Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10 let a stale se WoW smeje ze svyho trunu *5* A jeste dlouho bude...
  • tak wowko bezesporu je jedno z nejlepších a nejhranějších her na trhu. Bohužel je to pořád jenom MMO. Obecně všechna MMO považuji za hry pro "No lifery". Ano, lze to hrát stylem "casual", ale aby se člověk někam dostal a mněl alespoň slušnou výbavu chce to mnohem více než 3-6 hodin týdně. Bohužel ale v dospělosti člověk nemá čas sedět u počítače každý den 2 hodiny, natož třeba v sobotu nebo v neděli chodit na raidy. MMO jsou ideální pro studenty, důchodce nebo lidi, co nemusí chodit z jakéhokoliv důvodu do práce a nemají rodiny nebo partnery, dům s pozemkem, atd.
    • práce partneři pozemky, tak to si to klidne nech, to ja raci ten svuj cas.. a nemusi sedet u wow kerej sem nikdy nehral... "partneři"... uz jen to slovo je uplne retardovany, si raci udelam sam nez se starat vo "partnera" ROFL, stejne s tebou "partner" vy***be az nebude s doma na pozemku s rodinou bo co to meles.. :D:D:D
    • Koukat se tímhle stylem na MMO je blbost.

      Raidy jsou jen jedna část hry a pro mnohé MMO hráče (včetně mě) naprosto nedůležitá součást hry. Je zlo hrát MMO tak, že co nejrychleji získám max. level, abych pak grindoval jak hlupák nejlepší možnou výbavu. Kor v MMO, kdy se výbava neustále mění, něco takového postrádá smysl a je to čistě ztrátou času. Já MMO hraju kvůli samotné hře (baví mě postupně levelit, objevovat nové oblasti, skilly a další herní mechaniky) a kvůli komunitě.

      Hráči sami si dělají MMO hloupé a sami tam svou blbostí ztrácejí čas nad podle mě nepodstatnými věcmi. Nejhorší jsou pak ti, co berou MMO jako druhé zaměstnání. To už bych považoval za skutečné zlo pro hru i je samotné.
    • Nahodou nasbirat napr. full pvp epic gear je dneska hracka. Treba behem prvniho datadisku pred lety, to byla jina káva :)
  • Ahoj, souhlasim s tebou v prvni casti, aby clovek neceho dosahl, tak musi do hry investovat urcite usili. ale rozhodne to dnes nevypada jako za casu TBC. Blizzard od te doby vysel casual hracum hodne vstric a dnes si plnohodnotne WoW, muze zahrat kazdy. Ano, stale plati to, kdo chce hrat na top urovni musi toho obetovat hodne, ale...
    S tim "noliferstvim" zasadne nesouhlasim. Promin, ale to nechapu, kde se tyhle predsudky stale berou. MMO jsem prosel celou radu, potkal mnoho lidi a fakt nemuzu rici, ze bych nekoho takoveho znal. Ano, extremni pripady se daji najit kdekoliv. Navic, nechapu v cem je lepsi parta kamaradu, kteri si sednou na par hodin k pivu oproti parte kamaradu, kteri si sednou ke hre a bavi se vsichni stejne. Albert Einstein jedou rekl, ze je snazsi rozbit atom, nezli lidske predsudky.
    • rozdíl je v tom, že "na pivu" ses s lidma realně, na wowu seš virtualne... detail
      • rovno napis ze ti pri virtualnej komunikacii chyba fyzicky kontakt.
        urcite ked sedis s kamaratmi na pive tak mas potrebu sa ich dotykat, obcas kamarata pohladkat alebo len tak chytit za stehno, ze?
        • Treba to bezne delaji :).
          Kazdopadne je to trochu jine, kdyz sedis s prateli u piva a rozhodne je to jeste vic jine, kdyz nemas sebou smarthphone, jsi bez internetu a proste z relaxujes. Kdyz jsi pripojen k siti, tak zpravidla te "otravuji" veci, jen diky tomu, ze mas moznost jineho typu komunikace :).

          Nekdy neni spatne, zajet na dovolenou bez moznosti se nekam pripojit a nebo idealne, kdyz dojde k vypadku site a nebo dokonce k vypadku elektrickeho proudu, pak zkuste prijit na to, co delat v takove situaci. A jak se projevi na psychice dotcenych osob.
        • species
          hah, owned. +1
  • "Žádný háček v tom jednoduše žádný není."
    Jen drobný nadbytek jednoho žádný... :)
  • Likandros
    Od tvůrců bylo jasně řečeno, že budou datadisky vycházet častěji, takže dost možná si velký počet hráčů udrží. :) Ale známe to - dokud to neuvidím, tak tomu nebudu věřit. :)
    • Ale jo, oni ti co mesic vydaj jednoho mounta, prodaj ti ho za $40 (protoze aby mel kompletni sbirku, tak ho nutne musis mit) ... a slib bude splnen, no ne? Za dva roky pak tech 24 mountu, za ktery si vycaloval $1k daj gratis k mesicnimu sub ... a ty se pudes nekam obesit.
    • Overwatch
      To říkali už tuším někdy kolem Lich Kinga, že by chtěli vydávat jeden datadisk ročně. Zatím se jim to nedaří :)
  • A co ti co si koupily všechny datadisky mě to vyšlo na nejméně 1500 korun to je spíš tak plivanec do obličeje.
    • kupil si si ich teraz nedavno? napis na customer service a sice ti mozno nevratia peniaze ale aspon nejaky herny cas ti daju.
      • No je to pul roku.Takže asi ne.
        • tak potom nechapem v com je pluvanes do tvare? bolo by ti lepsie keby to nedavali zadarmo? mal by si lepsi pocit z toho ze ini si to tiez musia kupit?

          keby ti niekto pred pol rokom povedal ze o pol roka to bude lacnejsie, tak by si cakal pol roka?
          • Mě to prostě přijde nefér to rovnou mohli dávat všechny datáče zdarma od začátku a platit jenom měsíční poplatky.
            • mohli, ale nerobia to tak, ale to je predsa lepsie ako keby si si musel teraz stale kupit kazdy datadisk za 30 eur, nie?

              tak si spravil chybu, nabuduce budes vediet, napriklad si teraz nekupuj WoD, ved na co vyhadzovat prachy, ked za 2 roky to bude zadara, tak pockaj.
            • Asharak
              TO je ale pravda, nebo alespon 30 dni s kazdym dalsim
  • Zas takové terno to není. Battle chest nyní obsahuje všechny dosud vydané datadisky a stojí něco málo přes 300.
  • WoWko je dobrá hra - sám jse ho léta hrál a občas ho ještě zapnu. Hraju ale LOTRO a to je podle mě výrazně lepší hra, pokud vám jde spíše o herní svět, příběh a občas instance. Na pvp to ale není (WoWko pvp mě ale taky nebavilo).

    Brzy vyjde pro LOTRO velký update přidávající novou rasu a povolání. Spousta hráčů proto začne hrát pěkně od začátku, od začátečnických lokací, které tedy budou více naplněné a celá hra bude daleko zajímavější i pro zcela nové příchozí hráče, kteří si občas stěžovali, že v začátečnických lokacích nikoho nepotkali. Proto si myslím, že s tímto updatem bude ideální čas LOTRO konečně ozkoušet. Podle mě je to strašně podceněné MMO nikterak horší jak WoW, v mnohém podle mě lepší.
    • Prakticky libovolny MMO je lepsi nez wow ... jenze v zadnym nemas ani zdaleka tolik hracu. A na to trebas prave lotro dojizdi. Kdyz to preslo na f2p, tak prvni 3 mesice to bylo OK, protoze tam byly hromady lidi. Dneska? Specielne pri tom, jak je ten svet rozsahlej? Ano, muzes to prochazet singl, ale to je pak trochu nuda. On je totiz docela rozdil bezet jako slepice pres pul herniho sveta sam (a 100x u toho chcipnout) vs bavit se u toho s dalsima 20ti lidma(a vyuzivat toho, ze chcipnou oni).
      • O tomhle jsme se bavili a já zrovna tady na foru tobě dokazoval, že to není s tou populací zase tak špatný. Krom toho je stejně celá komunita fragmentována na servery, takže je ve výsledku docela jednou, jestli nějaký MMO hraje 6 milionů lidí nebo jen 100 tisíc. Nakonec málo updatů ve WoW a naopak častější updaty v LOTRO mě přesvědčili, že WoWko je ždímačka na prachy (a lituji ale ne o moc více) a LOTRO i přes menší popularitu se umí držet a být řádně updatováno.

        A jak jsem psal, díky nové rase bude hrát spousta hráčů třeba i po letech hru pěkně odznovu a zaplaní se počáteční lokace, takže je ideální čas se v tu dobu na LOTRO konečně podívat.

        LOTRO má tak trochu smůlu. Kam se podívám, tam je debilně prezentovaný. Vídám videa na youtube od naprostých ichtylů, co mají UI nastaveno hloupě a hrají na ubohé graf. nastavení, takže LOTRO potom vypadá fakt špatně. Kromě toho v boji stojí jak pablbové a celkově to hrajou naprosto retardovaně. Se pak nedivím, že kdekdo se o tuhle hru následně přestane zajímat...
  • Zatimco v minulosti se ohlasovaly rusty v radu milionu, dneska vyzdvihuji kazde male cislicko a nerdici ho oslavuji jako velke vitezstvi. Lolicek. WoWicko je mrtve a tohle je jen z dalsich dukazu. Takhle malo subs melo tohle MMO naposled u vanilla verze. Toto je znicujic pravda, ktera naprosto zdevastovala jakkekoliv nadeje koholiv na novy start WoWka.
    • WoWicko je mrtve, jen se porad drzi nad 6 miliony predplatitelu."ZNICUJICI PRAVDA", "ZDEVASTOVALA", ty jsi dobry kokos....
      • Opet, jsi traged. Absolutne si pletes cisla s realnym obrazem hry. Takto malo predplatitelu mela hra naposled par mesicu po startu. Tato je naprosto mrtva a cim drive si tuto pravdu priznas, tim lepe se ti v zivote povede. Ono zapirani neni zdrave, vis?
        • Jo, hral jsi dneska WoW? Ne sorry, hral jsi vubec nekdy WoW. Pokud totiz dneska nalogujes a prijdes se podivat do SW nebo OG, tak zjistis, ze vsude je more hracu. Takhle mrtva hra nevypada. Mimochodem, je snad logicke, ze jak jde cas, tak hru hraje stale mene a mene hracu, a ze kdyz vyjde nove rozsireni, tak pocet lidi zase naroste. A jen se zeptam, ktera hra je podle tveho nazoru "ziva"?
          • Tak se zda,ze na tohle nema pan Pravda odpoved *1* Asi konecne zdrtil pravdou sam sebe.
        • Náhodou jsem se dostal na tuto diskuzi a po přečtení všech komentářů musím podotknout, že takového debila jako ty by k počítači ani neměli pouštět. Nevím co je to za hru, a je mi úplně jedno kolik lidí ji hraje. Když ale vidím někoho momentálně opožděného, kdo má na práci jen urážet všechny okolo, pravděpodobně jen proto, aby si mohl vsugerovat, že na světě existuje ještě větší ubožák než je on sám (což je statisticky vyloučeno) mě vážně zvedá ze židle.
    • Nemáš pravdu si to vezmi takhle půl mega nových hráčů co koupí hru za 1k to je 500 000 000 korun + 175 000 000 za měsíc hraní :))) není to až tak malí čísličko jak píšeš že ? + si vezmi ten zbytek co si koupi datač + čas, když jenom jaký šílený cifry skáčou u toho půl mega hráčů
      • Pletes si prijem firmy s realnym obrazem stavu hry a jejich subs, ktery je naprosto tragicky uz pres pet let. Jsi hloupoucky a jen doufam, ze jednoho dne tohle vsechno pochopis a prestanes zit ve snu. *15*
        • neplete si to, jen reaguje na tvuj prispevek, ve kterem se ty o kvalite hry nijak nezminujes...a toto je znicujici pravda, ktera te naprosto dokonale rozdrtila
          • Jsi legracni. A take znacne hloupy. Kvalita hry je samozrejme dominantni soucast jakekoliv zpravy o uspesnosti kterehokoliv MMO. Muzes mit 1 sub, ktery bude platit 50 milionu dolaru mesicne a mit dokonalou hru, nebo mit 50 milionu predplatitelu a mizernou hru. Evidentne nemas moc vzdelani, aby jsi pochopil tento naprosto zdrcujici rozdil, ktery te rezolutne a hlasite ponizil v teto debate.
            • opravdu nemusis na odiv vystavovat svou hloupost tim, ze opet napises prispevek, ktery nesouvisi s predchozi debatou...navic, jestli mel ten prvni aspon nejakou hlavu a patu, tak kvalita tveho posledniho prispevku je tak nizka, ze je pod moji dustojnost dale v diskuzi pokracovat. A toto je znicujici pravda.
        • Ty žiješ ve snu a možná v minulém století, víš co je to byznys ? a kapitalismus ?
          • Jsi hloupy. Podle tvoji nesmyslne logiky by nekdo mohl vydat MMO s jednim predplatitelem typu Bill Gates a hned by podle tebe bylo nejuspesnejsi MMO na trhu. Absolutne si pletes pojem prijmu s obrazem hry, ktery je u WoWka tragicky uz nekolik let a vsichni, naprosto vsichni to vi. Predplatitele klesaji dramatickym zpusobem a o te hre uz ani pes nestekne. Je to mrtva znacka. Samozrejme az na par nerdicku bez zen typu WoWFan, kteri si neco takoveho neumi predstavit *1*
            • slysel jsi uz nekdy prislovi "podle sebe soudim tebe" ? *5*
    • A pro koho je to zničující? Pro Blizzard s příjmem 1 miliardy dolarů ročně jen z WoW asi těžko *1*
      • Podle tvoji tragicke logiky bych se nedivil, kdybys ve svem pristim komentari napsal, ze Justin Bieber ma uspesnou hudbu, protoze ho posloucha 500 milionu tlustych panen, do kterych nikdo nikdy nezajede. Cislicka dolaru neznamenaji nic, kontext znamena vse. Smulicka, smudlicku. Toto znicujici pravda, ktera te naprosto odrovnala.
        • ja by som kludne povedal ze bieber ma uspesnu hudbu, to ze ty za uspech povazujes nieco ine, je tvoja vec, myslim ze bieber by sa so svojimi 500 milionmi tlstych panien (a podobnou sumou penazi) na teba len usmial a isiel si dalej uzivat zivot...
          no a ty mozes ist dalej pisat zdrobneliny na forum :D
        • WoWko nehraju a nikdy jsem nehrál, není to pro mě, ale občas si o tom něco přečtu. Stav hry tudíž neznám, ale stav Blizzardích peněženek ano *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=5NNOrp_83RU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit