Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příliš strašidelné? Tak jo, ať zkusej třeba Forbidden Siren nebo Fatal Frame. U toho by zdechli strachy.
  • Zerathus
    Zajímalo by mě kolik jedinců z těhle "hráčů" hráli např. Amnesiu nebo starý AvP u toho se člověk po**al hned a nemusel pak brečet na forech že je to moc strašidelný
  • Hej... že vraj si spravili prieskum... teraz o ňom počujeme prvý krát... a pravdepodobne cieľová skupina toho prieskumu boli asi mamičky, ktoré figurovali v kampani na DS2, ako to vidím...
    Coop do DS nepatrí! Maximálne tak multi, ako to spravili v 2ke, ale toto je už moc.
  • príliš strašidelné? Ja teda neviem, ale strašidelné mi to ani nepripadalo. Strašidelná hra je podľa mňa také prvé AvP, kde fakt bol strach a lakačky na prvom mieste. DS1 a DS2 boli pre mňa skoro bez strachu a lakačiek, takže zľahčovať to a zjednodušovať do DS3, no, keď to bude za niekoľko rokov v akcii za max 5€, tak to hádam aj kúpim.
  • DFAQ? Dead Space 1 byl třeba z mého pohledu méně strašidelnější než druhý díl (hlavně díky těm halucinacím a poněkud stísněnější atmosféře co byla v Dead Space 2) Každopádně nevím co to je za kecy, už takhle jsem poněkud kroutil hlavou nad doplňováním zdraví pomocí jednoho tlačítka. To že jsem na prezentaci viděl něco jako UNIVERSAL AMMO, mě velmi vyděsilo. A tenhle citát mě jen podporuje v mojí domněnce, že to už bude jenom akční střílečka se hororovými prvky...achjo mainstream si připsal další zářez.
    • JohnyTheZik
      Zdravi si pomoci jednoho tlacitka mohl doplnovat i v 1 a 2 :).. Tusim, ze quick heal na gamepadu byl pod X a na klavesnici snad pod Q.. kazdopadne to slo :D..
  • deridon
    cože? tak prosím ať si zahrají Amnesii, Penumbru či Condemned... Silent Hill Downpour jsem sice nehrál, ale prý taky udajně ubral na strašidelnosti.. co dál? Resident Evil už ubírá od pátého dílu, Fear 3 byl jen o akci... jsou zase bláboly tohle
  • a do p,,,i..c,,,e aj s magorami
  • Strašidelná byla sem tam jednička, ale dvojka byla prostě jen sadistická akční hra :).
  • Já Amnésii koupil na STEAMu za 2.50 EUR, dohrál a byla SUPER *5*
    • Všechna čest. Hrál jsem 5 minut a měl jsem bobky až za ušima. Snad někdy seberu víc odvahy *1*
      • Přesně o tom to je. Překonat strach.
    • Taky Amnesia má pěkně hutnou atmosféru, žádný náboje, a ze začátku když se něco hýbne, tak má člověk, chuť vypnout monitor, zahodit sluchátka a schovat se do skříně. :-D
  • Respektive: Hráči si přejí aby Dead Space vypadal jako každá druhá hra a byl v menší míře pirátěn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší