Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    podla ktorych hracov? podla tych na ktorych smeruje DS3?....
  • GlaDOS
    Když se EA náhodou něco povede, tak to musí spláchnout do haj*lu. Začínají mě pěkně sr*t.
  • Amnesii jsem dohrál zrovna o vikendu a nutno podotknout, ze jsem hral se sluchatky a po tme a několikrát jsem to nevydrzel a musel hru vypnout a taky musim dodat, ze to byl jeden z nejintenzivnejsich zážitku, co v hernim svete zazil. To se doopravdy s DS neda srovnat, nerikam ale ze DS je spatny. Treba bude i DS3 dobry
    *3*
  • Mno. Podle mě lidi až často neví, co vlastně chtějí...
  • :D :D :D :D :D :D no to je sila
  • Moment... jasně... chceme toho více prodat. Got it.
  • Skoda ze nema gamepad jen 2 tlacitka. To by pak byla akce. Nevedel bych co driv na klavesnici mackat. A co rovnou vynechat i smerovy sipky? Prece jen mackani tlacitek, kdyz si to situace zada, vyzaduje velky soustredeni
  • Dead Space 4: Rise of teddy bear (Ať si kravaťáci trhnou nohou,vážně)
  • To dělali průzkum na základních školách?
  • Tohle proste selsky rozum nebere. PR rozum je asi na jine urovni. EA postavila Dead space jako novou znacku na stisnene atmosfere ala vetrelec. To melo ocividne uspech, protoze znacka ziskala urcitou hodnotu a vznikla serie. A ted dame stranou ty prvky, ktere dostaly DS tam, kde je, protoze to udajne lidi chtej?
    Jinak me to teda moc netrapi, DS1 me hodne bavil, dvojku jsem jeste nehral, ale zahraju, ale jestlize bude trojka jina a ja ji hrat nebudu, tak se fakt nezblaznim, je spousta jinejch her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit