Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    To, že D. Bateson v novom hitmanovi nebude mi až tak nevadí, veď 47 toho zase veľa nenahovoril.
  • Mato1987
    Vopred sa omlúvam za to, že budem vulgárny ale na toto sa nič iné ako KOKOTINA povedať nedá.
    Čo má toto pre pána boha spoločné so Splinter Cell? Veď nech si to premenujú na Assasins Cell: Blacklist Creed dajú mu do ruky nožík a nech ide vraždiť nejakých zmrdov počas Americkej civilnej vojny.
  • Novej Sam je vlastně novodobej assasin. Šplhá jak vopice, zabije 5 lidí naráz aniž by si toho někdo všimnul. Vsadím se, že za tím je zlatý jabko (kdo hrál assasina ví). Sorry, ale takhle splinter cell nevypadá :-(
  • Pffffffffff vždyť tohle už vůbec není Splinter Cell. Jsem nejzarytější fanoušek SC a tohle vůbec není SC a v pokoji mám všude plakáty se SC a oblíkám se jako Sam Fisher, ale Blacklist už vůbec není SC blablabla.


    Teď vážně, první díl mě bavil, dohrál jsem ho nedávno - výborná záležitost. Druhý díl mi nešel spustit, což mě kurevsky nasralo, teď zrovna hraju třetí díl a so far so good. Conviction mám dvakrát dohraný a až na zpackané akční pasáže, jde taky o dobrej díl. Double Agenta rychle dohoním až dohraju Chaos Theory. A na Blacklist se fakt těším, protože to podle mě vypadá zkrátka dobře. Ok, zdá se, že to bude ještě víc akčnější, ale pokud tvůrci říkají, že to budeme moct hrát jak chceme, tak jim zatím budu věřit. Vizuál je pěknej, absenci Ironsada nějak přežiju a gameplay vypadá sympaticky. Do tohohle určitě půjdu, teda uvidím co řeknou až ohlasy a recenze a pak teprve budu zvažovat koupi. Prozatím vyhlížený titul.
  • Jednoduchá realita..toť vše..
  • DangerousDave
    obaja už majú svoj vek, hlavne Ironside a osobne som veľmi rád, že jeho meno nebude spájané s týmto skoro "on rails" brakom plných kvázy "badass" somarín a cheatov.
  • deridon
    stejně jako D. Bateson v novém Hitmanovi.. je to smutné
  • Jeho vyslýchací metody jsou velmi neetické takovou hru nehodlám podporovat.
  • cry, just cry...
  • Jo kdyby Sama namlouval Michael Ironside tak by to mělo jíný grády.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit