Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alucard
    Vůbec z toho necítím Středozem. Nemá to žádnou atmosféru a graficky to vypadá spíše jako na oldgen než na současnou generaci. Trailer je asi z 360/PS3
    • konecne sa niekto snazi o dospele pojatie tematiky, z kratkeho traileru je ajtak citit kulove z toho co bude vo vyslednej hre (a to sa nebavime len o tejto). a ked tak nad tym premyslam uz su vsetci z toho next-genu zblbnuty. jo grafika je fajn vec, ale robit/hrať/posudzovať hry na zaklade grafiky je to co taha herny priemysel uz roky ku dnu...
  • Pilgrim66
    Zase... vypada to na slusnou hru, ale pripada mi to ze svetem Tolkiena to nema skoro nic spolecnyho...
    • bohužel, připadá mi že se světem Assasins Creed to má až moc společného, až bych čekal zpoza kterého kamenu v Mordoru na mě vyskočí Ezio
  • VergiliusGrey
    Kdyby u toho nebyl název, tak by mě v životě nenapadlo, že se to má odehrávat ve Středozemi *1* .
  • kickasl
    Chapu, ze fanousky Stredozeme to muze nastvat, ale me je to celkem jedno. Proste to beru jako dalsi fantasy co je nahodou podobna Stredozemi. A zatim to vypada, ze by to mohlo byt fajn(rpg je holt malo).
    • fanoušky Středozemě by to tak neštvalo, kdyby kromě téhle blbosti někdo udělal pořádnou hru ze Středozemě věrnou mistrovu odkazu
      • kickasl
        Jmenuj par DOBRYCH her podle knihy/filmu. S tim bych proste nepocital.
        • Battle for Midle-earth byla pred par lety nahodou hodne peckoidni strategie
        • I Have no Mouth and I must Scream, Tron, Discworld 1,2 a Noir, Alien vs Predator 1 a 2, Zaklínač 1 a 2, půlka Star Wars her...
          • Alucard
            Escape from Butcher Bay
        • VergiliusGrey
          Nemusí to být "podle", ale stačí použít svět, jako to udělali se Zaklínačem.
  • Musím uznat že to vypadá dobře ať se to jmenuje jak chce, takže se těším :) *4*
  • wtf?? hned zacatek videa má týpek na zádech jedenapul metrovy ubourucak a to se sním jako fakt takhle zvednul z leže? neleží na něm náhodou?
    • A že takovej Geralt dělá parakotouly s hráběma na zádech nikomu nikdy nevadilo. Divné... *7*
  • BoB.2
    A pak každej rok další díl jak u assasína.
    • Malleth
      Pochybuju že maj tolik lidí aby to zvládli. Spíš bych se toho obával u Watch dogs
      • tohle ale nedělá Ubisoft, ti pouze nadávají a hrozí soudy že od nich ta hra vykradla co mohla *4*
  • Já se těším moc.

    P.S. Už konečně pochopte milé děti, že i když mi dáte dva miliony mínusů, budu se na hru těšit stejně. *4*
    • Přidej mě za seznam a omlouvám se za mínus. Nemělo nic společného s tvým post scriptum. Jen jsem se chtěl přesvědčit, zdali minus maže plus, nebo konečně jde vidět i oboje. Řeší se tak problém naklíkávačů, kteří si dají 15+ a anuloval se tak jakýkoliv přínos nějakého +/-. Mínus bych ti mohl smazat, ale pak by ztratil můj komentář smysl. :) Nicméně bych stále ocenil diskuzi jen a pouze pro registrované. Anonymní příspěvky mohou být zajímavé, ale koho baví se prokousat jedním nebo dvoumi lidmi, kteří zahltili diskuzi nějakým nekonstruktivním hatem?
      • Já myslím, že i s tím tvým testovacím mínusem budu dnes spát jako nemluvně. Po nutnosti registrace pro komentování (popřípadě jen hodnocení) už tu volám dlouho...
  • Velmi pěknš vypadající kopírka Assassins creed, otázka je, jestli se to bude hrát stejně pěkně jako to vypadá. Atmosféru Pána prstenů (toho filmového!) z toho necítím a zrovna tento trailer mě popravdě příliš neoslnil, předchozí gameplay video ale vypadalo pěkně.
  • Středozemě, Středozemě co ti to Ubisoft uděklal ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit