Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To přirovnání v BF pokud jde o možnosti vertikálního pohybu mě trošku děsí. BF sice byla nakonec docela dobrá hra, ale s AC neměla nic společnýho a možnosti toho krásnýho lezení po domech a střechách bylo pomálu. Zase to ale po zklamání z AC3 vynahrazoval u BF příběh i postavy (Syndicate jsem nakonec podlehl v zimní slevě za polovic a jsem rád, že jsem do toho zkusil jít - navzdory mejm řečím o hnusnym vyblitym Londýnu a downgrade grafiky oproti Unity hra vypadá i tak nádherně a pocitově pokud jde o příběh i prostředí to je jako kdybych hrál Brotherhood nebo Revelations, po všech těch zklamáních jde o super a dústojnej návrat AC). Hlavně ať nový AC už nedělají v Montrealu, imho jsou už slušně vyhořelí, důkaz je docela dobrý Syndicate od pobočky v Quebecu.
  • nejde mi do hlavy ako mohla byt prva akcia Asasinov datovana do obdobia dakde za cias Kleopatry, ked cela ta sekta vznikla v az 11. storoci nasho letopoctu.
    • vincenzo v podsatě uhodil. V AC unverzu Asassíni tak nějak víc jako organizačně a řádově blbnuli od toho 11. století, ale ve hře celá ta věc za honěním se za vším možným ve jménu všeho možnýho v podstatě sahá i před ně a celé univerzum je nastaveno tak, že mohou navzdory názvu ten koncept dosadit kamkoliv. Řád a celá ta věc s templářema mohla nabýt své dosavadní podoby během prvních křížových výprav, ale to nemusí znamenat, že se předtím nic nedělo, přestože celá ta pohádka o "assassínech" a "templářích" by zde logicky měla mít tak trochu jiné podoby. Při troše štěstí by právě s tímhle ale mohli chytře pracovat i sami autoři a třeba fiktivně představit takový ty nesmělý počátky celýho toho konfliktu.
      • Přesně tak, ty řády vznikly během křížových výprav a těším se jak nám nastíní tu historii a vůbec celej ten příběh jak Honza k úlomku přišel *2*
    • Skoro si rikam, kolik dilu si vlastne krome prvniho hral...
      • Všechny..Ezio byl ve druhem dile přece ne :D
    • Najemní vrazi jsou už od nepaměti, jestli si pamatuješ za Ezia, když našel kobku s tím modrobílým armorem hedvábnej nebo co to bylo, tak v té kobce byly sochy assasinu a u nich popisky, kdo koho a čím zabil..např. assasinka, ktera otrávila cleopatru nebo první assasin, co použil skrytou čepel.Ta sekta jako takova vznikla až s Mualimem a Altairem.
  • nejsem si přesně jistý ale nevyšlo minulí rok rovnou 2 verze Assassin's Creed? Rok předtím Unity a Rogue?
    Je snad jasné že pokud dávají dva roky za sebou po 2 hrách stejného žánru tak by mohli si dát pauzu.
    Článek jsem nečetl ale mohli by to zasadit do 1 světové války, ale to už je kapku moc moderní. Osobně bych raději kdyby se AC vrátil ke kořenům kde střelné zbraně nejsou dostupné.
    • Jack1947
      1 sv válka byla přece i v Syndicate... já bych volil pravěk po vzoru FC.Primal. *3*
  • ChallengerCZ
    Teda tady je dneska zase nablito. Nechápu proč mají potřebu se lidé vyjadřovat k něčemu, co je podle jejich slov nezajímá a nehrají to....... Pokud se mi nelíbí nějaká hra, tak proč musím spamovat kravinama? Já mám odehrané všechny díly a kromě nepovedeného enginu u Unity si celou sérii chválím. Egypt je jedno z míst kde bych AC rád viděl, další je potom Čína / Japonsko a Řecko / Řím Konečně to vypadá, že budu mít štěstí.
    • MalyZeli
      Narosto souhlasim.
    • Když jsi tak vášniví fanda tak bys měl vědět že AC 2 Brotherhood se odehrává v Římě.
      • ChallengerCZ
        tak předpokládal jsem že bude pochopeno, že Římem není myšleno 14. - 15..století že? Asi jsem se spletl.
      • Navíc to byl poslední dobrý díl.
    • Moja reč, presne tak, beriem túto sériu s nadhľadom, a keďže človeka zaujíma história a jej rôzne obdobia tak som rád že t´táto séria jestvuje.

      Staroveký Egypt a feudálne Japonsko som si prial už od druhého dielu. Myslím že tieto dve obdobia sa na Assassina najviac hodia a je pre nich priam stvorení, čiže čím viac späť v čase.
      I tak sa myslím že sa toho Japonska raz dočkáme tak ako toho Egypta.
      Ono pre človeka čo so o dané obdobia niečo zaujíma to môže byť veľmi lákavé.
      (Vyliezť na pyramídu a pohľad na tie monumentálne mesta)

      Ešte dodatok - Viktoriánsky Londýn je zaujímave obdobie ale i tak je najlepšie zobrazení v hre Sherlock Holmes, aspoň čo sa týka dobovej atmosféry. Prahu za cisára Rudolfa by som si určite prial ale nie ako hru od Ubisoftu ale od domáceho Českého štúdia, povedzme od Vávru. A takisto hru z obdobia pádu Cárstva a následnej Boľševickej revolúcie by som prijal ,ale tiež od domáceho štúdia, dajme tomu od vývojárov- Metro 2033, respektíve s takou grafikou a atmosférou by som si predstavoval hru z daného obdobia. A keďže je to vlastná národná história danej krajiny, tak myslím ,že štúdia z tej danej krajiny by to zvládli najlepšie. Ubisoftu prenechajme Starovek alebo Exotickejšie destinácie. Všetko dobre.....
  • Žeru lidi co nemaj rádí AC a pindaj ať se tvůrci na ni vykašlou....
    NEHRAJ TE TO! NEZAJIMEJTE SE! *5* *5*
  • Moment, první akce Assassinu v Persii kolem 5 stoleti, a v Egypte pozdeji za vlady Kleopatry? Doufam ze mysli pate pred Kristem, jinak zase pohnojili lore.
    • ales.smutny
      Tady mi to před n.l. vypadlo, ale z kontextu odstavce to jde vyčíst, že jde BC :) Opraveno, díky :)
  • MalyZeli
    No cetl sem par clanku od ubi atd, a prirovnavaji prodeje AC:S k AC:BF, kdy prvni dny, mozna par tydnu nic moc, a po recenzich to vyskocilo hoodne nahoru.
  • Může mi prosím někdo říci, kdy tato přihlouplá a stále se opakující reskinovaná pitomost už proboha skončí?
    • Meznia
      Až si ji přestanou i nenároční hráči kupovat.
      • Ristoro
        Já se považuji za docela náročného hráče a přesto si AC kupuji, protože mě prostě baví a v žádné jiné hře není takové prostředí + hlavní postavy jako Ezio nebo Edward jsou fakt super, jsem divný? Nebo bych si to měl přestat kupovat, protože to říkají ostatní?
        • ChallengerCZ
          si piš, podle některých trollů musíš okamžitě přestat hrát a nejlépe přesedlat jen na indie hry, abys byl IN. No a ještě lépe pokud to bude mít 8 bit grafiku, necháš si narůst vousy a stane se s tebe hipster a jsi dokonalý případ dnešního mladého muže :)
          • Tilwaen
            Dnešního mladého muže možná, typického místního diskutéra určitě ne. To byste museli z assassínů přesedlat rovnou na Dark Souls a Bloodborne.
          • Jack1947
            Já myslel že indie je spíše IN v řadách starších ročníků aler zdá se že už i oni se jim přejedly. *7*
        • Kazíš přece herní průmysl, voe. Alespoň teda podle nejnovějších studiích místní trotls grupy, kde žádný bavit a chci prostě neexistuje. Tak bacha na to, nejdeš moc s dobou..
  • Že by Prince of Persia v barvách AC? *3*
  • Celá herná séria je momentálne jedna z najhorších herných sérii celkovo. Nezachránia to ani takýmito debilnými PR vyhláseniami.

    Plus má tento rok výjsť watch dogs 2, ešte väčší lol.
    • Krescz
      to má jako fakt vyjít pokračování toho přehypovaného braku watch dogs? *11* srsly
      ....jop je to nejhorší serie ever, když vemeš, že to všechno začalo od plošinovky Prince of persia a pak i ty skákačky(do trojky dobrý)....přes 10 let po nás ubisoft hází běhání po zdech a skákání po střechách
      • A jak vidíš stále to lidi baví a vždycky jde přijít s něčím novým, jenom lidi od poprasku, kterej způsobil Unity přejali názor ostatních, že série je jako CoD a už to není co to bylo,hmmm... ono nic není jako dřív doba jde dál lidi, tak se s tím smiřte a nikdo vás nenutí tu hru hrát...
        • Ty si taký jednoduchý Jarda, ktorý rád béééka, že? Už si bol dnes na paši?
          • Když ti ta hra dělá tak zle, tak tě přece nikdo nenutí ať jí hraješ a jestli se tady jen snažíš, abys tím přesvědčil ostatní, tak je to zbytečný, člověk co má vlastní názor se nad tím tvým jenom pousměje, ostatně po 3 začala vlna hateů typu-"Už to není jako dřív" a od tý doby to cpou úplně všude u každý zmínky o AC sérii a už jen tak okrajově-vážně se divim, proč se nějakej Maďar, co se snaží mluvit česky zapojuje do diskuze...Už mě asi nic nepřekvapí
        • Krescz
          právě proto, že doba by měla jít dál *7* kam se AssAssin posunul za ty roky? poslední dobrý byl Black Flag a to se mohlo jmenovat dobrodruzstvi kapitana Kidda *7* a srovnání se sérií CoD je na místě
    • Momentálně, jak vidíš tak Syndicate je opět povedenější díl, takže bys ses raději neměl vůbec vyjadřovat, je vidět, že nic nevíš.
      • Predajné čísla neklamú jardo. Prestaň klamať, lebo ti nos narastie.
    • Souhlas, vylez na střechu, poté na věž, objev okolí, plň stále stejné ukoly. Opakuj po dobu cca 15 hodin už asi tak v deseti hrách. Promiňte mi, ale to fakt nechápu.
      • Přesně a stejně pohnojené je i FarCRY (od 3 dílu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit