Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    V DS3 budou tedy ruzovi jednorozci a duha za kazdym rohem
    • No těch bych se bál víc. :D
    • Top koment :D
    • No věřim, že kdyby něco podobného oznámili, tak by se hráči začali bát víc, než při hraní předchozích dílů. Z nějakého gameplaye by se pak asi po...
    • Ne, jen přibude nepřátel, munice i světla...
  • walltar
    Takže máme letecké hry pro lidi které nebaví letecké hry a teď budeme mít hororové hry pro lidi kteří nemají rádi horory .... takže co bude dál? Bohužel tímhle směrem se ubýrá herní svět ... každá hra je tak šíleně jednoduchá, nudná a lehká že je nemá cenu hrát. Sem tam výjde něco indie ale těch her je zatraceně málo. Kde je u her dneska pocit když samo dohrání bylo úspěchem? Bohužel herní scénu zničili lidi kteří si myslí že je cool nemyslet a cokoliv co se je snaží něco naučit je špatné, že zábava musí téct proudem až je vlastně nudná. *9*
    • ubÝrá?! UBÝRÁ?!!!!
    • kde jsou ty doby co jsem se potil o DOOMa 3ky *1*
      • ja se potil u Dooma jednicky.. ale je fakt ze jsem byl dost maly :D
    • DangerousDave
      všetko sa napokon zleje do jedného žánru : third-person cover-based fully or semi automatic one button shooting games with the immersive cinematic experience and pink ponies DLCs.
    • masyryk má pravdu ostatně jako vždy .-)
  • Takže lidi si koupí hororovou hru a pak si stěžují že je příliš hororová proto bude dál akční? .... hmmm zajímavé :-D
    • Chybí elementární interpunkce!
    • tomu se mi ani nechce věřit.
  • Nikdy jsem se nebal u zadne hry nebo filmu ale vite ceho se bojim? EA :D
  • MickeyMutant
    Originální anglický text vyznívá trochu jinak, než by se dalo soudit z českého článku. Šéfka marketingu se zřejmě jen trochu nešťastně snažila vysvětlit, proč bude ve hře co-op.

    Účastníkům průzkumu se prý líbilo napětí, které prožívali při hraní, ale hra jim připadala tak strašidelná, že by ji rádi hráli s někým dalším. Za sebe dodává, že do kina na horor jde taky radši s manželem než sama. A pro jistotu ještě doplňuje, že Dead Space 3 bude stejně děsivý, jako jeho předchůdci, tedy věrný svým kořenům a neméně strašidelný. Dokonce tak strašidelný, že ho bude lépší hrát ve dvou*4*

    Tyhle obvyklé PR kecy měly podle mého jen obhájit a propagovat co-op, a ne připravovat fandy na rušení hororových prvků. To se tam dostalo až někde po cestě za čtenáři zřejmě pod nevalným dojmem z prezentace na E3.
    • Super příspěvek. To se často nevidí. A samozřejmě souhlas. No a pokud se mám vyjádřit k tématu. Já se bál u jedničky i dvojky. Mimochodem dvojku mám stále rozehranou. Mám strach jí dohrát. Né kvůli děsu, ale kvůli tomu, že za koncem už prostě nic neni a do trojky daleko. *15*
    • Gratuluji ke gramaticky korektnímu projevu.
  • Další marketingový tah od EA.Skvělá výmluva proto aby udělali hru víc akční a byla pro hráče BF a CoD.Tím pádem víc hra vydělá a a jak známe EA tak na hráče kteří chtějí horor se vyse*ou.EA je mor a je třeba se ho zbavit.
  • walltar
    Ach jo .... a už je to tady dětičky brečí že je to moc strašidelné. Ale že by někoho napadlo nehrát hororové hry když na to nemám to ne. Takže trojka bude stát za h ovn o a lidi kterým se jednička a dvojka líbila budou usínat nudou.
    • Tys to nepochopil, o to prave jde, ze to nehraji, to je to, co ea chce zmenit.
  • Takze u hororovych her se hraci moc boji,u rts,rpg a adventur musi hraci moc myslet,simulatory jsou moc slozite a nudne a v podstate vsechny hry jsou malo akcni.
    Takze idealni asi bude,kdyz se budou delat jenom akcni naskriptovane linearni hry na 3 hodiny a vsichni budou spokojeni .
    Kam ten herni svet speje *7*
    • Za interpunkcí se píše mezera! Chybějící diakritika!
      • Někdo Vám tu kolego dal mínus jedna. Tak jsem to srazil na nulu :o). Sám dělám často chyby všeho druhu. A jsem vděčný kdykoliv mne někdo opraví. Co na plat, lidi, že je váš názor rozumný, když někteří píšete jak děcko ze zvláštní školy. Umět se vyjádřit, myslím, je základem a důkazem určité úrovně. Kdo kašle na jazyk a formu, vzbuzuje úsměv. Neházejte to za hlavu. Když se člověk koukne třeba FB, je mu vážně na zvracení. Každý jistě chápe, že tu nejde o slohovku nebo diktát, ale některá pravidla jsou tak základní, že už to snad míň nejde. No a závěr tohto elaborátu. BUĎTE VDĚČNI, KDYŽ VÁS NĚKDO OPRAVÍ, JE TO JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST JAK DÁT SVŮJ PROJEV DOPOŘÁDKU. *3* Už se těším, až mi to tu někdo "proškrtá" *1*
        • *1* *1* *1* A už jsem našel několik chyb. Nebijte mne! *3* Ale abych tu jen nespamoval s hodinou češtiny. Kolega o vlákno výš to, ohledně horroru, vystihl skvěle. "Kyselo je moc kyselý a bramborák moc bramborovej!" DS III vyděs mě k smrti! *8*
    • Tam kam slunce nesviti..
  • ZvacA
    Tak buď průzkum dělali u předškolních dětí šéfů marketingu u EA a nebo se ptali přímo šéfů marketingu u EA a nebo ten průzkum probíhal u vzdálených příbuzných šéfů marketingu u EA a nebo narychlo sesbíráných a uplacených známých šéfů marketingu u EA, kteří však nemají potuchy k čemu se to vlastně vyjadřují.

    No celé prohlášení je absurdní a srandovní až to bolí a fandům DS kondoluji nad jejich značkou.
  • DangerousDave
    Som si myslel, že mainstream už nemá čím prekvapiť... znovu som sa zmýlil. Vody ľudskej deb*lity sú bezodné.
    • Prosím Vás, na českém herním serveru není slušně mluvit Maďarsky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit