Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta umela inteligence je vtip ? Ty prestrelky by zvladlo i 5 lete dite.  Jen tam tak stoji nebo vbehnou primo do rany

  • flash789

    Tak grafika ujde, sice mohla byt lepsi ale jelikoz to bude jeste na tuhle generaci konzoli tak budiz. Porad je pak sance na nejakou enhanced verzi. Prestrelky super. Je to lehce polsky kycovite ale ne moc. Ukazka pekna, ale co realne pak v tom svete pujde delat nevime. Aby to mesto nebyla jen kulisa, jako svet v Zaklinaci 3. Atmosfera celkem dobra a design taky (i kdyz mi je jasny ze plno ortodoxnich fandu tohohle zanru bude mit plno pripominek, ja to moc nestuduju takze mi to prijde dobry). Samo lze pocitat ze finalni verze bude v ledascem jina lepsi/horsi. Taky doufam ze tam nebude moc nepratel s weak pointem nekde na zadku ala Horizon. Hodnoceni ukazky 8.5/10

  • Foxtrot_cz

    Takhle nějak jsem si představoval Star Citizen (vzhled, interakce se vším, propojený svět, pohled první osoby...) :D No co, zdá se že poláci jsou schopní udělat lepší hru za kratší čas i bez crowdfundingu.

    • i586

      Až na to, že:

      a) CP2077 už dělají skoro stejně dlouho jako SC (cca 6 let) a ještě tak 1-2 roky dělat budou.

      b) Je to singl hra, SC je MMO s větším rozsahem a tech. úrovní.

      c) RSI dělají navíc ještě SQ42, takže nesmyslně porovnaváš vývoj 1 a 2 her.

      d) SQ42 obsahuje kolem 150 naskenovaných reálných herců, což je rozsahem mimo svět současných AAA her.

      Každopádně nechápu, proč sis SC představoval takhle. Nikdy to nemělo být RPG. Btw, https://m.youtube.com/watch?v=lwUFMMjhuZU. Trochu jiná liga.

  • Veskoslav

    Bojová scéna mi připomněla poslední film se Soudcem Dredem. Také brutální, nelítostné, megadomy a implantáty:) I ten "pomocník každého astmatika" byl zajímavě udělaný. Ono nejrychlejší způsob, jak to dostat do oběhu není nitrožilně, ale vzdechnutím.

  • Hanzales

    Naprosto super. Předčilo očekávání, takže opět se střídmějším očekáváním výsledku to musí dopadnout přinejmenším stejně :)

    Na to jelito, kterého mi není líto (trol si ten nick vzal chytře) jsem nechtěl reagovat, ale ukazatele např. půjdou určitě vypnout úplně (CD Projekt), graficky na tak otevřený svět naprosto super (Deus Ex jsou i ve městě jen uličky, tohle je open město bez loadingů). Nehledě na to že je to alpha a i v tomhle stavu bych si to zahrál všemi deseti.

    Atmosféra vítečná, gameplay parádní, možností bude habaděj, jen jeden quest a hromada zábavy a propracovanosti (CD Projekt)....

    Jako konečně se zase rýsuje něco výjimečného! Pořád radši očekávám s opatrností, ale hernajs to bude něco (ono už to něco je)

    • lito

      až se naučíš psát výtečně s y, tak pak si můžeme pohovořit :)

      • Hanzales

        Každý se splete. Až se naučíš psát velká písmena na začátku věty a tečku na konci, tak si pohovoř s někým jiným ;o) PS: "y" (do uvozovek) citlivko :) 

  • lito

    slabší no. Snad je to ukázka pár let stará, jinak nevidím důvod k optimismu. Moc ukazatelů pro casualy, vykradačky ze všech možných cyberpunk her, filmů a seriálů, archaická až místy ošklivá grafika. Abych jen nekritizoval, tak střílecí pasáž vypadá velice dobře.

    • Hanzales

      PS jedeš kvalitně, bo hned druhá reakce :) Ale je ti jasné, že je to teprve jakž takž zplácaný celek, kde je spousta placeholderů (když už řešíš grafiku, nehledě na youtube) a teď to budou rok dva ještě teprve polišovat, ladit, potažmo nevidíš ten nápis, který nahoře po celou dobu svítí? :)

      Grafická stilizace i technická stránka se mně osobně třeba líbí absolutně a to i kdyby se to do finále moc nezměnilo, jakože určitě změní (v drobnostech už v tak vypiplaném světě. Tou dobou budou taky další pořádné refreshe RTX a s nimi si budou moci na plné detaily vykouzlit ještě "malinko" víc :) Prdět ale grafiku, jako celek díky bohu za to (a taky za to že nad nimi nebičuje nějaký moloch)

    • Veskoslav

      Nestačí ti ty bláboly psát v Bleskovkách?


      Jak říkám, japonská sekce je vedle Femto.

      • lito

        místo keců se raději poděl o názor, co se ti na tom líbí? Líbí se třeba totální ošlehnutí Ghost in the Shell a propojovaní do lidí? Musel jsem se smát, no jestli to není na žalobu😂


        Femto ještě prděl do peřinky, když jsem tu začal působit, tak už prosím piš k tématu, jsi úplně vedle jantare.

        • uaxpk

          Chlape (?), Cyberpunk 2077 vychází z deskové hry (USA) Cyberpunk 2020 z roku 1988. Ghost in Shell vyšla v roce 1989. Kdo koho kopíruje je úplně fuk

        • Cajicek

          To, že je Ghost in the Shell jediny cyberpunk film který si viděl neznamená že to obšlehl CD projekt... první trailer na CB byl asi někdy před 5 lety a to Ghost ještě ani nezačali natáčet...takže klid bobiku :)

        • Lima

          Ty jsi úplně hloupý hejtr, u kterého se divím, že vůbec dokáže na klávesnici pospojovat písmenka do slov. To je asi tvoje intelektuální maximum, obsah těch slov bohužel pláče.

        • Veskoslav

          To nemá ani cenu komentovat. Femto, jak říkám, japonská tvorba je vedle. Tam si můžeš řvát o tom, jak Evropa a spol. kopírují to nejlepší na světě. Nic víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit