Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte. PROSÍM O RADU. Urobil som si nový PSN účet český, lebo SVK nepodporoval PS Store. Predtým ešte dáta som si uložil na USB. Zistil som z jednej stránky, že keď mám na usb uložené dáta (SAVE DATA UTILITY) z GRAN TURISMO 6, tak sa k týmto dátam môžem zase dostať tak, že sa musím prihlásiť do starého účtu PSN. Ako to mám však spraviť, keď mám teraz nový vytvorený?
  • hm.. zajimave..viděl jsem jak PS4 uz unas davali do planeo elektro nějake zenske brali z auta s kufru krabice PS4
  • Protože srovnáváš cenu tržní s cenou určenou výrobcem. Ta je vždycky o něco vyšší. Takže to ber tak, že pokud třeba teď PS Vita stála oficiálně v přepočtu něco přes šest tisíc a dala se sehnat kolem pěti, bude se dát s oficiální cenou cca pěti tisíc sehnat kolem čtyř, možná níž.

    My mimoni alespoň víme, jak tyhle věci fungujou *5*
  • Tak to vykřikování jsem nezaznamenal, v tom případě moje chyba.
    Nicméně MS se může u exkluzivních titulů bohužel pro ně ohánět tak maximálně tím počtem (já jich napočítal pět exkluzivních opravdu pouze pro XBox One, ale možná jsem něco zapomněl), protože Powerstar Golf rozhodně není system seller, Killer Instinct má sice slušné následování, ale jako fighter pořád blockbusterem nejspíš taky nebude, a Ryse je jeden velký (quicktimeový) otazník. Jistota je Forza, tu Xboxu nikdo upřít nemůže. Velký tahák je i FIFA 14 k předobjednávkám zdarma, ale "do vyprodání zásob" tam působí hodně podezřele.

    Ale jasně souhlasím, že je plus, že se Microsoft rozhodl vyjít vstříc hráčům, jinak by je čekala při launchi ekonomická sebevražda. Je fajn vědět, že někdo v jejich managementu přišel na to, kterou stranou nahoru se drží vlastní mozek, a začal ho používat. To nic nemění na tom, že Sony má momentálně náskok (což je prostý fakt, aniž bych se tím chtěl MS nějak dotknout), který jenom potřebuje udržet, nemusí ho nijak výrazně zvyšovat a pouštět se tak do rizika.
  • A neni tak nějak věcí každýho z nás, do čeho investujeme svoje vlastní prachy? Jestli ze mě dělá idiota to, že si chci krom PC her užívat i takové věci jako Red Dead Redemption, Last of Us, Uncharted nebo InFamous, budu za idiota klidně a s přehledem. Beztak jsme podle tebe nejspíš idioti všichni, buď pro to, nebo pro ono. *7*
  • P1trs
    Kdo se chysta koupit si konzoli dejte mi minus, protoze jste idioti. *12*
  • Miserius: Tak to si id*ot. Pirátství není krádež, ale porušení autorských práv. A na tich vašich konzolích se pirátí taky. Třeba takové Saints Row 4 bylo na pirate o 4 dny dřív na Xbox a PS než na PC. *7*
  • Miserius
    Order ma vyjit nejpozdeji v březnu... To tady stejne nebude mit vetsina lidi PS4
  • A to vůbec nemluvím o the order.. To pak rovnou můžeme k xboxu připočítat nové Halo nebo Quantum.. Však z té hry neukázali ještě téměř nic a stylem jakým na tom do teď pracovali to tak ještě chvíli asi zůstane
  • On to bere při vydání konzole.. infamous má vyjít až někdy v únoru...
  • Miserius
    Piratstvi = zlodejina... Sebevic si to budes obhajovat, porad jsi zlodej a u me na stejny urovni jako ty paraziti co vykradaj auta nebo kradou tyčinky v obchode, protoze platit je pro blbce
  • Neznam nikdoho kdo ukradl byt jedinou hru, nevymyslis si trochu?
  • Miserius
    Krome placeni multiplayeru si platis 2 giga na jejich serverech, 3 hry mesicne zdarma (ted AC3 2 neoznemany) a dodatecny slevy na hry... ja vim ze PC hraci tohle odmitaji a je jim to ukradeny, protoze si hry kradou, ale neni to jen multak
  • Tvoje máma nedá spát zase mně.
  • Tvoje máma je nenažraná, včera neměla dost.
  • nesmysl
  • s-a-b-r-e
    Nedá mi to a musím se zeptat. Toho smajlíka na začátku každého komentáře máš naskriptovaného, nebo ho tam pracně naklikáváš pokaždé, když se k něčemu vyjadřuješ? (omlouvám se za trolling, ale tohle mi nedalo spát, díky za odpověď)
  • Jj same blbosti, tady par co jsem stahnul a pamatuju si.. uncharted 3, battlefield 3. Vanquich, mafia2, Saints row3, little big planet, little big carting, IČO + shadow od colosus, spec ops the line, sleeping dogs, infamous 2, deamon souls, need for speed most vanted, batman arkhamcity, darksiders a další... indie hry ani nemá smysl vypisovat... za 1000kc bych vsechny ty hry v obchode těžko sehnal... :)
  • michelangelo
    Nedava ti snad smysl, ze prodeje ke konci zivotniho cyklu soucasny generace klesaji, umerne nadsenymu vyhlizeni generace nove a investovani do ni a jejich titulu? U pc jsou prodeje porad stejny snad proto, ze tam zadny prechody mezi generaci starou a novou nejsou :)
  • Miserius
    inFamous, Drive Club, DC Universe Online, Killzone, Knack, Tiny Brains, Ray's the dead a The Order ... Zkus si zopakovat pocitani do deseti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit