Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pecka, uteklo mi u toho pět hodin, ani nevím... ale chtěl bych větší ochutnávku, vozidla, tanky, vrtulníky a letadla, větší mapu, míň camperů :) ...
    Nevím jak to od desátýho do devětadvacátýho vydržím ?!
  • Ja si nemuzu pomoct,ale ta hra vylozene krici CoD a BC2.
    Tohle opravdu neni nastupce bf1942 a bf2,ale konzolovy mix cod a bc a aby se nereklo ,tak tam pridali stihacky a podporu 64 hracu.
    Co ale cekat od EA,kdyz jejich ultimatnim cilem je momentalne sesadit cod z trunu.Ostatne oni se tim ani netaji,prave naopak.
    A potom co predvedli s novym MoH a crysis 2 me to ani neprekvapuje.
  • SA-reg
    Musím říct jedno... hraje se to fakt dobře. A skvěle to jede i na mým notebooku se starýma driverama.

    Jo a zbraně zní zvukem jak z CoD. Asi schválně...

    Hraju dál, zatím jsem příjemně překvapen... dost na to, abych si to koupil ve slevě nebo levně z Ruska nebo tak nějak...
  • prudislav
    to přihlašování přes webbrowser je snad největší pitomost od výmyslu autohealu :-(
  • koukal jsem najake benchmarky, v rozlišení 1900x1200 max. nastavení na GTX 570 35 fps - v multiplayeru nehratelne. V multiplayeru to nestačí i GTX 580 dava jenom 40 fps.
    • GTX560 mi bezproblemovo stiha na ultra detaily 1920x1200, bez AA. Ale po hodinke hrania som si ajtak efekty, SSAO, tiene znizil pre lepsiu prehladnost a bum, FRAPS ukazuje aj 120, nakolko mi nefunguej Vsync.
    • remm
      treba si uvedomit ze je to beta. ovladace su usite horkou ihlou a nejaky cas potrva kym sa vyladia pre tuto hru. vlastnim amd hd6950, nastavene to mam na high a hra bezi vpohode.

      co sa tyka hry (viem ze je to iba beta): zvuky, grafika a atmosfera super, no nefunkcny matchmaking kazi dobry dojem, lebo casto ma hadze proti ludom lvl20 a potom si nic nezahrate, jedna strana samy lvl20 a my lvl1-5.
      • Je treba si uvedomit predevsim to, ze tyhle kecy o nevyladenosti ovladacu si muzes strcit za klobouk:) Nvidia i AMD jiste pro jednu z nejocekavanejsich her optimalizuji ovladace uz v prubehu jejiho vyvoje. Zadne vyrazne zlepseni se ocekavat neda. Je to tak vzdy a vsude.
        • remm
          ano lenze oni nedostavaju najnovsi kit, myslis ze preco vysli preview ovladace az ked spustili betu? aj ked vyjde full verzia, tak kvalitne ovladace najdes vzdy par mesaicov po vydani hry, a prave ze toto je ocakavany titul, takze ovladace sa budu snazit vylepsit fps aj ked bude 3-4 mesiace stara hra

          ludia tu placu ze je hra narocna a co bolo potom Far Cry, Metro 2033? tie benchmarky co su na nete, su pre hight detaily, okrem terrain model (d10) plne vyuzivaju directx 11

          PS: asi vobec nehravas hry, lebo taku blbost by si nikdy nenapisal...len jeden priklad z mnohych FEAR3 ovladace zdvihli fps hry az o 40% z poslednou radou grafik
          • Ja neplacu, takove Metro je narocnejsi nez BF3 dodnes o tom zadna. Ale nepamatuju si, ze by mu ovladace nejak vyrazne pomohly, prave proto, ze na nej byli vyrobci grafik zamereni uz behem vyvoje. Stejne tak to je u BF3. O prumerny Fear 3 se nikdo prilis nezajimal. Nemuzou venovat miliony na optimalizaci kazde bezvyznamne hry. Jsou hry a hry a je pristup a pristup. Hry hraju pomerne dost i kdyz uz ne tak jako driv. Nejvic hraju Quakelive a Starcraft 2. Tam me nejaka procenta vykonu navic fakt trapit nemusi. Nicmene moje laska k novym technologiim jeste zcela nevymizela a proto si spoustu novych her zahraju aspon chvilku uz jen proto, abych videl, jak to pekne vypada. U niceho nevydrzim, protoze hratelnost tam proste vetsinou neni.
            Ted treba k tem dvema stalicim hraju jeste Simcity 4:D. Ale to je offtopic. Jde o to, ze nekterym hram vyrobci hardwaru venuji spoustu casu a financi na optimalizaci, prave proto, ze vedi, ze se na nich bude benchmarkovat a jejich karty budou na zaklade toho hodnoceny. A muzes si byt jist, ze zrovna BF3 je toho dokonalym prikladem. A jestli si myslis, ze je to jinak, hry mozna hrajes, ale patrne nevis nic o tom, jak to ve skutecnosti chodi.
            • remm
              :) ja som sa len snazil vysvetlit, ze ludia strasne podcenuju ovladace. pritom niekedy update dokaze vyrazne zlepsit danu hru (staci si precitat aktualny patch list). napr. v najnovsich Catalystoch 11.09 je fix aj na Battlefield BC2, pricom hra ma uz nejaky ten rok :)

              FEAR3 som udal iba ako priklad ze coho je ovladac schopny, to iste bude aj pri BF3, ovladace urcite casom zdvihnu vykon. ale ten vykon ludia pocitia hlavne pri full detailoch s najmodernejsimi vga kartami (je smiesne cakat kvalitne ovladace pre 2-4 generacie starsie grafiky, ked nepodporuju rozne efekty atd...)
    • Presne tak, to tvrdim od zacatku a lidi se mi tu za to smali:) Nekdo holt za plynulou hru povazuje 15 FPS:) Nastesti v MP jsou stejne oku lahodici efektiky k prdu, takze to dam klidne na total low. Problem ovsem muze byt i v tom, ze vykon pomerne vyrazne ovlivnuje CPU a tam nam pak ani minimalni detaily nepomuzou. Sam jsem to jeste nehral, protoze jsem u rodicu a mam jenom ntb. Doufam, ze doma na 2600k@4,5GHz (v nouzi jede i na 4,9 ale tomu bych se kvuli potrebe extremne zvysovat napeti radeji vyhnul) dokaze na minimum dat nejaky solidnejsi framerate.
      • Ale fps tam lita jak chce a vubec to nejde poznat...ja kdyz zapnu hru tak mam cca 60 a po najeti na "dalis" mi to klesne na 35 a pritom zadny rozdil v plynulosti...jedu na ultra hd
        • Počkajte si na íné mapy, to len bude bugfest *2*
        • No nebudu hodnotit, kdyz jsem to sam nehral. Ale ze zkusenosti vim, ze nekdo rozdil mezi 60 a 35fps nepozna. Ja ho bohuzel poznam naprosto bezpecne. Samozrejme jak rikam, nehral jsem to, takze nevim, treba je to volake cudne.
  • Nevim proc ale stale mi to pise toto...: You were disconnected from the login server. Nevite co s tim? Dikes moc, si to snad nezaparim... :(
    • hadam asi to bude krapet pretizene, no dramas at all champ, pockej az se to trosku uklidni.
      • Hmmm asi ano :( Kazdopadne dikes.
  • Ja si nemôžem pomôcť, ale mne sa to proste nepáči. Ani po vizuálnej stránke (hlavne farebnosť), ani všetky tie blbosti, čo to stále vypisuje do ksichtu, to je proste fuj. A jak sa to tam všetko leskne, no fuuuuj *9* Ale nič, čo by som neočakával, s tým som mal problém už v BFBC2...

    A nezabudnite ma tu teraz patrične zjeb*ť za môj názor, ako sa na tiscali diskusiu patrí *3*
    • To je imho nazor celkem v poradku, takhle vyhypovana hra snad ani nemuze nezklamat:) Jiste to neni a nebude spatne, ale jak to u podobnych pecek byva, ocekavani jen tezko zcela naplni.
  • Na xku bohužel beta momentálně nefunkční, aspoň teda u mě, vždycky to napíše "bylo ztraceno spojení se serverem EA"
  • Jak vám to jede, myslím hlavne grafiku, rozlišení a prumerny počet fps?
    • full hd vse na max 60fps kupte si novej pocitac kdyz chcete hrat novou hru
      • sou i lidi jejíž život se netočí jen okolo PC... ty tlustej pihovatej chytrolíne
    • rovnako jak bad company 2 kedze to je to iste (jak po grafickej tak aj po hernej stranke)
  • Taak, uz mame venku prvni benchmarky. Nedavno se mi tu nekteri smali, ze pokud neocekavam s GTX570 plynulou hru na Ultra, neumim zachazet s vlastnim PC:) A jak vidno, neni to zadna hitparada a to tam ani veskera ultra nastaveni jeste nejsou mozna:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší