Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Mám rád jak Dual Shock 4 tak X1 ovládač, zvykol som si hrať takmer všetko čo sa dá na gamepade. Steam controller je jasný experiment. Určite by som ho nekúpil pred vyskúšaním. A ten lesklý plast je fakt hrozné dizajnové rozhodnutie. Po tom ako pridali analógovú páčku som stále viac a viac skeptický, že ten pôvodný koncept s dotykovými plochami má proste nejaký problém.
  • Uvažoval som nad týmto, ale odradili ma tie trackpady na oboch stranách ovládača a kedže rád hrám fifu a xbox360 ovládač mi vôbec nesedí, teda je to zčasti aj šmejd a rozloženie ľavej analógovej páčky mi nevyhovuje tak som uvažoval nad kúpou ps4 dualshocku 4, ale kedže podpora tohto ovládaču na PC je mizivá a treba rôzne emulátori a nastavovania, tak som sa nakoniec rozhodol pre nvidia shield ovládač, ktorý má podobné rozloženie ako dualshock 4 a sedí perfektne v ruke a je robustnejší ako xbox360 a xbone ovládač a stál len o pár eur viac :) Jediná nevýhoda je, že ho musím mať pripojený usb portom, kedže cez wifi to neviem spojazdniť, resp. vždy blbne a vypadáva pripojenie keď sa mi to podarí spojazdniť.
  • 0011
    Proč bych si kupoval další gamepad, když už jeden mám? To si radši koupím panel k hotasovi na létání, a radši x360 budu dál emulovat a můj ovladaš je mnohem pohodlnější do ruky než x360 a raritní fakt není
  • Mám ho v hledáčku, od příchodu dualshocku konečně něco nového, zajímavého, použitelně se tvářícího...
  • Nebrečim, jen se mi to nelíbí, asi jako když Creative přestali dělat ovladače na starší verze zvukovek, aby sis musel koupit novou kartu, která je úplně stejná jako ta stará. Nový by samozřejmě jinak nikdo nekupoval, protože zvukovky se nerozbíjej a hrajou v podstatě furt stejně, tak to šalamounsky vyřešili takhle.
  • cely leto kamo, pohodicka
  • Hrůza, k+m nikdy nic nenahradí.
  • Do knihovny Steamu se da pridat i hra od jinud, takze tipuju, ze pujde.
  • Tak poto nebreč že ti to nefunguje nebo že je to složitý.
  • tak ja sa obcas rad zvalim na gauc a hram s ovladacom hry na steame...takze tam s klavsnicou a mysou tazko :)
  • Chim
    Celkem bez problémů *3*
  • chceš poslat fotky? *3*
  • rami.cz
    uz bych te chtel videt s mysi a klavesnici na gauci :D lol
  • rami.cz
    priprav se na clo a dph :D
  • Kedaro
    Půjde ale i na hrách bez steamu? Co když mám Zaklínače na gogu?
  • Chim
    Na to bych ti odpověděl ale chytl by se toho nějaký i*iot a rozjel by tu flame *1*

    Pozn: Co je do psích pochev urousanejch nevhodného na slovu I*iot?
  • @Tommy Xbox controller je vedle PS4 ovladače nejrozšířenější controller - proč? Protože je prostě zdaleka nejlepší, držel jsem spoustu ovladačů, ale tohle je špička. Ani PS4 ovladač na něj nemá. PS4 je lepší platforma, ale ovladač prostě Microsoft dělá lepší. Navíc 360 ovladač lze pořídit za litr dneska.
  • Chim
    Opraveno *3*
  • species
    Neni to spis pro ty co by chteli mit PC jako konzoli? Tzn v obyvaku s ovladacem? Samozrejme ze na normalni desktop je porad lepsi mys...
  • MS je holt zvyklý na své poslušné konzolové ovečky, ale u mě jim pšenka nepokvete, jejich předražené nekvalitní herní bazmeky u mě nemají místo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit