Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej že dělali průzkum hráčů... asi v mateřský školce ne???
    • Cahir
      Kluci, žijeme v podobě, kdy největší třzby dělaj filmy jako Twillight a Hugner Games. Chápeme? Čemu se furt divíte. Pokud se tvůrci nějaké značky rozhodnou pro co nejširší publikum, takhle to dopadne.
    • Já mám pocit, že si ty průzkumy tahají z prdele, protože tohle by žádnej opravdovej fanda série nemohl chtít.
      Nebo si 4chan řekl, že už dlouho někde nehijacknul nějaký hlasování... *7*
  • Ale h*vno "hraci si zvolili" je to normalni obchodni rozhodnuti. Hlavni zamer je zvysovat zisk specielne pokud mluvime o EA. Oni se nespokoji se znackou ktera je vyjmecna tim ze opravdu umi v cloveku vyvolat nejruznejsi emoce a tim si ji spousta hracu oblibi. Musi to bejt prece pro co nejvetsi masu lidi. A pokud se nekterejm hracum vadi je to horor a ze je tam gore, tak pro dobro vyssich zisku z toho udelame strilecku ne? To prece leti podivejte se na Gears of war ne?. Tahle mentalita je vopravdu k pobliti. Kdyz vydavatel rozhoduje vyvojarum mezi, vyjmecnosti a masvosti podridi vsechno penezum.
    • Komercni hry se delaji pro to, aby vydelavaly. Lide (akcionari) kteri to financuji ocekavaji co nejlepsi zhodnoceni svych investic, o hry jim vubec nejde. Je tedy prirozene, ze se komercni hry prizpusobuji nejvetsi poptavce. Pokud se ti to nelibi, nic jednodusiho, preferuj nezavislou scenu.
  • Whoossain
    Možná by nebylo špatný před každou lekačkou na monitoru zobrazit upozornění "Pozor, teď by jste se mohli leknout!". Nebo do menu přidat možnost nastavení hrůzostrašnosti. A úplně nejlepší by bylo, kdyby se na to úplně vy*rali a udělali něco třeba s Teletubbies.
    • by jste?! BY JSTE?!
  • Tak hraci si stezuji, ze hra typu survival horror je moc strasidelna. Zvlastni. Az doted jsem si myslel, ze to je ucel takove hry. Probuh, proc jsou lidi takovi primitivove.
  • oooo bože nezapomenu na to obrovskou kouli v DE1 jak se tam tak točila.. hned mi to připomnělo film Horizont události.. druhý díl jsem nehrál, ale na první mám jen a jen skvělé strašidelné vzpomínky *4* kam se hrabe doom3 *2*
    • JohnyTheZik
      tak oni i tvurci priznali, ze se znacne inspirovali Horizontem udalosti :).. to je taky slusna pecka, jak rikas!
  • Sweetchuck
    EA se chystá pohřbít další zajímavou herní značku a my nemůžeme dělat nic než jen tomu všemu přihlížet!
  • Dělají si prdel? Dead Space je hororová survival hra, hráč se má bát! Dead Space byla skvělá hra, ale bál jsem se (opravdu bál, ne lekl) asi 3x za celou hru a oni mi chtějí říct, že to bylo moc strašidelné? Dobře, takže Dead Space 3 škrtám ze seznamu očekávaných her.
    • MickeyMutant
      Nechtějí a neškrtej. Je to jen "ztraceno v překladu".
  • Vidlec
    To je jako stěžovat si, že cukr je sladký.
    Tehdy, když jsem hrál poprvé AvP, tak jsem se u toho strachy málem po**al. Přesto je to jedna z mých nejoblíbenějších her. A o tom hororová hra je. Po**at se u ní. Upřímně, strach je jedna z mála emocí co se dá u her navodit, tak to nekažte.
    • strach a nenavist :D
    • DangerousDave
      nj ale to sme boli ešte decká... inak ked som AvP hral prvýkrát (ešte iba ako demo) tak som ho nedohral :), bola to prvá hra v ktorej som sa proste odmietol hýbať dopredu *1*. Dnes je to samozrejme inak ale stále mám stiahnutú pr*el keď to hrám :)
      • Presne. Prvni AVP za humana, tomu se dalo mozna rict, ze to bylo moc strasidelne. Ale Deadspace?
  • mirekdusinojc
    Ok, doufam, že příště udělá EA horor s poníky a duhou.
    • ... a pokud bude pokračování tak duhu budou muset vypustit protože si hráči stěžovali že je to příliš strašidelné *1*
  • Phillios191
    To by mě zajímalo, jestli z těch hráčů někdo dohrál hru s názvem Condemned: Criminal Origins, protože tohle je proti tomu Růžová zahrada !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit