Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Atmosféra super, ale že by až tak strašidelná? Nikoliv!
  • Příliš strašidelné? Ani bych neřekl. Ne že bych se tedy někdy nebál to ne ale to už hold k takové hře patří. Já bych možná naopak s tou strašidelností ještě kapánek přitvrdil.
    Není špatné se řídit tím co hráči chtějí ale také by bylo dobré při tom přemýšlet.
    Když některým hráčům přijde hra moc strašidelná tak ať si nestěžují a hrají něco jiného. Bude to tak lepší. Jsou i daleko strašidelnější hry než Dead Space.
  • Coop ? Ano, dobry ťah aby si ludia kupovali originaky...
  • Kam ten herní svět spěje? Hrál jsem DS1 a musím tedy říci, že Kalousek mě děsí více...
    • USER47
      Vítám návštěvníka z novinek.cz...
      • To byla ironie, idiote. A jestli můžu poprosit o vědecké vysvětlení a objasnění souvislosti mého komentáře s webem novinky.cz? Na jehož existenci jsi mě právě upozornil. Zdá se, že toho o něm víš více než já. Určitě blahopřeji, na základě tvé vnitřní sugesce a konspirační teorie se ti podařílo vytvořit funclub s 41 diletanty. Zdá se, že vtipy na idnes.cz a novinky.cz mají na games své příznivce.
        • Oháněním se nadávkami typu "idiot" a cizími slovy už ti nepomůže napravit ten první dojem, který jsi svým diletantským příspěvkem udělal. *3*
          • Dobře, tak to napíši pěkně hezky česky a velmi prostě. Běž do prdele!
      • :-DDDDDDD chcípám
  • To chce vzpouru. Ale proti komu? *8*

    Taky tu mám jeden svůj průzkum... EA táhne herní scénu opačným směrem. Jen je tu problém, že se ten průzkum nesestává z hlasů každého hráče nebo člověka. Radši by měli točit filmy *7* ale to by zas neměla paní z marketingu doma co hrát že *15*
  • Skoda nechapu proc moznost kooperace nedaji jen jako vyber ze tma ybt vubec nemusi proc tam musi byt potom i pocitac ktery bude chodit vsude semnou a vsehcno komentovat dale o to ta hra byla o strasidelnosti proto sem to hral protoze samozrejme se mi i libi prostredi vesmiru a vesmirne lodi i tka nechapu jak nekdo mohlr ict ze to bylo moc strasidelny.
    • USER47
      Na výběr tam bude. Pokud nebudeš chtít hrát v coopu, žádná AI postava s tebou chodit nebude.
      • Tak v tom pripade to je super :D
  • To maj pravdu. Vzdyt se to na PC nedalo ani hrat
    • Chybějící interpunkce a diakritika!
  • Fuc*ing casuals. Nikdo jiný by si nestěžoval. A prej strašidelné! HA!
    Ať si zkusí Cry of Fear a uvidíme, co je strašidelné!
    A nebo Amnesii, Penumbru či starý dobrý SH a RE!
    Pose*ové! Už se těším až tahle ta doba "Oh look at mah Imma gamer gurrl ouemgeeeeh ima such a neeeerd!" skončí.
    • Přesně, taky mi chybí doby, kdy jsem se bál jít otevřít dveře v nějaké hře. A k tomu aby ta hra byla děsivá a měla dobrý příběh.
      • walltar
        Tak tohle se mě nekolikát stalo i u halfa 2 ... bylo málo života a lékárnička nikde. *1*
        • U halfa si nemusel tak často otevírat dveře :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit