Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alešku, Alešku. Přestaň nám cpát tyhle blbosti a napiš raději nějakou zajímavou zprávu o nějaké hře. Neznám nikoho, koho by zajímaly nové konzole a už vůbec nemám pocit, že se kolem nich něco točí. To jen zde na games se nám to někdo snaží vnutit.
    • Dovolil bych si nesouhlasit, ja jako dlouholety hrac na Pc jsem pred 2 lety prestoupil na konzole , a nemuzu si starou generaci PS3/XBOX360 vynachvalit, a tyhlety zpravy me prave zajimaji. Zkus byt priste mene zaujaty na svoji PC masinku a pochop ze doma se meni a konzole maji spoustu vyhod ktere PC nema.
      • Black_Hand
        hlavni problem je v tom, ze Nitro nechape, ze to co se deje na konzolovem trhu silne ovlivnuje PC trh a naopak. oba dva trhy jsou silne provazane. napr. nova generace konzoli by nebyla tim cim je, nebyt poslednich par let vyvoje na PC. a krome toho, nezapomen, ze PC maji taky spoustu vyhod, ktere konzole nemaji, ze? :)
        • Ta provazanost PC s konzolema (nebo naopak me je to fuk) je spis ke skode bych rekl .)
        • Aha, proto tu potřebuju každý den číst, kde se PS4 začal prodávat.
          • Black_Hand
            tak proc si nefiltrujes zpravy podle platformy? vlevo nahore mas "Hlavni stranka", a kdyz na to najedes, tak tam mas na vyber bud PC nebo Konzole. jednoduchy.
            • A tak BlackHand dosáhl míru mezi PC a konzolovou komunitou. Bohužel, mír netrval dloho a zanedlouho se opět rozhořely bitvy o nej platformu. Jeho čin měl pramalý vliv pro dlohodobbý mír, ale zapomenut nebude, neb i těch 5 minut bez krvavých bitev, stačilo, aby se zapsal do dějin již 40-ti leté války.
          • Tak to nečti, ignoruj a pomysli si, jakej si borec, že tě konzole nezajímají, jak máš nabušené PC a patříš k "PC master race" oproti ovčím konzolistům.
            • Takže mi říkáš, že články nečteš, ale vadí Ti, že tady jsou. Proboha, to jste tak nas*aný, že se nepíše o "pitomým" PC, ale "pitomých"konzolích?
            • Však já to nečtu, jen mi to vadí. Nebo takhle, konzole mi až tak nevadí, když na tom někdo chce trávit svůj herní čas, jeho věc, ale vadí mi intenzita nesmyslných článků tady. Poslední dobou se tu člověk dozví hov*o, recenze čím dál tupější, všude plno chyb, redakce neumí psát... strašný.
        • otázka spíš je, kolik má výhod PS4 proti PS3 krom o něco lepší grafiky
      • byl by možný výčet té spousty výhod, které PC nemá?
      • snorgrind
        maji presne 2 vyhody, exkluzivni hry a jednoduchost takze si to umi pripojit k tv a ovladat i opice
        • Ty tzv. "exkluzivni" uz to neni tak jako driv .) navic na PC mas vic exkluzivnich veci...
          • BangMeInBangladesh
            jmenuj
            • Pro mě je to například ARMA2 a 3. To si jinde než na PC nezahraju. A tu hru miluju. *5* PS3 vlastním taky a jsem nadšený z UNCHARTED a z LAST OF US. *4*
            • Kurna ten seznam by byl hodne dlouhej :(
              Vem list spousty MMO, pak pridej do omacky nekolik desitek strategii, dochut to decentne tahovkama a muzete podavat i s nejakym simulatory. A kdyz se bude u toho vareni nudit. Muze si jit na PC nebo notebook (klidne i tablet a smartphone) precist nejaky informace na web a pohledat pres google.
            • Hry jenom na PC? To myslíš vážně? *1*
      • To bylo myšleno, že jsou tu neustálé zprávy kolik se čeho kde jak prodává, tobě to neleze na nervy? Zajímaly by mě jiné, podstatnější věci, než tyhle "kraviny", které si najdu jinde když chci. Informační hodnota tohoto webu dost klesá.

        PS:Krom pár exkluzivek nemá nic, naopak ve všem ztrácí. Já mám u PC vše vč. gamepadu (bojovky), volantu atd. hraju 2560* na TV. Box i PS jsem dřív měl, hnůj.
      • Jsou výhody, a nucené pravidla co se jako výhody tváří. Pak jen plať, plať, plať, plať...
        Konzole už nejsou co bývali, jsou to sociální mašiny, v kterých si taky můžeš zahrát.

        Prostá představa, že jen OS konzolí bych nainstaloval na libovolný HW je mi libovější, než si kupovat HW s OS, který nic extra nepřináší.

        Tohle možná bude Steam OS a pak se tady budeme bavit o tom, co je konzole a Konzole.
  • hry robia konzole dobrými nič iné inak je to hardware na XXL rokou
  • Rhulad
    to jump- Mám macbook air a je to nejlepší notebook, co jsem kdy měl, mám apple iphone 5 a je to nejlepší smartphone co jsem kdy měl a vyzkoušel jsem toho opravdu dost od samsungu až po sony. Poserr se z toho *3*
    • jj apple toho udělal pro hraní her strašně moc -> pippin, nejlepší videokonzole všech dob *7* o který ví prd dokonce i apple fanblboys jen tak na okraj k té "neomylné" firmě, která je postavená na tom, že ukradne patenty a poskládá z toho zařízení, dá tomu 5x větší cenu než konkurence a tváří se jako revoucionáři
      • Ty znáš apple jen z bulváru, viď?
    • Záleží, podle čeho posuzuješ "nejlepší notebook". Air je výkonem velice pod průměrem, ale design je parádní a skladný. Mně by ale nestačil a tak musím obětovat design za výkon. Taky OS nemusí každému vyhovovat. Mě například omezuje a tak zůstávám na Win7, které podle mého názoru smazaly rozdíly ve stabilitě a rychlosti oproti OS. A o kvantitě dostupného softwaru (často zdarma) na Windowsech obecně nemůže být vůbec diskuze.
      • Rhulad
        Tak já na cestu do práce potřebuji skladnost a hlavně mobilitu a nemám problém jet 10+ hodin bez nabíječky.. Na hry to opravdu moc není, ale diablo III to zvládne v pohodě.
        • JJ, výdrž při "kancelářské" práci je super. Je to prostě o prioritách.
    • Tak litovat te nebudu, na druhou stranu osobne proti macu nejsem, videl jsem ho a je to zajimavy system, ale taky z nej nejsem nijak odvarenej. Muzu rict, ze nektery verze se jim povedli. Ja jsem proti tzv. zombii chovani, ktere obecne komunita zastavajici Apple ma.
      Vsude se najde vyjimka, ne ze ty bys zrovna nejaka vyjimka byl..
      *1*

      PS: doufam ze jsi rad, ze jsem ti odpovedel, kdyz to bylo mirene na me, ale musim se omluvit, prujem opravdu neplanuji, neni ani duvod.. *5*
      • Ono je to tím, že půlka lidí, co kupuje Apply (v tomto případě Phony a iPady) to pořizují jen protože je to cool a ke spokojenosti jim stačí svítící jablíčko. Nejsou to ale o nic větší zombie, než ti nedočkavci na PS4, kteří byli ukázaní ve videu níže... Já třeba taky dělám na Macu (iMac), ale je to čistě dané tím, co dělám (grafika a video) a v tomto směru je Mac spolehlivostí a rychlostí trochu jinde než Windows. To, že ten komp navíc pěkně vypadá beru jen jako bonus a vysoká cena mě netrápí, protože je to moje pracovní nářadí a peníze, které jsem za to musel dát, se mi už dávno vrátily.
    • Moander
      tatka ti koupil?
      • Rhulad
        Tak samozřejmě. Někdo dostáva na narozky ponožky, já Apple *3*
        • Vidis to, a ja si o ponozky sam rikam, protoze me udelaji radost :). Drive jsem je nemel rad a nyni si je vychvaluju. Kam se hrabe PS4 nebo Apple na ponozky !! *5*
          • Rhulad
            Hmm tak když na nic jiného nemáte co ti zbývá .) Já si letos budu užívat Ipad Air a ty nové ponožky. Každý má to svoje *3*
            • on ma na rozdil od tebe život, trolle
        • výrobky od Applu tvé pochybné sexuální orientaci moc neprospějí.
          • Rhulad
            Máš pravdu. Taky se citím tak nějak obyčejně, když sem jenom obyčejný heterák. Musím někomu podržet, abych byl víc cool *3*
  • Moander
    To je zase zumpa tady. games.zumpa.cz nebo zumpa.tiscali.cz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit