Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mě blizzard s nauthy dogs nejlepší studia současnosti, co hra to klenot herně, obsahem i vzhledem

    blizzard mam opravdu rad a miluju jejich stylizaci her, ale ne každemu se to muže líbit, taky nehraju ty "hnusy" jako je sykrm nebo zaklínač, nelíbí se mi to proste, stejne tak nektere nikdo neniutí hrat blizzard hry

    + jeste bych vyzdvyhl jejich optimalizace hlavne pro OSX ktera je asi nejlepší co sem zatím viděl, prakticky vše od blizzu jede na macu lepe než na win na stejnem HW a to je co rict vetšinou to je nastejno nebo lepší jen trochu
  • A co Brevik ? Marvel Heroes
  • Díky za pěkný článek... spousta zajímavých infromací po hromadě... *5*
  • Jack1947
    Takže opět je třeba pogratulovat velkému Vesáku, za hezkou plevelitou diskuzi. Moc si nás pobavil svými peprnými hláškami. Jo a taky je třeba vyzdvihnout i naklikávače a pseudoanonymní diskutéery, sqelá práce fakt. *3* Přeji mnoho uspěšných zaplevelení a sraní i do dalších diskuzích. *5* GZ lads, gz folks.
  • To už radši pracovat třeba u takových City Interactive, než v Blizzardu. Jejich hry mají s hrami společnýho pramálo. *11*
    • naopak, jejich hry jsou čistou esencí hratelnosti bez nesmyslů okolo
      • Ale vypadaj příšerně.
        • pro me jsou hry od blizzardy asi to nejhezčí co v herním svetě je, ale každej ma rad neco jineho nekdo fotorealismus a nekdo (ja) zas umelecke ztvarnění a barevne světy

          diablo 3 je prostě nejkrasnejší hra co znám tam se přesně trefili do meho vkusu

          ale komu se tento styl nelíbí nemusí to hrat, me se zas hnusej vzhledove hry jako Skyrm nebo path od exile
        • Asharak
          Ale naopak, vypadají jak hry a né jako realita *7*
          • To jsem rád, protože kdyby realita vypadala jako hra od Blizzardu, tak bych v ní moc dlouho nevydržel. A určitě nejsem sám.
  • mondzi
    Diky za clanok, dobre zhrnutie, este som si spomenul na Mythos (http://en.wikipedia.org/wiki/Mythos_%28video_game%29), co Flaghip kutil popri Hellgate.
  • Herní průmysl je v podstatě malou, téměř uzavřenou skupinou lidí. Samozřejmě, že v každé firmě se najde někdo, kdo měl co dělat s Blizzardem. A to nejen ve sféře vývoje, ale i například zákaznické podpory. Stačí si vzpomenout na ten osudný rok, kdy 600 kolegů vyhodili, protože nás bylo hodně. Teď jsou po celé Evropě v jiných herních firmách. :)
  • Říkejte si co chcete, ale když jsem hrál Torchlight 2, který jsem si koupil po té co mě zaujala jednička, tak jsem si říkal, že tyhle fíčury mělo mít už Diablo 2 v době vydání. Strašně rád bych si zahrál Diablo 2 s všema vychytávkama z T2 akorát ten pet by mohl být něco temnějšího než papilon nebo fretka *1* ale přiznejme si, že dost velkou částí úspěchu obou torchlightů byla cena v době vydání. Do Diabla 3 s datadiskem půjdu tehdy, až sníží tu zlodějskou cenu, takže nejdřív tak za rok, za ty prachy mi to nestojí, T2 jsem si koupil hned jak se k nám dostala steamová krabicovka (abych měl co na poličku vedle prvního dílu)
  • tak ti se vysvetluje proc MMO zanr vypada jak vypada a kazda druha je WoW clone...
    • Víš že Wow není první MMORPG ? Tím pádem se dá říct, že Blizzardi kopírují jiné hry.
  • maros.goc
    Tak ako sa hovorilo ze vsetky cesty vedu do Rima, tak sa bude po novom hovorit Vsetci vyvojari pochádzajú z Blizzardu :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit