Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém je, že většinu těchto her buď vyvíjí američtí vývojáři, nebo ty hry jsou pro americký trh primárně určený, takže je logický, že tam nebudou Amíci za záporáky. Až vytvoří nějakou válečnou hru pro změnu Rusáci nebo Severokorejci, tak tam třeba bude Amík hlavním záporákem.

    Ale najdou se výjimky. Třeba Spec Ops: The Line...
  • Stormangels
    Po pravdě mě už taky nebaví furt střílet jen Japonce,Rusáky,Afgánce nebo nácky.
    Proč se nemůže třeba bojovat proti americe proč nemůžeš tyy bejt ten Afgánec a zabijet Amíky?Je to jednoduché,protože Amerika jsou ti dobří a ostatní špatní a tím myslím i Rusáky.
    Američani mě už začínaj sr*t.....
  • preto mám rád Armu 2 hráč je tupí panák a NPC super vojak
  • iný dabing :(
  • Trochu zcestné, postava nikoho nezabíjela, to hráč se rozhodoval, koho zabije nebo ne.
  • v tom pripade ti doporucim podivat se na fil Unthinkable --> http://www.imdb.com/title/tt0914863/
  • Oni z toho Assassins Creedu nemaj jen engine, oni okopírovali i veškerý pohyby - viz ledge grab, skákání po skále.. to se mi zdá.
  • Kein
    Bohužel střílíme hnědé, neboť rudé socany střílet nemůžeme...Ikdyž, A. Breivik na to má jiný názor....BA DUM tss
  • Už se nemůžu dočkat až někdo udělá hru, ve které budu hrát za vojáka nějaké menší země a budu bojovat proti skvěle vyzbrojeným invazním americkým vojskům, protože tohle patriotické rozstřelování chajdek v horách a následné bombardování pomocí UAV aneb "střílejte hnědé z pohodlí svého obýváku" mi už leze na nervy.
  • Kein
    Už jsem přišel na to, proč mě moderní střílečky* nebaví.. Nemám rád, když je hráč ultra geroj a NPC jen tupí panáci.

    *ups, Splinter Cell už je střílečka, kde se stala chyba?
  • Keď to vybuchuje, rachotí a strieka krv je to strašné cool... *11*
  • DangerousDave
    to čo je vidieť v posledných dieloch nie je žiaden progres smerom vpred ale obyčajný úpadok. Keby zachovali všetko dobré z Chaos Theory, vložili by do toho obtiažne špionážne misie na zaujímavých miestach, kde by musel hráč aj trochu plánovať a rozmýšlať nad svojim ďalším krokom, keby vylepšili AI ktorá by si všímala každú drobnosť a kde by presila 3-4 vs 1 znamenala pre Sama istú smrť, zvýšili by interaktivitu prostredia, misie by bolo možné riešiť viacerými spôsobmi a keby sa vys*ali na všetky tie wow efekty, výbuchy, on-rail nalinajkované tunelové pasáže a cheaty tak TO by bol progres ... a nie táto zábava pre casualov.
  • deridon
    něják neuražlivě se tě zeptám.. kolik ti je? a vyrustal si na stealth žánru? nejde o to, jestli to je stejné či ne, jde i o to, jak se hlavní charakter chová a kam směřují herní mechanismy a hlavně nostalgie je svina a naštvanost je na místě
  • Mato1987
    Bratu veď sa pozri na grafiku, viem že je to video z konzolovej verzie, konkrétne xbox360, ale ako môže niektorá hra, ktorá má vyjsť v roku 2013 vyzerať horšie ako Chaos Theory z roku 2005? a to nesrandujem ani netrollujem, tí čo hrali, alebo aj ešte sem tam hrajú parádny chaos theory tak mi dajú za pravdu.
    No keby bol tento SC tak ako jednička, tak predobjednávka by bola už dávno spravená a úpenlivo by som čakal na vydanie hry, takto to pre mňa je len ďalšia tuctová záležitosť, ktorú obídem zo široka mílovými krokmi.
  • Mato1987
    ako hovorím je ho škoda, no nevadí mi to nejako zásadne
  • Ach jo, škoda že se ta postave jmenuje Sam Fisher, trochu to kálí na jeho památku. Postava která v hlase měla víc charisma než celý český fotbalový tým (nebo něco co se vám líbí),která se nebála zabít ale nedělala to zbytečně.
    Měli ho pojmenovat jinak, sama fishera dát jako ředile echalonu a bylo to.
  • kubi-wan
    Ale když už mluvil, MĚLO to koule.
  • A jak vypadá?..Doba jde dopredu...Já nevím co pořád ke kazde hre mate...Nic se Vam nelibi vsechno jen Neni to jako Jednicka Neni to jak minulej dil...Jzs kdyz bude vse jako jednicka tak si budete stezovat ze to je stejny jak JEDNICKA a ze jste to uz hrali jen to ma jinou grafiku..Bude to skvely a jestli ne dyt Budou urcite dalsi hry na toto tema...
  • Nepodporuj...MY JI PODPOŘÍME....nj to jsou ty cíťové
  • Mato1987
    Súhlasím, z počiatku som bol veľmi sklamaný že v novom Splinter Cell nebude ten charakteristický Ironsideov hlas ale teraz po zhliadnutí tohto braku som nakoniec aj rád, že jeho meno nebude spájané s touto fraškou haniacu meno Splinter Cell.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit