Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi jsi prehlid to "ale hlavně konzolových her"... Hint: (tam by prodeje naopak meli stoupat kdyz ma tu konzoli cim dal vic lidi ale vono to funguje tak ze clovek koupi konzoli k tomu par her a pak se na to prasi a pak je tu skupina hc hracu co kupuji kazdou novinku a ta se zvetsuje na PC na konzolich stagnuje ci spise se zmensuje)
  • *1* *1* to určitě ani nextgen konzole v žádném případě NEZVLADNE Ultra HD rozlišení!!! *3*
  • To říká ten pravej. *2*
  • A ty jsi kdo ze rozhodujes? (Krom boha valky a butthurt konzolisty) *5*
  • Dostaneš 2 blbosti a 1200,- za rok .. za pár let ti to udělá cenu další nextgen konzole .. a proč? Protože Sony je nenažraná.
  • God-of-War
    Normalni clovek muze... Ty ses ale idiot, takze ne.
  • God-of-War
    100 kc mesicne Ti prijde hodne? Kazdej mesic dostanes dve hry zdarma... Je to smesna cena.
  • Co jsem koukal na launch hry, tak MS bude mít 7 exklusivit Sony jenom 3. Jo na na Ps4 u nás letos rovnou zapomeňte, nejsme v seznamu *1*
  • Jediný problém je v tom že Sony už od konce E3 vykřikovalo že nám na Gamescomu vytře zrak. Člověk by čekal že po E3 kdy má MS mnohem více exkluzivit Sony alespoň něco ukáže, nestalo se tak. Teď jsou na tom naprosto stejně. To že mi někdo vychází vstříc (i když nuceně) není mínus ale plus.
  • Nazor je vzdy subjektivni.
  • Jasně, že dají, ale v porovnání s kl+myš je to jako řídit Oktávku a Ferrari. A platit multiplayer je výhodné? Ne, opravdu není, jen z tebe tahají prachy. A ne každý hraje mp, vlastně skoro nikdo z lidí co znám.
  • Maarta
    Terno to není, ale když za to člověk něco dostane a má to smysl, to co dostane, tak proč ne. Hry zdarma u PS+ jsou neoddiskutovatelnou výhodou, až se mi to zdá až moc her zdarma, protože kde má člověk na ty hry brát čas :-) Já tedy vlastním jen X360, ale i tak dvě hry za měsíc jsou víc než dost, už nemám tolik času co za mlada na škole :-)
  • Maarta
    Tak určitěěěěěě
  • Strategie i doomovky se na gamepadu hrat daji. Placeny multiplayer neni zadne terno, ale ps+ je ekonomicky tak vyhodne sluzba, ze ji ma snad kazdy rozumny hrac, ktery na ps3 vic hraje.
  • fuujjj takovahle cenzura!!! to jako nemuzu napsat ze ta krabice s levnymi komponenty od AMD je zastarala? 1,6 ghz procesor, 8 gb ram a nejaka trapna grafika, no tak vzdyt muj mobil je lepsi *2*
  • PS: Fuck Off

    Xsh1t taktéž
  • Už tak se ty nejlepší MP hry (strategie, doomovky atd.) nedají na gamepadu hrát a ještě za ten humus platit ? Ty voe ... síla teda.

    Pc je prostě Pc.
  • Maarta
    A už je to tady, z jejich "Narozdíl od konkurence uvedeme PS4 všude po celém světě." se vyklubalo, že to tak úplně všude nebude....
  • Maarta
    Nebude. Na PS4 půjde multiplayer jen s PS+.
  • Takže na PS4 bude MP zadarmo jako u 3ky nebo ne ? Nechci kupovat konzoli, jen se ptám, abych byl v obraze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit