Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s-a-b-r-e
    Už aby ta PS4 vyšla! Nemůžu se dočkat, až si k Vánocům konečně po těch letech koupím PlayStation 3, předplatím PS+ a počkám, co mi to hodí za hry - SLEVUJTE chlapci od SONY, SLEVUJTE jen tak dál! *14*
    • *1* Asi jsi nepochopil jak konzolový trh funguje -Král zemřel . Ať žije král !
      S PS+ to do kopru asi hned nepůjde , ale dá se vytušit, že spolu s celou PS3 platformou se utiší i exkluzivní nabídky a Sony tě budečím dál víc tlačit ke koupi PS4 ....
      • s-a-b-r-e
        ... asi jsi nepochopil tu nadsázku, ale fakt je, že hry na PS3 se budou válet všude, bude jich stovky a budou za pakatel (ano, další nadsázka, jen na ní snad i něco je, ne?)
        • *15* Vzhledem k tomu , že za pakatel (50-200 Kč) se právě vyprodávají ležáky na PS2 a PS2 samotná se na aukru jetá a často slepá hýbe kolem 1000 - 1500 Kč , bude tahle "nadsázka" aktuální až několik měsíců po tom co si na PS4 začne sedat prach ...
          • s-a-b-r-e
            Nedá mi to a musím se zeptat. Toho smajlíka na začátku každého komentáře máš naskriptovaného, nebo ho tam pracně naklikáváš pokaždé, když se k něčemu vyjadřuješ? (omlouvám se za trolling, ale tohle mi nedalo spát, díky za odpověď)
            • Tvoje máma nedá spát zase mně.
          • s-a-b-r-e
            Vidíš to moc černě. Prostě to bude levnější a hlavně bude z čeho vybírat a z toho musí mít skromný kluk, jako jsem já, prostě radost. A o tu radost jsem se chtěl tady se všemi podělit! *4*
            • *3* *1*
  • nedáva mi zmysel oceňovanie PS3 12GB na 199€, keď teraz stojí cca 162€.
    • *1* Asi tak .... pokud ani po slevě nebude cena plastové 12GB DYI PS3 edice v čechách začínat trojkou , můžete věšet bulíky zvesela tomu zbytku mimoňů , co neví co si skutečně kupují ...
      • Protože srovnáváš cenu tržní s cenou určenou výrobcem. Ta je vždycky o něco vyšší. Takže to ber tak, že pokud třeba teď PS Vita stála oficiálně v přepočtu něco přes šest tisíc a dala se sehnat kolem pěti, bude se dát s oficiální cenou cca pěti tisíc sehnat kolem čtyř, možná níž.

        My mimoni alespoň víme, jak tyhle věci fungujou *5*
  • A tu vitu jako teda misto zlevneni zdrazej ? Vzdyt ted stoji v obchodech necelych 5000, coz je min nez zminovanych 199 euro. Jedine, ze by CR byla rajem technologii :D
    • Porovnavas oficialni cenu s trzni, tedy srovnavas hrusky a jablka. Ale to ti asi nevadi, ze?
      • *15* Pokud v oficiálním Sony storu nakoupím tuhle šmudla edici za cca 160 Euro , s oficiálním slevněním na 199 euro se prostě nespokojím ...
  • kurna minecfaft na ps no takovej skok jsem necekal
    • Keyz
      Navíc na to budeš potřebovat minimálně takovou TV aby to vypadalo slušně: *3*
      http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&identifier=S_4KTV#!/forum/1372633370-871-270
      • *1* *1* to určitě ani nextgen konzole v žádném případě NEZVLADNE Ultra HD rozlišení!!! *3*
  • zdeeneek
    Borderlands2 na vitu zni dobre.
  • kdyz se za MP u ps4 plati tak to nejak ty vybrane penize rozdeluje sony vyvojarum MP her podle doby hrani, nebo si ty prachy sony nechava pro sebe a vyvojari muzou bejt radi ze jim sony ty hry na jejich konzoli laskave vubec dovoli vydat?
    • Miserius
      No...jak to funguje už 8 let na Xboxu? *15*
      • *1* Xbox nefunguje , politiku Microsoftu nepodporujeme .... ;)
  • Robotron3
    Teda, smazat příspěvek a vlákno jen kvuli tomu, že někdo napsal, že PS4 je už teď zastaralá? To de s games zase slušně z kopce. Nevidim v pravidlech diskusí, že by to bylo zakázaný...
    • michelangelo
      Zrovna jsem na tebe reagoval a ono nic, byls vymazan... Takze znovu.

      Je mozny, ze hon za vykonem uz pro ucely her nebude tolik smerodatny :) A vlastne je to i vzhledem ke strevum novych konzoli docela dobre odhadnutelna budoucnost. Tezko rict, co by se na PC platforme (krome silnejsiho HW) muselo stat, aby se stala platformou podstatnejsi nez konzole (urcite neni mimo hru, ale hrani definujici a smer hrani urcujici jsou precejenom spis konzole).

      Jinak me sonacka konference docela prekvapila. Ze bude rec predevsim o INDIE a VITE jsem necekal. Zadnej vylozenej zlatej hreb se nekonal, ale asi to vyvazuji ostatni mensi pozitivni zpravy.
      • jak si vedl herni busines v roce 2012: ..."Konzolová platforma zažívá krušné časy. Prodeje konzolí, ale hlavně konzolových her, na kterých platformy stojí, výrazně klesají již delší čas. Za poslední období jen v USA klesly příjmy o 25% ze samotných her (týká se jen konzolových) a příjmy z prodeje samotných konzolí spadly dokonce o 37%! S výjimkou Nintenda 3DS se nedaří žádné ze současné generace konzol. Jediné, čemu se u konzolí daří, je příslušenství, ze kterého stouply příjmy o 5%. Dobré výsledky hlásí i PC trh. Přes obecný pokles prodejů PC se naopak prodeje výkonných komponent a HW obecně a všeho příslušenství i letos dočká dalšího rekordu a zvýšení příjmů. I prodeje a příjmy her pro PC platformu vytrvale rostou."...Zdroj: NDP
        • michelangelo
          Nedava ti snad smysl, ze prodeje ke konci zivotniho cyklu soucasny generace klesaji, umerne nadsenymu vyhlizeni generace nove a investovani do ni a jejich titulu? U pc jsou prodeje porad stejny snad proto, ze tam zadny prechody mezi generaci starou a novou nejsou :)
        • Oh noez! Kto by to bol povedal, ze 8 rokov staremu hardwaru budu klesat predaje! (Hint: To preto, ze kazdy kto nieco take chce, nieco take uz davno ma).
          • asi jsi prehlid to "ale hlavně konzolových her"... Hint: (tam by prodeje naopak meli stoupat kdyz ma tu konzoli cim dal vic lidi ale vono to funguje tak ze clovek koupi konzoli k tomu par her a pak se na to prasi a pak je tu skupina hc hracu co kupuji kazdou novinku a ta se zvetsuje na PC na konzolich stagnuje ci spise se zmensuje)
    • ales.smutny
      Když ti někdo pravidelně, opakovaně chodí do různých vláken a jen předhazuje provokace, případně je ještě vulgární, po pár týdnech se naučíš si diskuse od něj čistit a nechávat ty, kteří se opravdu chtějí bavit k věci, ať už kriticky nebo ne a ty, kteří se chtějí jen uspokojovat provokacemi filtruješ pryč. Provolávání o totalitě bych si schovával na horší časy...:)
      • Nic ve zlem, ale to by ste meli zacit mazat i vetsinu prispevku od GGG, trissky alias sipecky a par dalsich, coz se ale nedeje. To jsou taky totiz velci provokateri. Kde je tedy chyba?
        • Tohle by si zasloužilo vlastní sněmovní jednání o tom, koho a co všechno by se mělo mazat a na koho si ukazovat jako provokatéra - a začal bych tím, že v takovém případě by se vedle sebemenšího náznaku flamu měli začít odstraňovat všichni, co neumí správně psát, správně se vyjadřovat, prostor by neměli dostat ubrečenci, kydaři, zaseknuté desky s archaicky mantinelovými názory, nechápavci, nepřemýšlivci, dětičky a podobně nevyhovující. V takovém případě bychom letěli snad všichni bez výjimky. Nemusím snad připomínat tu absurditu v chápání těch, jejichž ukázání prstem na ty, kteří to umí dělat s elegancí, je jen výsledkem bublající krve v momentě, jakmile se s nimi někdo nedrží za ručičku v lajně.
      • Robotron3
        Jenže já to myslel i na lidi. Mě děsí, když vidim, jak jsou lidi celý žhavý, když se cenzuruje a jak z toho maj radost a cenzuru chtějí. (Souzeno z mínusek). Kontext dalších diskusí neznám, tady to bylo neprávem.
        • Miserius
          Moje minus si neziskal protoze chci cenzuru, ale protoze jsi si sam vymyslel duvod proc se to smazlo a hned rekl jak to tu jde do záchodu...
      • God-of-War
        Přesně tak.
    • Miserius
      Urcite neslo jen o to *7*
    • God-of-War
      Asi de spíš o to, kdo to psal, víš?:D psal to ten chudák pepa, kterej akorát na všechno nadává.. Prostě trapák a troska.
    • Vyvolávat flame nesmíš.
      • Robotron3
        Kam sme to dopracovali, když někdo napíše normální pravdu a je v mžiku zlikvidována jako flame. Totalita hadr.
        • Kdyz ti napisu od srdce, co si o tve ubohe existenci myslim, tak to bude taky cista normalni pravda a taky to smazou. Ale za to bys byl rad a za totalitu to nepovazoval. Jenze ty stejne nevis, co to ta totalita je, takze je to bezpredmetne.
          • Este by to chtelo rozlisovat subjektivni a objektivni nazor. *5*
            • Nazor je vzdy subjektivni.
        • Jsi trochu pomalejší .. stačí to napsat slušně a klidně si piš, co chceš (k tématu).
  • Jack1947
    Tak schvalne jestli, vyjde v cr a vcas nebo to dopadne jako v pripade mrkvacu...
    • Dopadne to úplně stejně.
      • God-of-War
        PS 4 bude u nas k dostani v Listopadu.. bud v klidu;-)
        • No samozřejmě, pokud ho objednam ze zahraničí . *3*
          • God-of-War
            Ale prd:D. Mam dobry info o tom, ze se bude prodavat pred vanocema i u nas.
            • Moc ro řešíte, prostě si ji kdyžtak stáhnete a vytisknete 3D tiskárnou! *2*
            • Tak to je samozřejmě potěšující, ale ani tak bych v tom tragedii neviděl.
  • Robotron3
    Tak ten Minecraft mě pobavil. To vyloženě čekali na sílu a výkon NextGen. Bez toho by to nešlo *15*
    • *1* Pssst ... On je totiž Minecraft kus hodně prasáckého kódu , pod pěkně prasáckým API .
      Ale jasně Notch je bůh - skoro jako Steve..... a proto bude podporovat ostatní , ale sám si reputaci ve Space game už nenapraví ;)
    • Hrál si ho někdy? :| ono i nastavit vše na low někdy nepomůže, a to už to vypadá fakt hustokrutodemonicky hrozně
    • Minecraft je zabijak na RAMku, takze bych se nedivil, kdyby na mobilnich zarizenich s Tegrou 4 ci Snapdragon 800 jel minecraft lepe nez na 360 a Ps3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit