Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi říkaj, že se jim ta atmosféra nepřipomíná Středozem, ale mně to strašně připomína The Last Ringbearer (neoficiální pohled na Středozem)
    • Od Yeskova Kirila? Popravdě se mi ten špionážní thriller ze středozemě líbil více, než původní Pán prstenů.
      • Co se týče toho, jak je to napsané, tak je samozřejmě klasický LotR lepší, ale mě dostal už jenom ten jiný náhled na středozem
  • Mlátička to asi bude obstojná ale co to má společného s lotrem?
    V lotrovi umí kouzlit jen Istari a někteří Eldar, představa hraničáře jak rozdává frozen punchy je spíš smutná (i přesto (nebo právě proto?)že je to Dunadán), vizuál si to bere z filmovýho lotra možná tak v architektůře ale těžko ve vzhledu skřetů kteří zde vypadají jak orci (peoni) z WarCraftu i když předpokládám, že to jsou gundabadští skřeti a ti byli přeci jen o něco míň ubožejší...
    • Tak on je přece nemrtvák, ne? Čili je kouzelná bytost a ne obyčejnej dunadan, proto asi kouzlí, protože je posedlej nějakým přízrakem (nevím, jak moc podobný prstenovému)... ale až tak moc toho o hře nevím, takže jen hádám.
      • Jo bajo vlastně...sice jsem si to přečetl ale vzhledem k tomu jaká to je blbost jsem to nějak ignoroval...
    • Krescz
      s Lotrem to nema spolecneho nic...ale vem si...jmenovat se to jinak nestekne po tom ani Glum *9*
    • Alucard
      Tak ještě umí kouzlit Ainur a Maiar(Sauron) *2*
      • Tak samozřejmě...éterické bytosti z "dávných časů" považuji za samozřejmost .)))
        Ale myslím, že se k nim potomek Dunadánů ze severu asi moc počítat nedá, i když se zdá že pěstí rozdává rychlejc jak Elessa a možná by díky svojim širokým předloktím překecal i armádu mrtvých ať ho poslouchá
        *7*
        • Alucard
          Podle ukázek to vypadá, že je oblíbencem samotného Manwëho. Tvůrci absolutně ignorují lore a už proto si zaslouží ignorovat.
          • aha, protekční chlapeček *1*
  • No, mohlo by to být velice zajímavé, tenhleten vztah postavy a toho v něm, ale nejspíše z toho nebude nakonec nic. Škoda, takové psychologické brouzdání by nebylo na škodu.
  • Jack1947
    Jsem zvedavy, no chvily si jeste pockame ( to jsem myslel ze to bude drive tak nekdy +- ted brzy).
  • Dával bych pozor. Vypadá to na rychlokvašku postavenou na Assassins Creed 2. Fanouškům ubisoftí série prozměnu doporučuji předobjednat, jelikož jim jedna hra ročně nemůže stačit při takové poptávce na asasína.
  • Vlastně mi to trochu připomíná již brzy 5 let starou hru Saboteur která byla v mnoha ohledech horším klonem Assassins creed, na rozdíl od tohoto projektu však byla hra působila více svébytně a v některých aspektech (příběh, atmosféra) zmíněnou sérii AC převyšovala.
  • vojta.kostka
    Super. Kříženec Assassin's Creed a Batmana se blíží. Bože bože, co se to se Středozemí stalo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit