Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veškeré výzkumy ukazují, že mezi LGBT patří tak 4% světové populace.
    Pokud si myslíte, že mezi hráčmi je hodně LGBT, tak to bude nejspíš z důvodu, že se řídíte pravidlem "podle sebe, soudím tebe" *7*
  • Některý lidi MultiPlayer u ME3 prý bavil. Nepatřil jsem mezi ně, ale chápu, že je štve, že MP u Andromeda se kvalitou vůbec neblíží ME3.
  • *odfajfkovávám
  • A přesto mě i ten průzkum v ME1 bavil víc než v Andromedě, nemůžu si pomoct :-) Možná proto, že ho nebylo ve skutečnosti zase až tolik, že jsem tam neměl dojem, že si jen odfjajfokávám body na mapě, ale nemá to smysl (v ME1 jsem ty questy chtěl plnit, protože měly příběh a protože jsem chtěl levely; v Andromedě mi to bylo jedno a plnil jsem je, jen abych měl 100% hotovo). Možná hraje roli i to, že tenkrát ten průzkum planet byl nový, dneska už není - což je samozřejmě taky naprosto legitimní kritika Andromedy (proč bych měl dělat znovu něco, čeho jsem se už stihl nasytit před 10 lety?).

    A k těm postavám - jaký si kdo udělá vztah k jakým postavám za jak dlouho, je samozřejmě čistě individuální záležitost. Já si k nim ale ten vztah udělal už k jedničce. Viz strašnou radost ve dvojce, když člověk narazí na známou postavu z jedničky.
  • ALHAZRED
    Nevydali sme hru podle vašich očekavani, ale vite co, no co s tim že, kupte si to, neni to tak špatny, naky melko navic poteši...a možna nekoho i premluvi, každy procento dobry...ou yes.
    Mužu ale rict, že tady na Tiscali byl gameplay, ktery ukazal co a jak s Andomedou, hoši diky a smekam...
  • Děj je jak klišovitý seriál z 90tých let
    No to 90% her nezvládne takovouhle kvalitu. Takže ve hrách to je nadprůměr....
  • nadprůměrné?
  • Ale pokud mas silnou kvalitni znacku, tak to cekas i od dalsich dilu, minimalne stejna kvalita nebo lepsi.
    Protoze uz mas s cim pomerovat. A pokud mas kvalitni trilogii s kvalitnim pribehem, tak neodpustis nekvalitni pribeh.
  • 90% her ma tuctovej pribeh...
  • Nejakej vyzkum, nebo tak neco nemas?
  • Nevim, ale u ME je MP druhy housle.
  • No podle me cekali, ze vcitit se do gay postavy je pro zbytek normalni populace must have vec. Osobne co jsem to hral, tak preci jen Sheppard byl simpatickej, ale v Andromede, tam me to proste nejak ne a ne chytnout.
  • U postav je problém, že u původní trilogie byly 3 díly na to je dokonale poznat a oblíbit si je. Já osobně jsem se s postavami sžil až po druhém dílu série, kdy jsem si oblíbil i ty postavy, které jsem po prvním ME nějak moc nemusel (a bylo jich celkem dost). Andromedu bylo třeba brát jako nový start, já jsem se po celou dobu bavil a beru ji jako celkem vybroušený ME1. Jen si vzpomeňte na recyklované základny, kdy byly asi 3 typy staveb a ty se opakovaly na každé planetě a jinak byly asi 3 - 4 velké příběhové mise.
  • A stav Multiplayeru? Mají několik let zkušeností z ME3 MP, ale při vydání existuje několik malých map a 3 typy soupeřů. Samozřejmě je to od EA, editor map pro hráče / komunitu není v souladu se strategií společnosti. Proto hráči čekají měsíce na nový obsah.A to prosím nepřidali žádné nové prvky, nová je jen grafika.
    O mikro-transakcích resp. a loot-u se nebudu radši ani zmiňovat.
  • Je dobře, že ty recenze hráči poslali k šípku a hru zkritizovali. Většina redaktorů hru omlouvala a hájila. Je vidět, že za prachy všechno. Však hráči věděli co to je Mass Effect a ne tahle nedodělaná nuda.
  • bobe, tohle je poprvý co s tebou souhlasím. pokud teda seš originální bob a ne jeden z tvých mnoha napodobitelů
  • A co jako čekali? Že když z toho vyhoděj věci, který lidi na Mass Effectu milovali (dobrý dialogy a postavy), zaměří se na ty, co jsme tam víceméně z nutnosti trpěli (souboje a debilní aportovací questy), a na závěr to pocukrujou bugama, špatnejma animacema a troškou tý agitky, že si z toho sednem na pihel?
  • Aleš dneska slušně trolluje. Osvěžující reakce šéfa EA a zábavný Assassin's Creed. Ještě by to chtělo něco do třetice všeho dobrého.
  • Asi to bolo mierene na mna, ok sú ale dovolim si povedat, ze vacsina z nich nema potrebu okázalo ukazovat aki su oni odlisní, tak ako nam to prave vnucuju rozne liberalne media alebo organizacie. Vezmi si minulotyzdeny Pride v Bratislave, práve media ho nafukli do obludnych rozmerov hoci tam bolo len nieco dvoch tisic ludi.
  • Pilgrim66
    Ta hra dostala přesně, co si zasloužila.

    Jasný, ten hysterák kolem animací byl až moc, ale to nezastírá fakt, že takovejhle produkt prostě někdo (resp. nikdo) neměl pustit ven, ve chvíli, kdy ty animace maj kvalitu deset let starý hry.

    Ale čert vem animace, to se dá překousnout, ale Mass Effect je o příběhu. Z toho udělali nudnou, předvídatelnou a naprosto fantazii postrádající kaši. Kam se poděly renegade a paragon volby ani nemluvě (nejde o to, že tam nejsou označený, ale nějak jsem si nikdy nevšiml, že by Ryder mohl udělat, cokoliv alespoň trochu negativního).

    Udělali si sluníčkovou SJW krasojízdu, aby se zavděčili všem skupinám a teď brečí, že jim to fanoušci nepapaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit