Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    "Neustále zdražovaní služeb..."

    Tahle stížnost se dá přirovnat k pořekadlu "kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde".

    Zdražujou všichni a všude. Inflace je jeden ze základních prvků kapitalistické ekonomiky. Není to žádný revoluční prvek, který vymyslelo Sony. To už si klidně můžeš stěžovat na to, že Slunce přes den svítí a tobě to vadí.

  • 0011

    A držák na mobil na dualsense, které oboje tak jako tak už máš stojí 250 korun a navíc máš Bluetooth audio

  • ales.smutny

    Warez? Na to jsem líný :D 

  • ales.smutny

    Upřímně jsem plácnul něco, na co se dívala než přišel prcek, ani jsem nepostřehnul, že ho HBO už dalo pryč :) Mohl jsem napsat Takešiho hrad na Primu, ale na ten koukáme spolu :D 

  • Dobrý postřeh, Westworld v ČR na žádné streamovací platformě není, takže předpokládám, že se jedná o platformu torrent/warez/pirát :-)

  • lito

    Od té doby, co je herní Sony čistě pod USA vedením, tak to jde pěkně do zádele, to je potřeba si přiznat. Neustále zdražovaní služeb, generické hry, nesmyslné produkty, nedodělané SW featury(VRR). 

    Nintendo ukázalo, že je zájem o handheldy, hezky to využilo např. Valve.  Sony mohlo udělat nástupce Vity s remote službou, místo toho tady máme VR, které umřelo během pár týdnů, protože Sony nedodala žádné hry, kvůli kterým by si to hráč měl koupit, nesmyslně drahá sluchátka versus daná kvalita, ovladač za 6 tisíc v době ceně konzole 10 tisíc a LCD šméčko handheld, který nic neumí ve finále.

    Bravo, Bravissimo Sony

  • Slavik_Jenda

    Já si neumím představit, že máš doma 2 malé děti (Velké předpokládám neblokují TV) a hrál bys na jakémkoli zařízení... Já se k tomu dostanu než má dcera vstane popř. když spí...

  • Pokec

    Nebudu rozporovat. Ať uzná každý co je drahé nebo není a stojí mu za to dát ty peníze, ale..

    Backbone což je jen držák na telefon stojí 3k

    AAA hra za plnou cenu stojí 2k

    Ovladač s haptikou a displejem stoji 6k

    Za cenu tří her mám zařízení na kterém aspoň z uživatelského hlediska můžu pohodlně streamovat hry z PS5. Jestli to bude mít kvalitu jako remote play na telefonu nebo tabletu je věc druhá

  • Veskoslav

    6k za ovladač s obrazovkou není špatné? A to, že celé PS5 včetně ovladače stojí necelých 11k je nebo není špatné?:) Ne, to mělo stát maximálně tak 4k. Ani o korunu více. 

  • Veskoslav

    Tak vždycky se najde nějaký exot, co prostě jde proti proudu a něco se mu líbí:)


    A to, že k tomu nejspíš připojíte jenom předražené sluchátka od Sony, protože to nemá ani BT, to už je jenom taková třešnička na dortu:)

  • Napriklad ja sa na telefone (ani tablete) zasadne nehravam, ani remote play. Pretoze bud budem mat tym padom zariadenie stale na nabijacke (zdaleka nie idealne), alebo budem musiet poctivo nabijat, co by som urcite niekedy zabudol. Okrem toho, ziadne third party zariadenie nema DS controller. Neobhajujem Sony, taktiez by som radsej videl nastupcu Vita a konkurenciu Switchu.

  • Ja sa tiez uspokojim so Switchom. A na pracovnom stole mam XBSX. PS5 je v obyvacke na media centre… co znamena, ze som ju uz snad pol roka nepustil… z podobnych dovodov ako pise Ales. Takze za mna to dava zmysel, len to musi dobre fungovat. A to sa este uvidi.

  • bodmrazu

    Alesi, ja jsem to pochopil tak, ze tva PS5 i Portal musi byt na stejne Wifi. Ne ze mas PS5 doma a Portal pripojis do hotelove Wifi na jinem konci sveta. Nejde pouze o latenci ale o Firewally a zabezpeceni. Co se tyce Bluetooth, muzes pripojit Bluetooth sluchatka primo k PS5? Tak snad pujede vzit si zvuk z PS5 a obraz z Portalu. Stejne si nemyslim ze bude mozne nechat PS5 zobrazovat Netflix na televizi a do Portalu poustet noveho Spidermana, zas tolik vykonu to nema s paralelizmus to neumi.


    P.S. Spidermana si na Steamdecku zahrajes, jen musis par let pockat. Ja si zahral vsechny PS hry co vydali na PC takle, zatim co deti hrali Minecraft na XBOXu na stejnem gauci jako ja ;-)

  • Connor88

    Na jaké službě si manželka pouští Westworld? :)

  • Já mám první Kishi od Razeru a na sem tam hoďku něčeho přes Xbox Cloud nebo přes Moonlight je to perfektní. 60h RPGčko bych na tom hrát nechtěl, ale to ani na Portalu. I když nepochybuju, že se bude držet skvěle. 

  • radim.zaty

    Jsem na to zvěvavý.  Mám celý dům a velkou část zahrady pokrytou WiFi 6E Meshem, takže hrát si na tomto pod pergolou by se mi líbilo. 
    Cena je překvapivě rozumná, když to porovnám například s Dualsense Edge :) 

    Absence BT zamrzí, ale tak trošku doufám, že do toho půjde vrazit BT dongle, třeba ten od Skull and Co, který pár let používám se Switchem a umí s Airpody low latency režim.   A pokud ne, tak ty in-ear magnetoplanary vyzkouším. Afaik by to mělo vycházet z technologií od Audeze a to nejsou žádná ořezávatka :)

  • MalyZeli

    Je to zařízení úplně na 💩. Telefon udělá to samé, a bez problémů jde přes BT připojit ovladač... 

  • Gulivera84

    Jako, zajimavy..., ale rozumim te myslence deleni casu, chvilky pro sebe a sdileni TV..... unas se spokojim proste s nintendem nebo steamdeckem, ale chapu ze kdyz chces zahrat PSko....jak se rika v clanku, neni to pro vsechny....

  • Joo, bluetooth ovladače k Androidu. Teoreticky to funguje, na první pohled taky, ale pak zazvoní realita a hrát se na tom nedá. Tudyma opravdu ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit