem dopustil dalsi chyby. Pokud mi v pujcovne aut pujci zdarma auto na omezenou dobu, treba tyden, znamena to, ze mi ho vlastne zdarma nepujcili, protoze to neni na porad? Nikoliv. Ani to neni spravny argument. Je to docela proste, ze to nechapes je smutne, na tvem miste bych nebyl tak vysmesnyl
          • Skoda ze v low detailech a za 50% ceny navic mam PC co to zvladne na full a hromadu jinych veci. Skvely pomer cena/(ne)vykon. *3*
            • Problem je, ze v snahe obhajovat neobhajitelne sa zamotavas stale do vacsich absurdit. Samozrejme, ze su priame aj nepriame naklady. Ty uz ides do absurnej roviny , ked prehlasujes nesuvisiace naklady za nepriame. Ten Fallout mam zdarma pretoze som priamo v subislosti s nim nevynalozil ziadne dodatocne naklady na ziadnu sluzbu, ktora je s tym spojena, ziadna cast z tych tebou spominanych nakladov nesla gog ani jej nikto, komu platim ja nezaplatil za to aby mi tento benefit dala. To je zdarma.
              Ty platis priamo suvisiacu sluzbu, ktorej prenajom hier je jej hlavnou devizou (samozrejme ak neratam povinne vypalne za online) , platis to rovnakej firme a je to priamy naklad nutny aby si tu moznost hrat mal. Naozaj netreba silou mocou obhajovat nezmysly, bud vobec nerozumies ekonomike alebo netusis za co vlastne platis.
            • Nejsou xpatne otazky, jen odpovedi. Kdyz si budu chtit zahrat Resogun, nebudu platit nic, jako clen PS+ sluzby ho mam zadarmo. Priklad s Falloutem je paradni. Kdybyto bylo jak rikas ty, tak neni zadarmo. Kdyby sis nekoupil pc a neplatil za internet, nemohl by sis ho stahnout. To ze ma cenovku nula neni rozhodujici, podstatne je, ze musis za neco platit, abys ho mohl mit. Tedy dle tebe neni zadarmo. A ani ty houby v lese nejsou zadarmo, musel jsi se do toho lesa nejak dopravit a to te stalo energii, nemluvim ani o investici naucit se je rozeznavat. To vsechno v konecnem dusledku melo nejake naklady. Jenze takhke se s terminem zdarma nezachazi, uvazuji se u nej jen prime naklady, nikoliv neprime. Proto vsechny tri dily Falloutu na GOGu i Resogun v IGC jsou zdarma. Prime naklady maji nulove. Je to vyjadreno nejen cenovkou, ale napr. i pravnimi dusledky, jako je treba zaruka. A jestli to nechapes, je to tvuj problem a zaslepenost.
            • Ty len kladies zle otazky. Resogun stoji 12,78 libry. Ak ho chces hrat bud si zaplatis 12,78 libry alebo si zaplatis nejakych tych 10$ za mesacne clenstvo PS+, kde ho mas moznost ho hrat pocas 1 mesiaca. Iste si si vsimol , ze obe moznosti vyzaduju platenie. Takze nie su zadarmo. To ze ti PSN Store to stiahnutie umoznuje cez ich GUI a da ti tam akoze cenovku 0 neznamena vobec nic, stale to zostane len predplatena moznost hrat PS+ hry za obmedzene obdobie pocas platenia vypalneho.
              Len pred par dnami napr. na GOG bolo nieco co bolo skutocne zadarmo. Fallout giveaway....nestalo to ani cent a je to navzdy...to je zadarmo.
            • To z toho nevyplyva. Nezaplatis dane, zavrou tedo vezeni. Z toho vyplyva, ze musis platit, abys mohl chodit ven nebo psat tady do diskuze. Ergo to neni zadarmo. Teda podle tebe. Ostatni sem zadarmo pisi i kdyz musi platit dane nebotreba za internet. Ostatne, podle tve logiky ani free hry nejsou zdarma, musis si koupit pocitac, abys je mohl hrat, nekoupis, nemas a nehrajes. Pripad je uzavren od te doby, kdy pres veskerou snahu nejsi schopen rict, kolik stoji Resogun zdarma a kolik usetrim, kdyz ho nekoupim. Dutohleve nazyvej sveho otce, ktery te spatne vychoval.
            • Nezaplatis predplatny, nemas hry zdarma. Z toho vyplyva, ze platis za ty hry. Pripad uzavren dutohlave.
            • To by bylo pravda, kdybys tam tech pul mega nechal i kdybys v zadnem aute neodjel. Porad to nechapes :-). Ty hry zdarma jsou v obchode s nulovou cenou a muzes se rozhodnout, zda je koupis nebo ne. Uz jsi zjistil, kolik stoji Resogun a kolik usetrim, kdyz ho nekoupim?
            • Jojo, ja kdyz si kupoval auto, tak jsem dal pul mega za vstup do obchodu a autem jsem odjel zadarmo. *5* To je super takhle nakupovat.
            • Mylis se. Ja za ty hry zadny rocni poplatek neplatim, mam je v nabidce zadarmo. Stale cekam, rekni mi, kolik stoji Resogun zdarma a kolik usetrim, kdyz ho nekoupim. Je to hrozne jednoducha otazka, odpovedi jsou dve konkretni cisla. Ja rikam, ze je to 0 Kc a 0 Kc. Co ty?
            • Meles piczoviny. Platis rocni poplatek, ten si vydel poctem her a mas cenu za jednu hru za rok. To, ze sis vymyslel ze mas neco zadarmo nikoho nezajima, je to subjektivni blabol. Uz jen fakt, ze tu hru "zadarmo" nedostanes, kdyz si tu sluzbu nezaplatis to dokazuje, a ted se muzes vratit ke svoji supervykonne lowzoli a hrat uzasny exkluzivky, treba gta5 s grafikou san andreas. *15*
            • Jestli nakupujes za nulovou cenu, tak ano. Ale dos o tom pochybuji. Ale porad to nechapes, ja jsem za ty hry neplatil. A opakuji, klidne si muzes jako Mantor spalit prsty a rict mi, kolik me stoji Resogun zdarma a kolik tedy usetrim, kdyz si ho nekoupim. Troufnes si na to? Nebo radsi zustanes na urovni primitivnich kecu?
            • Vzdyt rikam, ze mas pravdu. Vsechno co mam doma mam koupeny stejnym zpusobem. Je to zadarmo. *15* Jinak jsi samozrejme demagog, protoze neverim ze nekdo je tak vylizany a veri, ze dostal neco zadarmo kdyz za to zaplati.. oh wait *15*
            • Presne tak, ty nechapes, ze za tu hru nedavam zadne penize. Ale klidne si muzes jako Mantor spalit prsty a rict mi, kolik me stoji Resogun zdarma a kolik tedy usetrim, kdyz si ho nekoupim.
            • Jasny, my to nechapeme, ze ty odevzdas penize, ale hru dostavas zdarma. Trololol. *15* To mam vlastne doma uplne vsechno zdarma. *5*
            • Ne, tim jsem myslel, ze jsou zdarma. A to ze nechapes, co to znamena, to je tvuj problem. Uz jsem ti to vysvetlil jinde, tak s tim bytecne netroluj.
            • Tym zdarma si myslel, to ze si to mas moznost zahrat kym budes platit prenajom, ze? ;-) Lebo ''dostat' zdarma'' znamena nieco uplne ine ;-)
            • Oprava, RDR a Dragon's Dogma jsem dostal zdarma. AC3 tedy taky, ale o tom nebyla rec.
            • Ale na na 7 let starem zeleze za 6 kKc. A napriklad AC3 jsem dostal zdarma. Tvoje PC ti nikdo nebere, ale pochop, ze vetsina ostatnich lidi ma jine preference a za dulezite povazuje jine veci nez ty.
            • Kdo se baví o gta,já se bavím o dragon dogma
            • Jo, protoze Gta je jedina hra na svete a nic jinyho hrat nemuzu. *7*
            • Lepší low detaily než žádné.nemyslis?
  • Johny, přesně jak jsem myslel, kde máš bluray mech. kde máš ovladač za 1500? vidíš a hned jsi za 18000 a pořád jsi pod výkonem ps4 *1*
    • A to tam chyba este OS, aj ked teoreticky moze pouzit linux zadarmo. Kazdopadne ten stroj bude ale vediet daleko viac ako PS4 a bude mat spatnu kompatibilitu. Ukaz mi jednu PS4 , ktora prehra starsie hry ;-) Porovnavat treba porovnatelne, a kazdy ma ine preferencie...tesit sa z toho, ze dotovany HW je lacny a na druhej strane platit za online a predrazene hry je minimalne divne.
    • Jak muze byt s i5 a 7850 pod vykonem ps4? Kouzlo co se jmenuje fanbojuv vlhky sen? *15* A jak pise nekromant, na ps4 tu mechaniku kupovat musis, na pc muzes.
    • nekromant33
      já si teď stavět počítač tak bych docela i přemejšlel nad tím, jestli tam tu mechaniku vůbec chci
  • Moc hezký jak dostávám mínusy ale nikdo se neodváží složit podobné pc aby se neztrapnil *1*
    • http://imageshack.com/a/img196/6198/ukul.jpg

      tady máš odkaz na tu sestavu :) V pohodě herní komp za lehce přes 15 tisíc s lepším procesorem, 2x takovým diskem, nesdílenou ramkou a adekvátní grafikou. O přibližně tisíc navíc už máš grfiky silnější jako ta v PS4. Zahraješ si na tom každou hru v 1080p. Velkou část z nich na plné detaily. Obavy jestli nějakou hru výbec hratelně rozjedeš nejsou rozhodně na místě.

      Aby adekvátní počítač jako konzole stál při uvedení jen o cca 4 ticíce více je ubohé. Za 2 roky to bude low end.
      • Jsi dobrej magor . Radsi nez tvoje povedeny herni PC za patnact , jsem si koupil ps4ku i xone . A vis proc ? Nechci nic resit , jen si po praci chci obcas kecnout pred velkou telku a hrat , krceni se pred PC mam za cely den dost .
        • No...nevím. Mám stolní PC, k němu připojené jak klávesnici a myš tak 3 gamepady a hraju na něm z gauče na 47 palcové TV...
          Your argument is invalid dobrej magor. ;)
          • To ze k nemu musis mit pripojenu klavesnici s mysi je v obyvaku fail. Az to pujde bez nich a jak system tak vsechny pc hry bude mozno ovladat gamepadem, pak teprve bude mozno vubec zacit uvazovat o tom, zda pc muze nahradit konzoli. Do te doby se proste tyto platformy miji.
            • Protoze klavesnice s mysi je v obyvaku hodne spatny napad. Nemas prehled, na PC si treba nezahrajes s gamepadem Diablo. A nektere gamepadove hry, jako treba RDR si nezahrajes na PC vubec, protoze se to R nechtelo predelavat na k+m. To ze konzoli nenahradim PC je pravda, ale to take nikdo ani nechce. Jenze to plati i naopak, coz prave par troubu nechape a furt konzolistum nuti PC.
            • Preco by sa mali vsetky PC hry ovladat gamepadom? Vsak to je v niektorych zanroch otrasne a absolutne neefektivne ovladanie. A vsetky hry co na konzolach idu ovladat gamepadom idu aj na PC. Takze konzolu PC nahradi v pohode, konzola PC nie. Chybaju jej zanre aj tituly.
        • Argumenty najvyssej kvality...nechcem sa krcit pred PC , lebo to robim v praci. No tak sa nekrc , kto ti v tom brani? Ale proste PC gaming fakt nie je pre teba, si cielova skupina pre konzoly ;-)
          • 7850 tak to je opravdu výhodná koupě :D ta nestíha už teď a musíš snižovat detaily, za rok to bude křáp. Bedna za 500 je výsměch a kde máš os.. to máš další 3000. čili tě ta tvoje sestava stojí 18000 s mizernou kartu u které už teď musíš snižovat detaily. LOL. PS4 NENÍ MOŽNO KONUNKUROVAT POČÍTAČEM. PS4 NABÍZÍ ZA 10K OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ MUZIKY ZA OPRAVDU NÍZKOU CENU. PODOBNÝ POČÍTAČ TĚ VYJDE DVAKRÁT TOLIK A NAVÍC SI TAM NEZAHRAJETE EXLUZIVITY. JÁ MÁM JASNO.
            • Jn killzone jede na ultra low v 720p,co kdybys upgradoval svůj mozek,sice to bude pekelně drale,ale vyplatí se to
            • Konzole neni osobni pocitac. Ze je v nejakem zarizeni procesor s x86 instrukcni sadou jeste neznamena, ze to zarizeni je PC. Schvalne, hod sem svou definici toho, co je to PC. Uz jsem tu videl jedince, ktery za PC vydaval i mainframe, takze lze tezko soudit, co si pod tim vlastne predstavujes ty.

              A protoze konzole neni PC, tak (nikoliv zazrakem) skutecne neni tak neefektivni, jako PC.
            • Jj, pc je velmi neefektivni a proto je nova konzole pc. PS4 s nejakym kouzelnym unixem a xbone s widlema co zazracne nezerou vykon jak ty silene prezrany w7 a w8. Proto se ta desktopova 7850 v konzoli vyrovna titanu a pc za 50 tisic. A proto konzole jede v low detailech a stezi dava fhd. *15*
            • Porovnavar pc a konzoli podle papiroveho vykonu je stejne stupidni napad, jako porovnavat rychlost dopravniho prostredku podle vykonu motoru. Kdy to konecne pochopite?

              Priklad: PS4 ma 256 MB systemove RAM a bezi na ni AC4 nebo GTA5. Zkuste neco takoveho rozbehat na PC s 256 MB systemove RAM. PC je velmi neefektivni platforma a musi mit hw daleko lepsi, aby zvladalo to same, co konzole. Navic jeho zivotnost je mnohem lepsi. Poridit dnes PC, aby na nem bezelo to same, co na PS4 pobezi za 6 az 7 let by bylo zatracene drahe. Opet, vemte si AC4, jake by muselo byt PC v roce 2006 a kolik by stalo, aby dneska spustilo AC4 alespon v te same technicke kvalite, jako konzole (tedy vlastne v horsi vysledne kvalite)?

              A to pomijim, ze spousta her dnes nebezi na XP, takze v podstate nebylo mozne koupit v roce 2006 PC, ktere by melo zivotnost stejnou, jako konzole a nemuselo se do nej znovu investovat.
            • PS4 ignoruje dx a wokna,navíc optimalizace je přímo na ní a ne jak u pc,kde je velka skála,proto grafika v ps4 bude na úrovni 7970 a vvyšších bráno v pc
            • Hlavne ze ps4 ma 7850 takze si dobre protirecis, blbecku. *15*
            • OS mám zadarmo *2* Bedna ti výkon nepřidá. Chce to uvažovat a nevyhazovat peníze zbytečně. Grafika v PS4 má dle oficialní specifikace 1,84 TFLOPS a výkon 7850ky podle výrobce 1.76 TFLOPS. 7850ka má vlastní DDR5 paměť, PS4 má sdílenou DDR5. Kde je ten obrovský výkon PS4? Když je podle tebe 7850ka křáp, PS4 je podle tebe křáp taky.
            • Tilwaen
              Na konzoli si také nezahraješ hry exkluzivní pro PC.
        • Spis bych rekl ze to neumis resit. *15*
  • já si myslím,že nejlepší platforma na hraní je Wii U! 1.revoluční ovládání které se velká část snaží okopírovat. 2.Přehledné portfolio her 3.Reggie
    • Btw. otázkou je k čemu vám všechny ty AMD 300000 jsou když si nemůžete zahrát Super Maria
      • Coze? :D :D :D
        • Jako svým způsobem má i pravdu...
          Když se vrátím do historie, tak PSP vs DS u mě jednoznačně vyhrálo Nintendo. PSP se svým lepším výkonem troskotalo na hrách, kterých jsem zkoušel hromadu ale teď si vzpomenu tak na 5. Nintendo sice nemělo takový ten efekt ,,teď budou spolužáci koukat jaký výkon nosím v kapse", ale hry mě bavily a dodnes DS vozím na dovolenou, kde si ho půjčuje i manželka.
          Stejně tak Vita vs 3DS, stejně tak Wii vs Xbox/PS...jsem asi už ve věku, kdy si nepotřebuju s někým poměřovat výkon, ale chci aby mě hry bavily a ideálně mi nabídly čirou a aspoň trochu originální zábavu, kterou můžu kdykoliv přerušit a vrátit se k ní třeba za měsíc na pár minut.
          • Presne tak, vysoky vykon neni nutny ani pro uspech platformy ani pro tvorbu skvelych her.
            • Ano, ja troluju. Rekl pan "zaplatil jsem a mam to zadarmo". Jestli sis nevsiml, nejsem ten kdo breci na foru jak jeho lowzole je vykonnejsi jak pc za 20 tisic, nevymyslim si "jine dulezite parametry jako velikost krabice" a neobhajuju si koupi lowendu blabolama. A nesnazim se svuj nazor utvrzovat naklikavanim, pane konzoleboji. *15*
            • Muzes tohle trvrzeni dolozit, nebo jen sve dojmy vydavas za fakta? Pouc me nejak verohodne, jak si na tom stoji potravinarsky prumysl a co mu generuje nejvetsi zisky.

              Smejdovni potraviny se prodavaji kvuli nizke cene, kvuli nicemu jinemu. Mel by sis tedy ujasnit, jestli jsou konzole pro socky a nebo jsou vlastne desne drahe, zda se mi, ze v tom nemas jasno. O konzolovych hrach vime, ze jsou drazsi, a presto je hraci vetsinove preferuji, tudiz srovnani s nejlevnejsimi potravinami neni na miste.

              Co se tyce diskuse obecne, na vsechno se da rict, ze te to nezajima, to neni zadny argument. Kdyz te konzole a konzolove hry nezajimaji, proc neustale trolujes pod vsemi konzolovymi clanky a snazis se vuci nim vymezovat? Ja myslim, ze lzes a naopak te to zajima hodne. Rekl bych dokonce, ze se jedna o patologickou nenavist :-).
            • Prodej parku bez masa, syru co nejsou syry, zmrazenyho peciva a jinych blafu je na tom v cr ekonomicky nejlepe. Znamena to ze me to ma zajimat? Ne, diky. Absolutne nezajima. *3*
            • Pohled do historie ukazuje, ze naopak a i ted, nejvykonnejsi pc platforma je na tom komercne nejhure.
            • Tilwaen
              Ale je to dobrý předpoklad.
  • Tak ps4 vychází z amd 7870 a je dost upravená takže nějaké parametry má stejné jak titan některé i vyšší a také má několik koprocesorů který se starají o zvuk, o kompresi dat, o video atd. takže pochybuji že ti 15000 bude stačit, jen cpu a gpu a seš na 11-12000, ramky, hdd,bluray mech. zakl. deska, zdroj,skřín,ovladač *7*
    • God-of-War
      Neblbni.. zdejsi PC hraci tomu rozumi mnohem vic nez ty a neni mozny, aby PS4 byla tak moc vykonna... Opravdu se tu moc bavim. *1* Jeden vetsi blb, nez druhej a samozrejme mas pravdu;-)
  • Někteří tady žijí ještě v dobách PS2 a PS3.

    Při uvedení předchozích verzí PS. Tenkrát byly nové konzole prodávány značně pod výrobní cenou a výpočetní výkom masivně převyšoval běžné PC. Tato generace konzolí jen dohání dnešní pc. Žádný náskok nemá.
    Osazený AMD Jaguar je sice osmijádro, jenže mizerně taktované kvůli velké výtěžnosti. Žádné velkolepé řešení jako v PS2 nebo Cell v PS3. Prostě normální procesor dělaný s ohledem na cenu. O jeho výrobní ceně i hrubém výpočetním výkonu se dá najít mnoho.

    Jak je na tom grafika? Jednoduše: grafická karta AMD výkon 1,84 TFLOPS napojená na DDR5 sdílenou spolu s procesorem. Velmi podobný výkon má i zmiňovaná 7850.

    Počítač s i5 a 7850 za nějakých přibližně 15000kč by měl mít minimálně stejný výkon jako PS4. Jde stejně jako PS připojit k telce a i k počítači se dá dokoupit gamepad. Třeba i original gamepad k XBOX360. Prostě PS4 je průměrné PC trochu příznivější cenu.
    Argument roků hraní na max detaily? Kdepak, hry na konzole se přizpůsobují a to směrem dolů. Menší detaily oproti verzi pro pc, framelock na 30fps, upscale z 720p... Videí srovnavajících obraz pc a konzolových verzí různých her je na youtube dost.
    PS: Nejsem zarytý odpůrce konzolí. Mimo PC mám i PS2 a XBOX360 + půl tuctu dalších jsem vlastnil dřív- když jsem na hramí ještě měl čas. *1*
    • na tohle se da rict jen jedine:

      http://www.youtube.com/watch?v=2lrkpu0rH2I
      • Ono nestačí že Microsoft svojí nechopností dělal to největší PR pro Sony, ale i tenhle hlupák krásně ukazuje kolik toho PS4 vydrží :)

        Nemáte někdo video, ve kterém se rozmlátí X-Boxe One? Chtělo by to trochu porovnat :)
        • Jack1947
          Minula X360 vydrzela na videich vetsi zatez, taky no...

          kupodivu moc videi, na toto tema neni hmm... http://www.youtube.com/watch?v=PKePvM84KL4 voda...

          sice starej X360 http://www.youtube.com/watch?v=RWtxs5rl7jk pistoli, brokovnici a nejakou podomacku vyrobenou nalozi, to uz bylo na nej moc jinak vydrzel.

          *3* Doufam ze Xone bude na tom podobne. *4*
          • V tom prvním videu, to ale není X-One, ale nějakej videopřehrávač :)
            • Jack1947
              Taky si rikam ze ma nak moc vstupu... njn decka chtej se jen delat zajmavy a vedi houbi.
      • chudaci ani rozbiť sa to nedá *1* čo si tym chcu dokazať aj ked mu po hlave zabiješ sa rozbije necham tých arogantných ludí
      • Jack1947
        Zadna slava, hosi selhali... jsou to sice jejich prasule a evidentne s tim bavi.

        Zastance nasily nejsem... jen at se nedivi az nekdo je vezme po hlave treba karabacem. *3*
    • Miserius
      A co exkluzivní tituly? Taky by se mi nechtělo po 3-4 letech kupovat polovinu nových věci a nerikej ze to nebude potřeba, bude
      • Jasně, exkluzivky si prostě nezahraji. Tohle je už otázka preferencí. Mě nestojí za to koupit si za 11k konzoli kvůli těm několika málo dobrým exkluzivkám. Poslední dvě generace konzolí jsem si koupil až dodatečně z druhé ruky po vydání většiny exkluzivek. (a po vyřešení protipiráckých ochran *15* )

        Každý počítač zastarává/odejde a je potřeba jednou za několik let zainvestovat do nového. Tuhle investici jednou za čas musí udělat každý. I konzolisti potřebují počítač. Stejně při výkonu dnešních komponent se při rozumném výběru dá hrát v pohodě na každém pc nad 15tisíc. Někdy i za méně. Stačí se jen podívat na ceny grafik. Nad 2500kč jsou už všechno herní grafiky. Za ty peníze je 7770 a na té jede prakticky každá hra na velmi slušné detaily. Žádné hraní na nejmenší detaily při 20fps na ní neexistuje.
        • Jack1947
          Me nezajima si neco zahrat... ja si chci Zahrat, co mi PC nabidne navic kdyz chci hrat nove hry
          Ano, taky bych pocital az za par let s konzoli... k cemu si sem vlastne psal, kdyz hater nejsi Rozvirovani zdejsich vod... nebo souhlasis s pcckarema (hater nejsi) . Napsalsi zbytecne sry ale pusobi to tak. Mam taky PS2 a X360 (chci a budu mit PS3). Jen zbytecne ac treba neumyslne podnecujes Flame nedelej to, nebo tu zas bude Zlo. *9*
          • Aha.... musíš číst mezi řádky.
            Je tam napsáno: PS4 a XBOX ONE je sh*t a koupí si ho jen id1ot bo kompl ja ty prachy lepší už teď a za 3 roky to bude ještě žalostnější *1*
            • Jack1947
              To si vazne tak spatne protirecis nebo co nechapu. *7*
    • Naprosto souhlasim... i když si myslím, že stejný výkon lze v pohodě dostat za sestavu pod 15 000 kč ! *5*
  • Hmm kvuli pocitaci stat 15h frontu.Hmm tomu rikam pocin roku mel by vyhrat jeste nejakou cenu
  • traparna..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit