Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    no ještě že nová baldury nerazí cestu jednoduché a lehko hrající..

  • skaven

    Baldurs gate 3 is being made for Divinity fans not Baldurs gate fans, so much is clear. Shame!

    https://youtu.be/XJhawYZwvPI?t=1683

  • skaven

    podla mna su super, DA bola len dobra hra. jednoducha, lahko hrajuca ...


  • ano takove hry se delaji a jsou dobre, ale bohuzel nic vic nez dobre

  • skaven

    take hry sa uz robia, vid Pillars of eternity 2/ Pathfinder Kingmaker.

    mna fakt v BG hre nezaujimaju vrasky na tvari nejakeho tieflinga alebo aku peknu rit ma nejaky elf

  • Corvus

    Nádhera! Baldur’s Gate III se u mě vyšvihnul na stejnou pozici očekávání
    jako Cyberpunk 2077. Lariani jsou pro mě záruka špičkových RPG, i když
    řada lidí to tak necítí. Za mě jsou tito Belgičané neskuteční dříči. Obě
    Divinity: Original Sin jsem podpořil na Kickstarteru a kdykoliv v
    budoucnu jim zase rád přisypu. Za mě palec nahoru, i když konkrétně ze
    „soubojových screenů“ z toho Divinity leze možná až trochu moc. Je to
    asi logické, ale přeci jen by aspoň rozhraní mohlo být úplně odlišné +
    celek by to chtělo ještě více ztemnit (proč se toho všichni tolik
    bojí?)… Taký Wolcen v temnosti, co se atmosféry týče, funguje výborně,
    ba excelentně (také nutí vracet se do hry i ty méně spokojené jedince).
    Divinity je známo pro svou velikou barevnost a myriády detailů. Baldur’s
    Gate III bych raději více temné. Ale rozhodně je za mě fajn, že
    nabídnou možnost tahových soubojů. Většinou je upřednostňuji
    Za mě jednoznačně palec nahoru a věřím, že ty dva roky, co to ještě
    budou pilovat (můj odhad), přinese naprosto fantasticky vyladěné RPG!

  • doom1 a doom2 taky nejak vypadaly a nikdo by je dneska nehral...jen at poradne zapoji moderni technologie

  • Corvus

    Nádhera! Baldur se u mě vyšvihnul na stejnou pozici očekávání jako Cyberpunk 2077 :-)

  • Veny

    Tak pardon ale mám-li si představit Baldurs Gate 2 v moderním kabátě a grafice pro r. 2020, výsledek očekávám blíže Dragon Age (či ještě blíže Pillars of Eternity 1/2) než tomu, co zatím vidíme (aka. Divinity Original Sin trochu jinak) a to už jen kvůli tomu, že BG2 byl v real-time.

    S počtem postav to je jako Pathfinder: Kingmaker a díky tahům jako DOS 2

  • KrPa

    proboha, videl jsi nekdy rocni statistiky z HW pruzkumu na steamu??? v dnesni dobe potrebujes na VR tak pocitac za 30000+ 

  • KrPa

    to hodnotis podle nejaky neficialne leaknutych screnu z kdovi ktere doby vyvoje hry?

  • KrPa

    no chci videt ten UBER uspech HL ve VR, s tim jake ted ma "uspechy" valve

  • skaven


    no, ide o pokracovanie Baldurs Gate, nechapem na internete rozsireny nazor, ze ludia cakali nieco ako Dragon Age.

    ako, robi sa hype na BG3, tak kua cakam nieco, co mi pripomenie BG(2)

    ja sa cuduj sa svete som dufal nieco ako fulliso3D BG3 so 6 postavami, so super magiou a zatial to vyzera na klon Divinity okliestene na hratelnost roku 2020.

    https://www.kickstarter.com/projects/owlcatgames/pathfinder-wrath-of-the-righteous/posts/2768783?ref=ksr_email_backer_project_update_registered_users


    preco BG3 nemoze vyzerat ako nieco take? video od 1:40

  • Femt0

    Vizuálně to nevypadá zle. Jen se obávám, že gameplay bude opět nepřehledný zápas s kamerou jako většina těchto 3D rpgček. Každopadně za tahový režim tleskám!!!😎

  • Femt0

    Není to zarážející, protože D&D nemá a nikdy nemělo akční body. Jen "akce". Běžně je to 1 move akce (pohyb po bojišti, jeho míra se odvijí od rasy, váhy atd.) a 1 standartní akce (JEDEN útok/kouzlo/nabití kuše atd.) s tím, že můžeš standartní akci vyměnit za pohybovou = 2x pohyb. Pokud postava umí provést víc jak jeden útok a chceš toho využít, tak musíš použít "full-round" akci, což je bez pohybu - můžeš pak udělat jen tzv. 5-ft step tj. úkrok. Pak jsou tady akce typu free (upustění předmětu, pokřik, lehnutí na zem) nebo swift (tasení meče), kterých můžeš použít i několik za kolo, podle toho na co se specializuješ.

  • Veny

    Možná využili nějaké assets z DOS 2... jakmile jsem viděl kdo hru vyvíjí, bylo mi jasné že 1) bude to další Divinity Original Sin, 2) Nebude to žádný moderní šit ale poctivé 50+ hodinové RPG s chytlavým příběhem.

  • Veny

    Ze všech screenů z boje je jasné, že se bude jednat o takové souboje. 

    Trošku zamrzí, chtěl jsem další hru jako Dragon Age ale jelikož hru dělají tvůrci Divinity Original Sin 1+2, nejsem překvapen (sakra, i souřadnice na minimapě obšlehli z DOS 2 - málokde se s něčím takovým setkáte :D ).

    Co je ale zarážející je skutečnost, že AP (akční bod?) je jen jeden, BA je bůhví co (battle action?) a kromě zdraví je tam i jakýsi oranžový bar, což by mohlo značit staminu, která se, troufám si tvrdit, u takových soubojů stejně jako mana nikdy nepoužívá. Že by bylo možné si vybrat jestli mít tahové boje, nebo boje založené na "zdrojích" jako je mana a stamina?

    Vidím upírské schopnosti, vidím vyvolávání minionů, stealth...

    No, těším se, nebudu lhát :D

  • Derp_1337

    BG si určitě zahraje více lidí než Alyx. Alyx totiž bude velmi limitována tím, že to půjde hrát jenom s VR modulem.

    Kolik hráčů si myslíš, že má doma VR kit??

    Odhaduje se, že v současnosti nejhranější VR hru Beat Saber má cca 2mil uživatelů (a to se počítají dohromady statistiky ze 3 platforem Steam, PSVR a Occulus Home). Takže tolik těch majitelů VR nebude.

  • 0011

    Ne nejsem nemocnej, kolik lidí má doma VR nebo si ho hodlá koupit kvůli Alyxu? Jasně že kouknu, hlavně se nazapomeň kouknout ty až ho marně budeš hledat v téhle tabulce, navíc kdyby ses obtěžoval podívat na jakých šunkách většina uživatelů steamu hraje jsou rádi že spustí staré hry na fullhd které neutáhnou ani ten nejzákladnější vr headset, takže zpátky do reality, ano?

  • BlackenedHalo

    A čo keď bude Alyx hrať viac ľudí? Teraz už žiadna hra ani nemôže vyjsť a byť hraná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit