Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sem ženská a Dead Space sem hrála hlavně kvůli tomu, protože mě jinak střílečky nebaví, ale tohle byla fantazie !!!! strašný co s tim dělají.. Už jak zkazili Resident Evil.. za chvilku ze všeho udělají střílečky, který budou hrozně nudný (pro mě).. Amnésie dobrá..dost dobrá *1* *1*
  • Jak už bylo řečený snad 100x, lidi co se k něčemu vyjadřují na foréch apod. je tak 1/10. To že si tady celá diskuze (20 lidí) svorně napíše jak strašně by rádi, aby ta hra zůstala co nejvíc strašidelná, neznamená, že to tak chce většina hráčů...
  • Strasidelna byla tak maximalne paradni jednicka, na tech par scen (dosmrti nezapomenu), ve dvojce vydesili jen zacatkem ale pak uz byl lovek zvykly a DS3 strilecka? To se mi moc nelibi tedy...kazdopadne uvidime no.
    • Veskoslav
      Zvyklý? Já si nezvykl až do konce hry, obzvlášť deprimující byla ve druhém dle školka se školou.
  • Nevím jak čtyřka a pětka, ale dvojka a trojka Residentu to měla dobře udělané - pokud jste si hru chtěli projít a mít nějakou jistotu, byl tam režim s nekonečnou municí a samopalem.. Můžou udělat strašidelnou hru a nechat v ní pro ustrašený jedince jenom nějakou extras berličku.
  • Mna sa nikto nepytal,ked niekto povie,ze boli prve 2 diely hororove,tak to neznamena,ze treti nema byt hororovy.EA to pochopilo spatne.DS 1 bol naj. Opakovane ho hravam.
    • Je slušné pást na českém herním serveru Česky, Maďarštinu si nechte na doma.
      • Ty fasisticky debile, nejprve se nauc cesky psat ty sam.
      • dilinja
        pást se můžeš jít klidně do frdele *1*
      • Madarcina ??? kup si okuliare a slovnik ty lingvista.
  • BoB.2
    Hororová hra a strašidelná,ale dejte pokoj kdo by to čekal.
    • Pethulla
      T...t...to jsem měl říct já.
      Ale vážně, tohle je úplně na palici, vždyť pro hororovou hru má být pocta, že z průzkumu zjistí, že se u ní hráči bojí.
      • vlastik.plaminek
        To sice jo, ale pak se toho chytí nějaká kravata a dál už to rozvádět nemusím.
  • Kdo se bojí, sere v síni... stezovat si u hororu ze je to horor je jako jit do kina na sladak a chtit vratit vstupny ze to bylo pro holky... kdyz se bojim tak to nehraju... *7*
  • u prvního FEARU sem se celkem po*ral, u dead space sem si ani neprd :)
  • Malleth
    Because you love games and EA loves your money
  • A není to účel, aby byla strašidelná? Nemám rád strašidelné hry plné trapných lekaček. Nehraji Dead Space. Nemám rád fotbal. Nehraju Fifu.
    Byl jsem nadšen z Mirrors Edge. Ale to se tolik neprodávalo. "Strašidelný" Dead Space ano a tak tu bude třetí díl.
    Ale udělali si průzkum a budou z toho dělat další klon CoD :/. Říkám to pořád. Lidem co se líbí styl CoD, hrají CoD. Ne nějkou jeho trapnou napodobeninu a la Dead Space 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit