Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte. PROSÍM O RADU. Urobil som si nový PSN účet český, lebo SVK nepodporoval PS Store. Predtým ešte dáta som si uložil na USB. Zistil som z jednej stránky, že keď mám na usb uložené dáta (SAVE DATA UTILITY) z GRAN TURISMO 6, tak sa k týmto dátam môžem zase dostať tak, že sa musím prihlásiť do starého účtu PSN. Ako to mám však spraviť, keď mám teraz nový vytvorený?
  • hm.. zajimave..viděl jsem jak PS4 uz unas davali do planeo elektro nějake zenske brali z auta s kufru krabice PS4
  • P1trs
    Kdo se chysta koupit si konzoli dejte mi minus, protoze jste idioti. *12*
    • A neni tak nějak věcí každýho z nás, do čeho investujeme svoje vlastní prachy? Jestli ze mě dělá idiota to, že si chci krom PC her užívat i takové věci jako Red Dead Redemption, Last of Us, Uncharted nebo InFamous, budu za idiota klidně a s přehledem. Beztak jsme podle tebe nejspíš idioti všichni, buď pro to, nebo pro ono. *7*
  • Co jsem koukal na launch hry, tak MS bude mít 7 exklusivit Sony jenom 3. Jo na na Ps4 u nás letos rovnou zapomeňte, nejsme v seznamu *1*
    • Miserius
      inFamous, Drive Club, DC Universe Online, Killzone, Knack, Tiny Brains, Ray's the dead a The Order ... Zkus si zopakovat pocitani do deseti
      • A to vůbec nemluvím o the order.. To pak rovnou můžeme k xboxu připočítat nové Halo nebo Quantum.. Však z té hry neukázali ještě téměř nic a stylem jakým na tom do teď pracovali to tak ještě chvíli asi zůstane
        • Miserius
          Order ma vyjit nejpozdeji v březnu... To tady stejne nebude mit vetsina lidi PS4
      • On to bere při vydání konzole.. infamous má vyjít až někdy v únoru...
  • fuujjj takovahle cenzura!!! to jako nemuzu napsat ze ta krabice s levnymi komponenty od AMD je zastarala? 1,6 ghz procesor, 8 gb ram a nejaka trapna grafika, no tak vzdyt muj mobil je lepsi *2*
    • God-of-War
      Normalni clovek muze... Ty ses ale idiot, takze ne.
      • To říká ten pravej. *2*
      • A ty jsi kdo ze rozhodujes? (Krom boha valky a butthurt konzolisty) *5*
    • Maarta
      Tak určitěěěěěě
  • PS: Fuck Off

    Xsh1t taktéž
  • Maarta
    A už je to tady, z jejich "Narozdíl od konkurence uvedeme PS4 všude po celém světě." se vyklubalo, že to tak úplně všude nebude....
  • Takže na PS4 bude MP zadarmo jako u 3ky nebo ne ? Nechci kupovat konzoli, jen se ptám, abych byl v obraze.
    • Maarta
      Nebude. Na PS4 půjde multiplayer jen s PS+.
      • nesmysl
      • Už tak se ty nejlepší MP hry (strategie, doomovky atd.) nedají na gamepadu hrát a ještě za ten humus platit ? Ty voe ... síla teda.

        Pc je prostě Pc.
        • God-of-War
          100 kc mesicne Ti prijde hodne? Kazdej mesic dostanes dve hry zdarma... Je to smesna cena.
          • Dostaneš 2 blbosti a 1200,- za rok .. za pár let ti to udělá cenu další nextgen konzole .. a proč? Protože Sony je nenažraná.
            • Tvoje máma je nenažraná, včera neměla dost.
            • Jj same blbosti, tady par co jsem stahnul a pamatuju si.. uncharted 3, battlefield 3. Vanquich, mafia2, Saints row3, little big planet, little big carting, IČO + shadow od colosus, spec ops the line, sleeping dogs, infamous 2, deamon souls, need for speed most vanted, batman arkhamcity, darksiders a další... indie hry ani nemá smysl vypisovat... za 1000kc bych vsechny ty hry v obchode těžko sehnal... :)
        • Strategie i doomovky se na gamepadu hrat daji. Placeny multiplayer neni zadne terno, ale ps+ je ekonomicky tak vyhodne sluzba, ze ji ma snad kazdy rozumny hrac, ktery na ps3 vic hraje.
          • Jasně, že dají, ale v porovnání s kl+myš je to jako řídit Oktávku a Ferrari. A platit multiplayer je výhodné? Ne, opravdu není, jen z tebe tahají prachy. A ne každý hraje mp, vlastně skoro nikdo z lidí co znám.
            • Miserius: Tak to si id*ot. Pirátství není krádež, ale porušení autorských práv. A na tich vašich konzolích se pirátí taky. Třeba takové Saints Row 4 bylo na pirate o 4 dny dřív na Xbox a PS než na PC. *7*
            • Miserius
              Piratstvi = zlodejina... Sebevic si to budes obhajovat, porad jsi zlodej a u me na stejny urovni jako ty paraziti co vykradaj auta nebo kradou tyčinky v obchode, protoze platit je pro blbce
            • Neznam nikdoho kdo ukradl byt jedinou hru, nevymyslis si trochu?
            • Miserius
              Krome placeni multiplayeru si platis 2 giga na jejich serverech, 3 hry mesicne zdarma (ted AC3 2 neoznemany) a dodatecny slevy na hry... ja vim ze PC hraci tohle odmitaji a je jim to ukradeny, protoze si hry kradou, ale neni to jen multak
          • Maarta
            Terno to není, ale když za to člověk něco dostane a má to smysl, to co dostane, tak proč ne. Hry zdarma u PS+ jsou neoddiskutovatelnou výhodou, až se mi to zdá až moc her zdarma, protože kde má člověk na ty hry brát čas :-) Já tedy vlastním jen X360, ale i tak dvě hry za měsíc jsou víc než dost, už nemám tolik času co za mlada na škole :-)
  • Vůbec nechápu, očekával jsem konečně exkluzivity které by člověka přesvědčili o koupi ale nic se nestalo *15*, jak byl MS po E3 ztracený tak najednou dorovnal krok, protože tohle byla vážně slabota.
    • Protože Gamescom významově přeceňuješ. Je to sice mezinárodně sledovaná konference, ale velmi malá, navíc těsně následovaná PAXem. Sony tady aspoň udělalo prezentaci, protože na Evropu nekašle (ještě aby, když tady má výhodnější konkurenční pozici než v zámoří), a soustředilo ji na indie tituly (což, jak ukázalo loni několik her, opravdu nemusejí být špatné věci). Navíc, pokud jsi dobře poslouchal, zjistil bys nahozenou udičku o připravovaných hrách Sony Santa Monica a Naughty Dogu.

      Nové hry od obou, rsp trailery/oznámení, očekávej na Video Game Awards. Spolu s E3 je to nejprestižnější událost, na které se hry prezentují (reveal trailery tam z posledních let mělo namátkou Last of Us nebo třetí Uncharted, takže sázka na to, že nám letos Naughty Dog ukáže Uncharted 4 právě tam, se zvyšuje)

      Sony potřebovalo udržet náskok před Microsoftem, co se přízně týče. Ten udrželo tím, že si stálo na svém písečku (což jeden z jejich execů i přímo řekl "Na rozdíl od konkurence, která ustoupila a změnila svůj příběh, my si stojíme na svém."). Gamescom je prostě příliš malý, než aby se na něm odehrávala nějaká zásadní oznámení. ;)
      • Jediný problém je v tom že Sony už od konce E3 vykřikovalo že nám na Gamescomu vytře zrak. Člověk by čekal že po E3 kdy má MS mnohem více exkluzivit Sony alespoň něco ukáže, nestalo se tak. Teď jsou na tom naprosto stejně. To že mi někdo vychází vstříc (i když nuceně) není mínus ale plus.
        • Tak to vykřikování jsem nezaznamenal, v tom případě moje chyba.
          Nicméně MS se může u exkluzivních titulů bohužel pro ně ohánět tak maximálně tím počtem (já jich napočítal pět exkluzivních opravdu pouze pro XBox One, ale možná jsem něco zapomněl), protože Powerstar Golf rozhodně není system seller, Killer Instinct má sice slušné následování, ale jako fighter pořád blockbusterem nejspíš taky nebude, a Ryse je jeden velký (quicktimeový) otazník. Jistota je Forza, tu Xboxu nikdo upřít nemůže. Velký tahák je i FIFA 14 k předobjednávkám zdarma, ale "do vyprodání zásob" tam působí hodně podezřele.

          Ale jasně souhlasím, že je plus, že se Microsoft rozhodl vyjít vstříc hráčům, jinak by je čekala při launchi ekonomická sebevražda. Je fajn vědět, že někdo v jejich managementu přišel na to, kterou stranou nahoru se drží vlastní mozek, a začal ho používat. To nic nemění na tom, že Sony má momentálně náskok (což je prostý fakt, aniž bych se tím chtěl MS nějak dotknout), který jenom potřebuje udržet, nemusí ho nijak výrazně zvyšovat a pouštět se tak do rizika.
  • zijeme v dobe herního temna takže se ani nemuzu tesit protože kvalitni titul na to stejne nevyjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit