Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Bože chraň!
  • Podle mého neměli dát na názory hráčů. Dead Space je známý jako akční titul, kde se člověk bude bát a prožívat hororový příběh. Bojím se, aby z toho nakonec neudělali až moc jemnou verzi, protože se budou čím dál tím více blížit klasickým střílečkám.
  • Nikdy jsem se nebal u zadne hry nebo filmu ale vite ceho se bojim? EA :D
  • BoB.2
    Hororová hra a strašidelná,ale dejte pokoj kdo by to čekal.
    • Pethulla
      T...t...to jsem měl říct já.
      Ale vážně, tohle je úplně na palici, vždyť pro hororovou hru má být pocta, že z průzkumu zjistí, že se u ní hráči bojí.
      • vlastik.plaminek
        To sice jo, ale pak se toho chytí nějaká kravata a dál už to rozvádět nemusím.
  • Prej že dělali průzkum hráčů... asi v mateřský školce ne???
    • Cahir
      Kluci, žijeme v podobě, kdy největší třzby dělaj filmy jako Twillight a Hugner Games. Chápeme? Čemu se furt divíte. Pokud se tvůrci nějaké značky rozhodnou pro co nejširší publikum, takhle to dopadne.
    • Já mám pocit, že si ty průzkumy tahají z prdele, protože tohle by žádnej opravdovej fanda série nemohl chtít.
      Nebo si 4chan řekl, že už dlouho někde nehijacknul nějaký hlasování... *7*
  • wow až na přestřelení s kalouskem samé příspěvky v plusu aspoň na něčem se shodneme :-)
  • Tahle zpráva je stará několik měsíců. Dobře TG! *1*
  • Fuc*ing casuals. Nikdo jiný by si nestěžoval. A prej strašidelné! HA!
    Ať si zkusí Cry of Fear a uvidíme, co je strašidelné!
    A nebo Amnesii, Penumbru či starý dobrý SH a RE!
    Pose*ové! Už se těším až tahle ta doba "Oh look at mah Imma gamer gurrl ouemgeeeeh ima such a neeeerd!" skončí.
    • Přesně, taky mi chybí doby, kdy jsem se bál jít otevřít dveře v nějaké hře. A k tomu aby ta hra byla děsivá a měla dobrý příběh.
      • walltar
        Tak tohle se mě nekolikát stalo i u halfa 2 ... bylo málo života a lékárnička nikde. *1*
        • U halfa si nemusel tak často otevírat dveře :-D
  • Strašidelný? obyčejná střílečka se zombíky.Mnno schválně kolik lidí se u nějaké hry naposledy bálo?
    • Naposledy jsem se bál u Modern Warfare 3, že hra skončí příliš brzo, ale nakonec skončila ještě dřív. Ne, kecám, tu hru jsem nehrál. Haha.
      • "Achievement earned! Dokončil jste hru dřív, než jsme očekávali."
      • Neměl by ses u takové hry spíše bát, že neskončí dost brzo? *1*
  • Cahir
    Budeme-li předpokládat výsledky průzkumu jako fakt, je to jen další důkaz toho, že vina za současnou herní scénu se děli mezi distributory a hráče...
    • "Budeme-li předpokládat výsledky průzkumu jako fakt," je gramaticky naprosto nesprávná věta, která pozbýva smyslu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit