Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Datadisky zadarmo sou na nic možná maximálně pro lidi co mají boty a budou farmit na 10 účtech, měli dát aspon herní čas a ne že když si to chci skusit tak musím vysolit 17 stovek to raději koupím Dragon age + assassína za ty prachy
    • Jakych 17 stovek? Pokud si chces hru vyzkouset, tak mas trial free verzi. Pokud chces vyzkouset jen datadisk, tak je snad jasne, ze si ho musis zaplatit.
      • 1k za hru a 700 za kartu, kamaráde já hral warcrafta 6 let možná i déle tak nepiš když nevíš kdo je za nickem kdo má výhrady na blizz fakt mně musí poučovat casual hráč o wowku ? :)))
        • Nechci pindat, ale dá se pořídit i 30 denní předplatný, ne že by to vyřešilo tvůj problém :).

          Já si wow jako vždy koupím, zaplatím si 30 denní předplatný a bude na měsíc zábavy až až. Jedu jen PvP a bude zase sranda! Mě ty BG prostě bavily. Skončí karta a jde to k ledu. Ale jaká hra mě dokáže zabavit na 2 hodiny denně 30 dní v kuse? (v podobném žánru) I když je to vedle, tak ještě dota(2). Jako malý pivo jsem vydržel sedět u víc věcí, ale to taky byly větší pecky, souhlas? ;)
          • Souhlas. Aspoň vím že v tom nejsem sám.
        • Tak jestli, kupujes kartu za 700, tak neumis hledat. Na netu ji najdes pod 600. A proc bych nemohl reagovat na tvuj prispevek? Je mi jedno, jestli jsi hral 6 let nebo 8 let, stejne jsi napsal blabol.
          • Ano, každý má právo ukázat v internetové diskuzi svůj názor a předvést tak svoje myšlenkové pochody.

            A ve výsledku se snažíš ukázat že nejsi takový ůl jak by se z tvé komunikace dalo usoudit tím že ho chytáš za slovo a bazíruješ na dvou stovkách. Good job...
            • Na jakych 2 stovkach ? Pokud jsi sikovny, tak si na netu najdes WoD+90 lvl boost za neco malo pres 800. Pokud si koupis i tu kartu za 600, tak usetris uz 400 a to nemluvim o tom, ze mas jeste navic ten lvl 90 boost, za ktery by jsi v battle net obchode vyhodil dalsich 200. To uz mas 600 :). Takze pokud ti je jedno, ze vyhodis napr. 600 Kc navic, to je tvuj problem.
              Jediny, kdo tady ze sebe dela vola jsi ty. Takze nejdriv si neco zjisti, nez tady ze sebe zacnes chrlit takove nesmysly ;-).
        • Teď už to není 1k za hru... http://www.softcom.cz/eshop/world-of-warcraft-battlechest-pc-v5-0_d52334.html
          Softcom je dostatečně spolehlivá firma a i tam hru s čtveřicí datadisků mají za 360,- *1*
          • A ty si sedíš na vedení. Bývalý hráč wowka asi nepotřebuje vědět jaký obsah měly předchozí datadisky. Jde tu o Warlords jestli sis nevšiml, a ten stojí 900,- a herní čas na 60 dní (předplacená karta pro nechápavé) je za dobrých 600,- taky. A to jen kvůli tomu aby člověk zjistil že je to pořád to samý a vzpomněl si proč tenkrát odcházel.
            • Tak to jsem si jeho příspěvek špatně vyložil... stane se... alespoň to klidně přiznám... *3*
  • Tuto návykovou peníze ždímající HOVADINU může hrát pouze mentál. Sám jsem jím kdysi byl - jen co nejdříve nahonit maximální úroveň a pak honit výzbroj, aby člověk nebyl při pokusu o raid za žebráka bez kvalitní výzbroje. A běda pokud se člověk při raidu odváží nepostupovat podle předem daných postupů (myšleno postupů, které je asi každý povinen nastudovat na internetu, protože vám při hře nikdo nic neřekne). Všichni prostě všechno dokonale znají a ovládají, všichni jsou mistři světa a jen vy jste neschopná troska. Takový dojem jsem ze hry měl.
    • Z toho co jsi napsal vyplyva, ze jsi na raidech hodne lamil, kicknuli te kvuli tomu z raidu a ted mas mindrak. *1*
      • Ty jsi ale hloupoucka nulicka. Zrejme jsi pravdepodobne nikdy nemel zenu blize nez na par metru od sebe. Mel jsi chodit vice ven, smudlicku, ono "raidovat" a "nelamit" neni vsechno v zivote, vis? Chudacek jeden, nejspis jeste porad tuhle mrtvou hru hraje, jak ho tak ctu *1* *1*
        • Bože můj, je mě trapně že sem to vůbec přečetl. Běž se vožrat a už se nedepiluj.
        • Co s tim ma co delat, jestli mel nebo nemel holku? Prosim, prestan tu ze sebe delat p*cu. Dekuji
          • to je jednoduche cas,ktery venoval raideni NEMOHL venovat randeni a tak zadnou holku nemel a nema *3* ale za to mu ro v raidu slo dobre*14*
    • Ronox
      Záleží s jakou guildou hraješ. Já byl v takový "friendly" guildě, ale zároveň jsme nebyli casual hráči. Taktiky před raidem jsme samouřejmě posílali, ale dobře jsme věděli, že ne všichni se na ně podívají, tak jsme to pak vysvětlovali během hraní. Pokud máš doopravdy dobrou partu což u nás, když jsme byli 10m skupinka šlo, tak je to pak něco jinýho.
  • tonnymontana
    Wow byla docela sranda pred pandama bohuzel asian styl a pandicky s kungfu me moc nesednou, aby se nereklo projel jsem datac a byl rozcarovan.

    pak prisel Wildstar a ja jen valim oci ma to snad vse dobre z mmo za 10let. komplexnosti pripominajici SWG v zacatku ale obohacene o nove prvky. jenom souboj se da popsat s jakoukoli priserou na list papiru:) je tam toho hodne a pokud nekoho neodrazuje sverazna grafika klidne do toho jdete budete prekvapeni:) ja si ho uzivam uz od launche a hodne lidem kterym jsem to popisoval treba u vecerniho relax diabla si to poridilo..zklamani nejsou:) pokud vim zadne mikrotransakce, zadne kupovani goldu u NCSOFTU do hry ciste jen hra a pak mesicni poplatek a tak by to melo bejt:) jakmile tam pridaji milion asijskych napadu na dokopeni toho ci onoho odradilo by me to.

    WoW jsem zrusil, datadisk zdarma je hezke gesto ale pro vsechny co to koupili je to rana pod pas coz ma blizz u wowka rad jiz delsi dobu. a Kupovat novej datac stim ze se zdrazi predplatne + bude vice veci v eshopu to me uz zarucene nelaka. asi bych jim rekl diky za hru pred pandama a at se dari:)
    • Vidis a me treba pandy nevadi, ale vadi me wildstar :) Kazdy ma jine chute :)
    • Předplatné se zdražilo jen Britům. Naše v eurech zůstává stejné.
  • Ak som si kupil WOW Vannilu a este ju nemam registrovanu a registrujem si ju teraz, dostanem aj tak datadisky zdarma?
    • Proboha WoW Battlechest seženeš klidně do 350,- jsou tam všechny datadisky kromě Pandů a ty koupíš do tří stovek (JRC třeba za 279,-)... Takže hra se všemi datadisky tě přijde na míň než 60 dní hraní... *3*
      • Ehm, pokud uz by si to mel kupovat, tak na battlenetu koupi komple za 15Ecek => neco kolem 4kil. Ale viz vejs, pokud ma nejakej zaklad s libovolnejma datacema nebo ne, tak mu k tomu ten zbytek stejne aktivujou. Je totiz v jejich zajmu aby moh hrat (a platit).
        • Ahoj,

          Jen bych chtěl upozornit, že když umíte hledat, seženete i promo linky, za něž pak tu hru koupíte až směšně levně - https://eu.battle.net/login/en/?ref=https://eu.battle.net/account/management/upgrade-wow.html?region%3DEU%26promo%3DclassicFS50per%252CclassicFS50perRU&app=bam&cr=true

          Když použijete tento link, sleví se cena hry (teda Battlechest = všechny datadisky VČETNĚ Mop) o velmi, velmi hodně. Tuším na 3 eura.

          Enjoy všem :))
          • PS. Jen prvně založte Starter Edici Wowka, jinak to nepůjde, pak zkopírujte link a .. tadá.
    • Ne, to by tak mohl delat kazdy. Funguje to jen, kdyz uz jsi ji mel koupenou a aktivovanou drive
      • Ale prdlajs ... dostal sem mesic hrani gratis (coz je IMO taky duvod, proc pocet hracu stoupa, pocitam ze rozdavali ve vetsim mnoztvi), ve stats se to samo projevi jako mesic sub. A ac sem si hru nikdy nekoupil, a jeste pred par dny sem si moh extra koupit pandy, tak ted uz je mam aktivni. A abych moh hrat za $$$, staci mi aktivovat kod z libovolnyho zakladu. Je uplne jedno, jestli 10let starou vanilu nebo stavajici komplet. A samo, dostanu v cene i ten mesic co je k tomu pribalenej.
        • Měsíc hraní grátis? Takže máš dva měsíce hraní dohromady v ceně hry?
          • Ne, ja dostal mesic gratis proste jen tak, wow sem si nikdy nekupoval. Mam koupeny D3. Pokud si wow ted koupim, tak dostanu dalsi mesic v cene hry. Mno a dalsi bych si uz musel platit jako standardni sub. Predpokladam pak, ze ten mesic gratis proste rozdavali v ramci PR aby dostali hrace do hry a snizili ten brutalni propad.

            Jinak ad "je treba tomu obetovat" ... na lv 40 sem postavu dostal asi tak za dve vikendovy odpoledne a pak me to prestalo bavit. Prave proto, ze to bylo trivialni, easy, zadna vyzva. A to podotykam, ze sem se nijak nesoustredil na levelovani. Pocitam, ze kdyby mi slo jen o to, tak tu postavu namaxuju za vikend vpohode. Prakticky to vypadalo tak, ze 1x pruchod dungem = 1-2 lv /cca 15 minut. Plnit qsty prakticky nema smysl pokud jde o leveleni. Pripodotek - samo moje postava nemela zadny dedicny equip, stim to pude jeste o pulku rychlejs. Asi nejvic me znechutilo, ze sem nekde na lv 10 mel asi 30 zlatych (coz kdysi bejval nehoraznej majetek) a pak uz sem to prestal pocitat, protoze zakladni hadry padajici v newbee zone sem na aukci strelil (vyrazne pod cenou) za 20 zlatych stack.
            • Jenze ja nehraju hry proto abych expil nejaky trapny levely. Me to vubec nezajima, stejne jako me nezajima uber vybava, nezajima me "jedinej spravnej set abilit" ... ja hraju hry proto, abych se u toho bavil. A chodit od otazniku k vykricniku a zpet, mi teda jako zabava neprijde. A stejne tak me naprosto nezajima nejakej tzv "endgame", coz je jen chimera. Co jako z toho, chodit porad dokola tentyz dung, tentyz raid ... a cekat, az mi milostive padne ten 0,001% item a pak jeste resit, kterej kkt mi ho veme.

              Ja proste jen konstatuju, ze je to proti stavu pred 5+lety naproto ubijejici nuda, cemuz nasvedcuje i pocet realne hrajicich hracu, kterych je podstatne min, nez tech, co plati. Hromada hracu ve hre se logne, a hodinu nebo dve se vykecavaji v chatu, ale vubec nehrajou.

              A nejakej dalsi datadisk s tim nic neudela, protoze nemuze, to by museli vydat novou hru. Vem si, ze z mesice gratis sem odehral dve vikendovy odpuldne. A to jako "novej hrac" (samo sem wowko nehral poprvy), takze by me to aspon na par mesicu melo zaujmout, ale nezaujalo. Je tu spousta mnohem lepsich her. Byt trebas s prudicima omezenima, pokud chces hrat gratis.

              Chces uzasnej pribeh? Mas tu swtor, s hratelnosti minimalne 2x, pokud to das za obe strany. Chces uzasnej ohromnej a graficky spickovej svet? Mas tu lotro, byt poloprazdny Chces vyladeny a vysperkovany "wow"? Mas tu rift, kterej je mnohem lepsi. A samo muzem pokracovat, chces vylozene arkladovou pitominu? Ok, mas tu nwno. Chces neco na tema postapo? Fallen Earth. Proste desitky spickovych nebo aspon solidnich games, pricemz vsechny jsou lepsi nez wow. Wow uz davno neni hra, wow je socialni sit, proto tam lidi chodej, ne kvuli hrani. Byl jeden z prvnich a taky je posledni, nikomu dalsimu se neco takovyho zopakovat nepovede.
            • Aaaa kdyby to tak šlo celou hru... Bohužel nejde. S výzvou to asi slavné během expení nebude, protože by za to každý Blizzard nakopal. S tímhle ani nikdo rýpat nechce. Expení je takový větší tutorial k endgamu.
  • Zetko, myslel jsem si, když navrhneš, že LOTRO je lepší jak WOW, myslel jsem si, že budeš brát třeba grafické nebo ovládací prvky, ale místo toho navrhneš příběh, díky kterému je wowko v guinnesově knize rekordů, přes 860 dějových linek a přes 2000 hodin příběhu, což znamená, že wowko ma nejdelší a nejrozsáhlejší přiběh ve světě her. :)
  • nechapu jak vsichni tady ty MMORPG parani co jsou vseho prejedeni nikdy nezkusily FFXIV, podle me aktulane nejlepsi placene MMORPG na trhu a to bez kecu...
    dodneska mam jednou tejdne na serveru v prime time cekacku - ok sice 1-3min, ale o necem to svedci
    • Me vadi jak je tqhle hra instancovana to proste neni open world...a to me hodne kazi dojem z mmo. Uvazoval jsem o t kvuli kampsovi co hraje na ps4.
      • tak to je dneska 99% MMORPG, open MMORPG se zacinaji sice vracet Archeage, Albion, ale to je opravdu pro HC hrace, protoze sam si tam ani neuprdnes a natodle uz opravdu nemam cas, todle uz mam zasebou v UO a hlavne v Lajne, kdy se v noci cekalo na bose a pak se o nej x hodin bojovalo mezi hracema *1*
    • Ne kazdymu sedi japonskej vizualni styl. Treba mně...
      • jako todle je ta nechabsi vymluva co znam, ale budiz...
        na druhou stranu pokud nekomu nevadi buzi elfici, vysmaty kravicky, orkove, trpalzlici a buh vi co jeste, tak nevim proc by mu meli vadit "sikmo-ocka", ja jsem osobne nikdy hry nehral kuli tomu jak vypadji, ale jak se hraji...
        • Jaká výmluva? Vizuální stránka hry je prostě zásadní a ne všichni rádi ty úchylárny.

          Co je v té hře tak super? Já viděl jen videa, kde vyzdvihovaly různé herní prvky s tím, že jsou v té hře zcela originální, přitom jsem naprosto totéž a lépe viděl v jiných MMO (Rift např.).
          • supr na te hre je ze z ni mam pocit ze ti tam nikdo nehazi zbytecne klacky pod nohy, ano system class je hodne podobny tomu v Riftu, ale jen v zakladu, tady je to totalka, kdykoliv mimo combat (krom instanci) se muzes prehodit na jinou class, todle me vzdycky hrozne stvalo v jinych MMO, kdy jsem chtel levelit alta a nemohl byt s mainem ve fronte na end instanci tady zadny problem, craft je tu kompletne nove povolani, levelujes, musis resit gear apod.., 12 dungu (pro leveling), 14 dungu na end game, nektere jsou uplne nove jine jsou hard verze tech nizsich, ale Hard verze neni otom jen vic HP a DMG, ale spolecne maji jen prostredi, ale jina cesta, 22 trialu (instance ciste jen na bosse), 14 minidungu jako trenik behem levelingu, hunting logy, Grand Company, v open World se jezdi FATE (public eventy) a Hunty (opravdove loveni, mob ma random spawn misto, takze se nejdrim opravdu musi najit), Guild a privat housing, Mount/companion, ktereho si nejen osedlate, ale i muze bojovat svama a progresuje (davate mu gear, vybirate skilly...), craft companion (podobne jako v SWTOR) a co je uplne da best a nejvic me u hry drzi je komunita, takovou jsem naposled zazil v EQ a UO, kazdy rad poradi, pomuze, ale co jsem se dozvedel tak todle je pry u FF serie standard, preci jen to neni hra pro kazdeho
            • Trochu si protirecis, na jedne strane reknes chaba vymluva, kdyz to nekomu nesedi a nakonci tohodle postu napises, ze to neni pro kazdeho :D Jen se nad tim zamysli. Me osobne Asijsky styl nevadi, ale vzhledem k ostatnim, se kterymi obcas hraji to moc nejde dohromady, protoze oni proste asijsky styl nemaji radi a ja jim rozumim, protoze jsou naopak veci, ktere oni muzou a me jsou proti srsti :)
            • 14 dungů na end game? Se divim, ze to sem vubec pises. Dyt to je ostuda jak *12*
  • Tak je jasný že si Warlords nekoupím. Před dvěma měsíci jsem koupil Pandy a herní čas na 60 dní. Už víc jak týden nehraju protože je to už pro mě nuda. Honit se za virtuálními čipovinami jako achievementy nebo mounti? K čemu mi to ve výsledku je? Vždy bude někdo kdo bude mít víc mountů nebo je bude mít lepší. Dneska mi to připadá jako ztráta času a ty datadisky zdarma mě nakrknuli. To je jako když jsem koupil TeaM Fortress 2...
  • species
    Ja toho wowka mam od toho roku 2004 totalne plny zuby, ze si snad necham ujit i tohle, stejne jako sem si nechal ujit pandy.

    Ano, ostatni mmo maji lifespan tak mesic-dva nez prejdou free, ale to je spis proto ze wow je takovy PC call of duty a to hlavne v tom na jake publikum je to cilene. Delaji se wow penaly, wow tasky do skoly, wow dilda..... atp.

    Mimochodem ty "novy modely" vypadaj podprumerne uz ted, ano kravicky se ted krasne smeji, orkove se sklebi a celkove to vypada jak sims hra, ale to je asi tak vse.

    O tom ze neni problem potkat tauren paladina nebo undead monka tu radsi psat ani nebudu...


    Za me jeden velky PASS, urcite je wowko ted jinde nez kde byvalo ale pro lidi co to hrajou od zacatku uz to neni.
    • Nepamatuju jediný MMO, který by přešlo po 1-2 měsících na free.

      Wowko vanilla bylo dobrý v tý době, kdy bylo aktuální. Teď už je to ale naprosto nehratelný. Jen falešný vzpomínky na lepší časy... Si to zkuste. Vanilla serverů je kupodivu pořád dost..
    • Tyto zahořklé příspěvky na wowko.. kdy každý potřebuje všem sdělit, že to hrál od začátku, ale teďka je to pro děti...No to už je evergreen jako do trade chatu napsat: "wow first mmo" *1*
      • species
        Ja sem prece nikde nenapsal ze je wowko ted pro deti..... jen je mmo trh mnohem pristupnejsi masovemu publiku nez byl kdyz wowko vychazelo, mmocka hrali vetsinou nerdi co meli cas a naladu sr*t se s, na dnesni pomery, slozitymi a nekompromisnimi pravidly. To wowko postupne zmenilo.

        Ja jsem pouze psal ze jsem wowkem uz natolik prejeden ze se me roluji prsty na nohou jen pri predstave ze bych se tam mel zase vracet.
        • promiň asi sem to špatně pochopil.

          ...dostává mě jak u každý diskuze pod wowkem tohle lidi musí světu sdělovat tak sem se nechal unést,

          já jsem třeba "přejeden" nakonec každou hrou u wowka konkrétně mě to vydrží většinou tak 3-4 měsíce pak si dám pauzu atd.
          • species
            To mas pravdu, jak jsem rikal, vsechny ostatni mmo vydrzi mesic, dva nez prejdou do freecka nebo zaniknou uplne.

            Me osobne mrte bavil warhammer online a ted wildstar, bohuzel u obou jsem vydrzel chvili :/
  • Wow je nejlepší ale pandy uz smrdej do cata to ještě bylo dobrý , warlordi budou asi lepší než pandy ale jak říká david koller nic neni na.stalo :DDD
  • Mám na vás otázku. Koľko voľného času vlastne máte. Ja rovno poviem, že ak je to 1 h tak je to výhra. Musím sa venovať toľkým veciam....
    • Bud das prednost hrani, nebo das prednost rodine, pratelum, nebo das prednost nejakemu jinemu konicku (sport, kultura, cumeni do zdi atd.). Pokud mas priority jinde, a venujes se hrani pouze v dobe, kdy opravdu uz neni, co delat. Tak je jasne, ze ti nic extra nezbyde.

      V soucasne dobe me osobne treba ani nebavi hrat, tak koukam na filmy a ctu si. Je to zmena, ale nemuzu rict, ze nemam cas na to a to. Cas je ale prioritou pro me osobne je neco jineho.
    • tak si stáhni nejaký bot program co to bude hrát za tebe, takhle mužeš levelovat, farmit, dokonce i delat pvp aniž bys to vubec musel hrát
    • Všechno je to o preferencích a organizaci času. Čas vždy je, když se chce. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit