Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Molyneux zase dokázal sílu prázdných slov. Je to špatný, ale dobrý. Nemělo by to bejt, ale klidně bych to sám zavedl :D. Tenhle člověk se cejtí jako bůh mezi vývojáři a nemá k tomu důvod :D
  • God-of-War
    Ten má co kecat...
  • osobně je mi freemium systém dost nesympatický, ale když dojde na jakékoliv diskuse o morálce v odvětví tak by defakto všichni herní vývojáři a vydavatelé měli tak akorát stát se skopenou hlavou, červenat se a držet hubu ... zajímalo by mě jak moc morální podle něj je vypustit a prodávat za plnou cenu nedodělanou a zabugovanou hru ve stavu který se těžko dá označit aspoň jako betaverze, samozřejmě bez jakékoliv záruky že k ní někdy vyjde nějaký update. což je bohužel v dnešní době defakto "industry standard" co se her týče. ale s tím Molyneux evidentně problém nemá
  • Pro me je to jednoduchy. Mam jedinou zkusenost s free-to-play a to s Age of Empires online, ktery me chvilku i bavily, ale dal uz mi nestalo zato vubec za to neco platit. Free-to-play by pro me mel jednoduse smysl, kdyby po secteni vsech virtualnich blbin a obsahu, ktery bych si musel koupit pro kompletni hru, bych za to vse dal maximalne stejne, jako kdybych si komplet hru koupil v obchode. Pokud ale takova hra vyjde mnohem draz (a treba mnohonasobne), tak o tom nema vubec cenu uvazovat. To ale nema nic spolecnyho s moralkou, jako drzosti firem, za co si nechaji platit, a pripadnou hlouposti lidi, kteri za to plati. A to uz je jejich problem...
  • Všichni přejdou na freemium!

    Já viním konzole, na kterých sice moc freemium her není, spíše žádná, ale stejně je to jejich chyba!
  • Četl jsem tady příměr se zahrádkou. Když si koupím rostliny a někdo si koupí rostliny za desetkrát víc, pořád to nijak neznehodnotilo moji investici. mám svou milovanou zahrádku a může mi to být fuk.
    Když vlezu do online hry a investuju navíc do vybavení řekněme 20 USD a budu mít prd zábavu, protože trouba co investoval 200 USD, jakých se tam bude pohybovat spousta, mi během pár vteřin někde naseká zadel, tak už to je minimálně o znehodnocení mé investice, když opomenu to, že mi to kazí zábavu, o kterou jde přeci u her především. Placené funkce by měly poskytnout především komfort a nějakou vidiletnou výlučnost, ale ne hráče zvýhodňovat herně. To už je špatně. A nemluvím o nějaké morálce, ale o smyslu her.
  • walltar
    Je to pochybný systém ... tak de dělat hru která bude zadara a bude v ní prodávat dlátka za RL .... Kdysi král herní branže, dneska už bohužel zmagořil.
  • Well mr. Molyneux, after so many empty speeches, who gives a sh.it?
  • to sú strašné kecy čo dáva a to jeho 50 tisíc librové DLC s kladivom,

    ....týpek čo si to kúpi, dvakrát j.bne do kocky a je po hre :-D
  • Free-to-play hra - pokud se hraci nelibi tak ji smaze / pokud libi tak si zaplati vyhody - to je nemoralni ?
    Co je pak hra za 1500, ze ktere se vyklube totalni blbost a nevrati vam nikdo nic - poctivy byznys ?
    • Je nemoralni pri pokerovem turnaji nekomu hodit do ruky dve esa, protoze si to zaplatil? Nevim.
      Ale vim ze platit za kazdou kravinu ve hre je hloupe (hlavne pro toho kdo chce mit celou hru, ne nejaky orezany demo), viz AoEO, origo hra byva za 1600,- tohle stoji dohromady snad 3000 a vic.
      Druha pulka - souhlas.

      Mozna pan Molyneux narazi na hry, kde prijde nekdo a vymlati me, protoze zaplatil 150 euro a ne jenom 10 ja ja. Takovy taky moc nemusim. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit