Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je uplene skvela uz se tesim na plnou a hlavne vsechny Dlc zadarmo to je super.Hw narocnost uplne v pohode holt je to nova hra tak taky musite koupit novy veci do pc.a ne hrat to na 5 let stary sestave od bf Bc2. *4*
    • tak to jsou kecy. mam podle nekterych lowend pc a jede mi to paradne na high. je to skvele optimalizovane. jadro grafiky a procesoru to vyuziva na max
  • sugyn
    Jako kazdy battlefield i tenhle bude potrebovat tak pulrok na opraveni vetsiny chyb a vylepseni hratelnosti.Ale verim ze potom to bude dobra hra.
  • No nevim jak vy ale ja se nemuzu napojit tedkom na zadny server. Pise mi to server neocekavane odpojen. Doted jelo vse v pohode *16*
  • Jen si nadávajte že cod hrají děti protože se nechaj snadno ovlivnit *15* . Protože co se děje kolem BF3 jsem dlouho nezažil, takže se připravte....Budete mít novou komunitu *15*.
    Prostě v té hře nevidím nic zázračného, grafika je sice úžasna ale to má i crysis nebo witcher navíc destrukce nevypadá kdo vý jak úžasně (možna je to betou nevím).
    BC2 jsem hral jen u kamaráda a betu, takže nemůžu moc porovnávat.Můžu ale říct že pokud se chci pořádně odreagovat tak si zahraju cod, kde moc nepřemýšlím a jen si užívam hratelnost.
    Pokud chci přesnej opak tak si zapnu RO2 kde se člověk musí vážně dlouho rozhodovat jestly mám vůbec vystrčit hlavu.
    A BF3 mi tyhle dvě hry co teď hraju dost připomíná, bohužel není ale tolik zábavna, pokud chci realitu zahraju si radši RO, pokud rambo akci zapnu zase CoD.Tak proč bych si měl kupovat tohle?
    • neumis to
    • "kdo vý jak"? "jestly"?
      Proboha, sjeď si znovu základku a pak se vrať...
      • To tam mám jed dvě chybi? To je na mě docela dobré *7* , ale díky za tvou opravu.Trochu zbytečnej příspěvek, stejně ale děkuju.
        • Netvrdím, že jen dvě, ale tyhle mě praštily do očí okamžitě. Jinak není zač ;-)
    • Přesně tak, není to ani simulátor, ani zábava. Zůstalo to někde mezi. Když zábava, je tu COD.
      • COD už dávno není zábava. COD2 byl kure-ská zábava. Zábava hmmm UT3? Quake 3? HL2:Deathmach? TF2? F.E.A.R: Combat? Tyhle hry si myslím že jsou jenom a hlavně for fun
      • Oprava: Když komedie a nulová úroveň, je tu COD.
        • CS je podle tvého odborného názoru také bez úrovně?
          • MishKonn
            On říkal CoD, ne CS. Trošku si pleteš zkratky, ne?
            • MishKonn
              Darius>To si vyprošuju. CS a COD mají společného asi to, že jsou to FPS.
            • Tys zase nepochopil co chtěl naznačit *3*
            • V čem se CS liší od COD?
      • a na simulaci je tu ARMA s mody :)
    • nekupuj !
  • MishKonn
    Mé dojmy se nevešly do 1500 znaků:) Více zde:
    http://www.facebook.com/notes/martin-hejtm%C3%A1nek/dojmy-z-pc-betaverze-hry-battlefield-3/10150394511366810
    (i pro facebookové (z)neuživatele:)
  • vie niekto napisat ako je to s narocnostou oproti BC 2 ? snad bude ta narocnost taka ista popripade dobre graficke nastavenie v hre
    • nenech se zmast. me to je jede absolutne srovnatelne. athlon x4, atina 5770, 4gb ram (prej lowend) a jedu na high s 40fps. dostal bych z toho vic, kdybych sel na nizsi detaily...
      • s tim low a i tak nestiha nekdy je to na Phenom X2 550, GTX260 a 6GB RAM ... az nebudu linej tak to nahodim (ale asi az plnou verzi) na pracovni PC a uvidim ..
        • holt proste po dlouhe dobe vysla hra delana na PC a tak x-let stare pocitace nestihaji ..
    • beta jde pocitove hur (fraps jsem nezapinal), v BC2 jsem mel krom HBAO vsechno na max, 4xAA a FPS nesly nikdy (!!!) pod 50.. tady mam high medium 2xAA a v lesoparku mam kolem 40FPS (+problikavajici grafika i s beta ovladaci). (athlonIIx4 oc, 460 eoc, win7-64b)
    • nevim jak plna verze ale beta je narocnejsi nez BC2 .. BC2 jedu na high, BF3 na low ... abych se drzel nad 30fps .. a i to padam sem tam pod 30 ..
  • Ty decka co tady fur prskaj at jsi jdou hrat Cod 4 zadara na Gp a notrvujou tady.
  • Hlavně všeci jste nadávaly na cod MW 3 a teď tu máte bf 3 a začínáte zas chválit cod...

    A to že mw 2 je stejné jako mw 3 je možná pravda ale to samé platí u BC 2 a BF 3 *3*
    • To že MW3 bude jak přes kopírák s přrdchozími díly bylo zřejmé už od prvního gameplay videa a zrovna u BF3 mi připadá, že to v EA uspěchali(jenže si nechtějí ujít vánoční trh). No a samozřejmě těm inteligentnějším muselo být už z alpha videí z BF3 taky jasné, že to až zas tak žhavé jak EA tvrdila nebude(i když stejně nové CoDy nešahají ani po kotníky). Prostě v tom vidím až moc rozruchu kvůli dvou velkým jménům.
    • MishKonn
      Strašnej bullshit...očividně jsi nehrál betu.
      • Jn ale chtěl bych :/
  • dotaz - jak je to s bindovanim (prenastaveni) klaves - lze vcetne mysi ? Uvazuju o koupi predevsim kvuli tlumici zablesku u snipovani *4* BC2 me bavilo vcelku dlouho, tak jestli je to podobna hra...
    • klavesy nastavovat jdou, na klavesnici v pohode, na mysce mi to nejde .. predpokladam ze neduh beta verze ..
      • diky za info ...tj pr*ser vcelku
        • MishKonn
          To je BETA, vcelku.
  • Myslím další vyhraný rok pro cod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit