Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a klávesnice stála asi 2,5 tisíce.. takže se vlastně do dneška nic moc nezměnilo *1*
  • ale já nechci otáčet hlavou, když se řítim vesmírem dvacetinásobkem rychlosti světla, nebo jsem uprostřed přestřelky s piráty, nebo se snažim zadokovat, chci vidět co mám před sebou a zároveň mít loď plně pod kontrolou.

    Však víme, že to nebylo jen o ovládání, ta konverze se nepovedla v mnoha dalších ohledech, bez fanouškovské komunity, co vydala opravný "mod" to bylo takřka nehratelné. Jak říkam, fail jak prase.
  • No a? To není dulezity pro moje sdeleni *4*
  • No nevim, freelance mel tak desetinu ovladacich prvku oproti elite, a když tam clovek chtěl něco detailněji tak mel menu přes celou obrazovku a nevidel vůbec nic, v elite aspoň vidíš část vyhledu a navozuje to pocit ze otáčíš hlavou.

    Dark Souls je hra pro konzole, a ma ovladani delane na gamepad, jen masochcista to zkousi na klavesnici. Na gamepadu to zadny fail není, jde to skvele. Ale holt když někdo nedokaze prejit přes to ze by něco hral jinak nez K+M tak holt ma tech failu púosledni roky spoustu. otázka je ci to je chyba. Při cenách gamepadu to spsi zavani tvrdohlavosti a hlouposti.
  • já tedy hrál GTA San Andreas, IV a V jak v PC verzi tak na Playstationu a PC verze mi vyhovovala mnohem víc, hlavně teda střílení z auta, to je na padu úplná tragédie, ale obecně střílecí pasáže jsou v PC verzích GTA mnohem lehčí, ale zas nemáš ten tvůj vysněný analogový plyn, holt je to něco za něco
  • v Elite je ten interface celý tragédie, proč proboha musim otáčet hlavu doprava nebo doleva, když chci v lodi cokoliv nastavit, takže nevidim kam letim a co je předemnou, když se chce, jde to udělat dobře, viz třeba Freelancer, který se na myši ovládal naprosto parádně

    No a Dark Souls raději ani nezmiňovat, ta konverze byla fail epických rozměrů
  • Modernejsi gamepady(x360 atd) umoznuji plynule pridavat plyn nebo rychlost coz na klavesnici která se uz 30 let nezmenila nejde. Me prijde univerzalnejsi prave gamepad. znamy co je zarputily PC hrac a na K+M neda dopustit si na GTA V koupil gamepad, protože ho desne stvalo jak nemůže plynule pridat plyn.
  • člověče, jednu dobu jsem docela hrál Live for Speed, což byl dost hardcore závodní simulátor a velké procento hráčů používalo jako ovladač k zatáčení právě myš
  • No nevim, nejaky auta se porad budou lip hrat gamepadem nez mysi a klavesnici, to samy simulátory.
    Dost her co jsme hral a zkusil pouzit klavesnici byl neskutecnej opruz (elite dangerous, dark souls, X rebirth, Final fantasy 13 atd) a neslo to skoro hrat. Ty hry jsou proste delane na gamepad a K+M tam proste funguje jen aby se vlk nazral a koza zustala cela. Ale je to věc preference, koneckonců když to nekomu nevadi..
  • a jako bonus na tom můžeš pohodlně psát, kreslit, tvořit 3D objekty, ovládat jakýkoliv program a celý operační systém.. a proto je PC jako platforma dlouhodobě nejúspěšnější, je totiž univerzalní
  • akorát ji nepodporovaly skoro žádné hry *4*
  • na různé žánry se hodí různe ovladače, arcade sticky na bojovky, volant a pedály na závodní hry, gamepad na 3rd person hopsačky a sportovní hry. joystick s hotas na letecký simulátory, tablety s dotykovým displayem na tahovky, ale jen K+M je natolik univerzální, abys na tom mohl hrát všechny žánry a neštvalo tě to.
  • Hodne lidi tady dela chybu ve smyslu gamepad pro konzole, klavesnice pro pc. Ale tak to prece vůbec není. Gamepady se k pocitacum prodavaj uz desitky let a uz k playstationu 1 se dala v pohode dokoupit klavesnice...
  • To je zas clanek, jak cervenej hadr na bejka:)

    packovacem se plno her hraje proste lip, když si jen vzpomenu jak mysoidi rvali ze musej v Dragon Age:inquisition chodit k lootu, s packovacem to bylo jedno, bylo to pohodlne a prirozene. Jo FPSka na nejake profi urovni, realtime strategie tam je zcela jiste lepsi mys a klavesnice. Ale tam kde je postava videt je jasne lepsi gamepad (dark souls a další by mohli vypravet), je pohodlnejsi, nepadaj do nej drobky a vždycky mi prislo ze napojeni na potavu je tak proste lepsi nez na klavesnici která je takova humpolacka a spis pripomina odlet do vesmiru nez něco co by bylo prirozene. Muzu hrat na obojim, ale když to jde jednoznacne packovac.

    A tenhle bazmek od Gaba? nevim, vypada divne a neprakticky, ale snad vi co dela.
  • pred rokem jsem koukal na naky video, kde hrali tahovku a bylo to podobny, jako by to nekdo hral na touchpadu (akorat mackani tlacitek je na sc prirozenejsi, protoze se smrdla palcem a ostatni prsty muzou mackat)
  • to je založeno na myšlence že posouvate palec na te ploše jako myš popodložce? jestli nebude problem s presností palce a že ta podložka je moc mala a budete muset porad "prehmatavat"
  • Rád bych si to vyzkoušel v praxi, protože pořád nějak nevěřím, že by to mohlo fungovat. A už někde ukázali, jak na tom skutečně někdo hraje? Viděl jsem nějaké video, které na mě nepůsobilo reálně a tady zase jenom šmrdlá páčkou a na té plošce, ale nic víc.
  • hele a co klávesnice s analogovejma páčkama vedle šipek? *3*
  • Vsemu rozumim a vsechno jsem vyzkousel a proto vim ze tenhle ovladac bude na nic.
  • Draken69CZ
    Jak jinak hrál si na všem a se vším *15* a vsadím se že ke všemu sis stejně připojil k+m z teska za dvě kila *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit