Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF na hovno, COD na hovno, čo poserú ďalej? Neviem sa dočkať *16*
    • Tak zkus Bad Company 2, mě osobně ta hra dost bavila.
    • calwin
      náhodou BF je veľmi pekne spracovaná hra... prečo by mala byť nahovno? za to že sa to už nepodobá predchodcovi ale skôr bad company 2?
    • to hrajes jenom tyto dve hry?
  • Nevite lidicky proc mi to stale pise toto? You were disconnected from the login server. Od vcera to zkousim se tam pripojit ale vzdy mi to napise toto v levo dole u game manageru :( Prosim poradte... Diky moc
    • mam stejnej problem a pisu o nem asi o tri stranky dal, tak ti sem hodim odpoved jendoho uzivatel:

      ZOLLINO (anonym)
      líbí nelíbí vlákno reagovat
      kdyz ti da disconn. na konci mapy tak to da vsem a to se zroubal server, jestli je to pocas hry a jenom tobe, vypni si uPnP

      kazdopadne me to nepomohlo, ale ty to muzes zkusit...
      • Dekuji za radu ale to mi nepomuze protoze ja se nedostanu ani do hry.. jakmile me nacita browser tak hned hodi htuto hlasku jeste ani jednou jsem nevidel menu teto hry proste me tam nepusti :(
        • teď mi to jde tak že vybírám přímo z těch serverů... Ne quickmatch ale přímo nějakej server.. ale musí se vyhmátnout nějakej kde zrovna můžete vstoupit což taky neni lehké...
          • Tak jsem to ted zkousel asi dvacetkrat a stale to stejne... Jak ze serveru tak quick a nic :( Proste je to pakarna! Pekne to s tim browsrem podelali!!! Jsem tak nastvany ze si tu jejich hru snad ani nekoupim a to jsem se tak tesil! Nemohli to udelat normalne jako BFBC2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
            • Podelany ORIGIN!!! Kravina nesmyslna! *10* *10* *10* *10*
    • Jo taky mi to dělá... včera večer sem stáhl z originu a spouštím to přes browser ale zatim sem si ani jednou nezahrál... To je vážně na nic udělanej přístup... proč se to prostě nědá spouštět přes nějakého clienta...
      • JJ to je presne ono stale se tam nedostanu! Jeste ani jednou jsem nebyl ve hre.. Podelany browser! Alespon ten BFBC2 jde poustet normalne! *16*
    • Kup si originalku pirate
      • vocas *1*
      • Ty jsi blb! Za prve od kdy je BETA orig a za druhe orig jeste neni proto je BETA *1* Tobe bude asi tak osm ze uz umis psat...
  • Mechwarrior_bw
    nemyslel som si, že to napíšem ale vyzerá to lepšie ako som dúfal, mapa Caspian Border sa vpíše do histórie multiplayeru veľkými písmenami.
    • nevies pls heslo na caspian border? ak ano napis thx
      • MishKonn
        DICE dnes ukončili testování této mapy a vypli všechny servery, na kterých jela. Darn.
  • prosim pošlete mi kod k betě na steam taky si ji chcu zahrát.
    • 1 2 3 4 5 :)
    • nepotrebujes kod k bete, stiahni si origin aplikaciu (cca 50MB) zaregistruj sa, pustis ju, daj si stahovat b3 betu, pusti to, otvori sa ti browser a cez to mozes hrat
  • Mel bych dotaz mam Athlon 64 X2 2,9 GHz, 4870 512MB a Win 7 x64 a i na low je to spis slideshow (11-30 fps). Zkousel nejaky jiny masochista podobnou sestavu, jestli je to normalni. Potrebuju zjistit jestli je to grafikou nebo procakem tzn. co upgradovat.
    • Core i3-350M Ati HD5470 512mb 4GB ddr3 ram, na low bez vyhazovani a tak tech 30fps asi, hratelne
      • zapomel sem dopsat win7x64 1366x768
    • Phenom X2 3.11GHz, GTX260 OC, Win7x64 na low v 1680x1050 se to pohybuje mezi 30-45fps s framedropy pod 30
    • E4600 - 2,4 Ghz, 3 GM RAM, nVidia 9600 GT

      v 1024x768 na low (efekty na medium) a vyhlazování a takový blbosti vypnuto.

      Po updatu stabilně kolem 30 FPS.
      • 9800 gtx + OC C2D E8500 3.5ghz 4gb ram všecko na medium textury na high 1280x1024 nejmín sem měl 29 FPS nevím jeslti ti to pomuže ale napsal sem to sem . *2* jo a vyhlazování je OFF
  • hral sem caspian borders i metro pul dne... a reknu vam, ze metro je prochazka ruzovou zahradou.. caspian border je tak velika ze se tam clovek plazici se k nepratelskemu tanku pod palbou bez naboju a postreleny citi jak na opravdovem bojisti. Ta volnost a destrukce je opravdu fantasticka. Hromada zbrani a vozidel.. parada! Akorat mam slabe PC jen I3 ati 4750 4gb ram, takze to mam na LOW. Ale i tak, zatim nejlepsi akce co sem asi hral. Jo a kdyz to chce nekdo srovnavat s cod, tak u mne rozhodlo to, ze bazukou rozbiju drevenou budku, a ne ze hodim airstrike a nerozbije to ani plot... Ty textury dost zlobi, clovek se propada a vidi pres zem, ale topodlemne vychytaji. Jinak konecne ma kryci palba nejaky efekt(nevim jak v bc2, hral sem jen SP). Bf3 ma u mne 10z10.
    • Jak se prosimte dostal k mape Caspian Border? Je nejaka moznost tu mapu zkusit i pro me, jakozte predplatitele?
      • Ne caspian border servery so down...už si ji nezahraješ. Testování této mapy skončilo
  • Já pořád nechápu proč se tady hádáte co je pro děti jestli CoD nebo BF atd. Každý si vybere sám, buďme rádi že je z čeho vybírat a každému se líbí holt něco jiného. Pokud vím tak je tohle diskuze o hře(čili druh zábavy) a né jestli je komunita okolo CoD, BF banda vyhulenců nebo uřvanejch dětí.
    Co se týče mě tak já jsem kdysi hrál BF2 a ještě před tím CoD2 přes ESL a Clanbase a vím že s bandou pohodovejch lidí kteří to berou vážně je zážitek z multiplayeru uplně o něčem jiném něž jen zběsilé pobíhání a score. BF3 betu jsem zatím hrál jenom asi 7 hodin ale moc se mi to líbilo. Hraju na PS3 a na to že na konzoli mají vývojaři celkem dosti omezený prostor, jsem fakt koukal co se tam dá vytvořit. Grafika mě velmi mile překvapila ale hlavně mě potěšila fyzika. Myslel jsem že oproti PC verzi to na PS3 bude hodně osekané a celé takové nemastné neslané ale není. Rozhodně si PS3 verzi koupím akorát doufám že se najde tým lidí kteří to vídí podobně a mají chuť spolupracovat jako tým. Ale zatím jdu trénovat, nějakých 50 hodin tam ještě přihodim :D.
    • Vidím to úplně stejně ;) Kdyžtak si mě přidej na PSN - EPICnoobCZ *1*
  • Jen doufam,ze vsechny podstatne mouchy do vydani full verze vychytaji.
    Origin/Battlelog zatim blbnou, nevidim ping u serveru, casto me to odpojuje nebo se ani nepripojim.
    Ve hre obcas problikavaji textury a hraci se propadavaji pod zem (dost zalezi na serveru,nekde to nedela).

    Pokud zrovna vse jede jak ma,tak je to ale paradni zabava. Grafika je super, HW narocnost neni nijak zavratna, i-5 760, GFX 560ti a jede to na slusne detaily a plynule.
    Rozhodne mi to prijde podstatne lepsi nez Bad Company 2....
  • No jo zase miliony lidí tvrdí jak je to nahovno... je jasný že když si všichni nemužou vyzkoušet Caspian Border tak budou nadávat ale hodnoti podle téhle COD mapy je nesmysl..
    • Ja jsem caspian border dneska hral a muzu rict ze op. metro je oproti tomu sranda.
      • Jo však já tomu rozumím ale tady si každej myslí že je to sranda celý a to si to nikdo nemohl vyzkoušet na jiné mapě :-))
        • Možná ste to někteří špatně pochopili muj první příspěvek vyzní to jak kdybych o té vleké mapě CB říkal že je to jak COD myslel sem to právě naopak :-)
  • Podle příspěvků v diskuzi vidím, že spousta lidí si plete pojem BETA s pojmem DEMO.
    • za pár dní to už bude v lisovnách, takže zase až to vyjde budeme stahovat XX GB patche?
      • Nevadi mi stahovat GB opravnych patchu tesne po premiere ale abychom je nestahovali jeste ne jare.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit