Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dobrý krok, teď mají čas na to udělat hardcore stealth hru, při které budou nějaký stealth pasáže těžké projít, říznout to trošku temnou atmosférou z Dark Souls (to je dneska cool), propracovaný postavy a příběh, a to by bylo všechno *4*
  • Jiné prostředí a hra stejná. Kde to jen bylo? Aha...v dílech předtím *15*
    • jj, každý rok copy + paste, pak přeskinovat do jiných kulis a jede se dál. Hlavně že se pořád dá dojit
  • Ja myslim, ze tato kacenka je uz dost chora po tom vsetkom co si presla. Tych zlatych vajec naznasala viac nez dost, mozno je cas aby sla na odpocinok....
    • Za něco ten kokain a humry pro vedení a managenent UBI nakupovat musej
  • kubi-wan
    Z tohohle článku mě zaujala jediná věc... Ubisoft nemá práva na Prince z Persie? A kdo je teda má? A kdo bude mít koule udělat konečně novej díl?
    • Jack1947
      Já vždycky myslel že Assassins creed se stal Princem z persie... ale můžu se mýlit že ... *7*
  • Docela se jim nedivím. Prodeje dle SteamSpy (první AC vydali v roce 2007!!!):
    AC - 778k
    AC II - 1119k
    AC Br - 789k
    AC Re - 748k
    AC III - 993k
    AC IV - 940k
    AC Ro - 121k
    AC U - 268k
    AC S - 102k
    • Neverím že AC II sa predalo viacej ako Black Flag, lol
    • Možná proto si dávájí na "čas",klidně 2,3 roky bych jim doporučil, ale lidi z ubisoftu uz to maji v ruce,potřebovali by prijit s novym konceptem vubec vzit to za delsi provaz, a dockame se mozna boomu jak tenkrat u Altaira.
      • I když přijdou s novym konceptem, bude novej tak u toho prvního dílu a pak ho zas budou 10 let ždímat a vyvářet a to trochu kalí radost, jo kdyby přišli s novym konceptem pro každou hru co vydaj
    • Lukyz
      Tohle hodnotit přes SteamSpy je trochu z cesty, jelikož jako hlavní platformu AC bych bral konzole popř. na PC všechny hry od Ubisoftu seženeš nejlevněji na UPlay, který je beztak podmínkou pro spuštění, takže Steam je ta nejnevýhodnější varianta.
      • Nehodnotím celkové prodeje, ale spíš sestupný trend v prodejnosti, ten co si koupil předchozí díl na Steamu koupí pravděpodobně na Steamu i další díl. Navíc na Steamu je mnohem větší vzorek lidí než na Uplay.

        Každopádně je jasné, že na konzolích ten poměr prodejů bude jiný, ale nemyslím si že by se nové díly prodávali víc než předchozí.
          • BTW Syndicate se už ve slevě prodávalo za stejné peníze co stojí neslevěný Black Flag

            https://isthereanydeal.com/#/page:game/info?plain=assassinscreedsyndicate
            https://isthereanydeal.com/#/page:game/info?plain=assassinscreedunity
            https://isthereanydeal.com/#/page:game/info?plain=assassinscreedivblackflag
          • Black Flag

            http://store.steampowered.com/app/242050/?snr=1_7_7_151_150_1

            Za prvé nestojí "2 éčka".
            Za druhé musíš mít Uplay aby jsi ho pustil.
            A za třetí prodalo se ho skoro stejně jako druhý díl.
            • To je přece úplně fuk ty poměry budou stejné.
            • zx_spektrum
              To že musíš mít Uplay když to koupíš na Steamu neznamená, že musíš mít Steam a Uplay když to koupíš kdekoliv jinde. ;-) To je to co se ti snažil naznačit...
        • Jack1947
          Jasně není nic pohodlnějšího než mít hezky pěkně 2 klienty *3* no ale vypadá to tak.
    • z toho jde vidět, že ty prodeje rapidně klesají, takže to vypadá, že (ass)^2-in zachvíli zhyne na ubytě. To je tak, když někdo chrlí kvantitu nad kvalitou. Místo jedné kvalitní hry za 3 roky dostávají fanoušci každý rok jeden polotovar.
  • Mart9
    Jestli letos nevyjde vůbec žádné AC, celý únor 2017 nenapíšu do diskuse ani jeden příspěvek.
    • Vojta_Ilavsky
      Je oznámený Chronicles v Indii a Rusku. Bohudík pro nás.
      • Mart9
        Tak co to je za nadpis. Takže jsem už teď vyhrál.
        • bohužel
  • Možná tam bude pomáhat organizovat to arabské jaro... *1*
    • Že by byl Husní Mubarak Templář? No, nemůžu říct, že by mě to v týhle sérii dvakrát překvapilo...
  • To neni herni studio, je to tovarna na spotrebni zbozi a neni zadnej duvod zastavit produkci.
    Pokud letos vynechaji tak pristi rok musi dohnat normu a vydat aspon dva dily.
  • Hele upřímě, koho tahle série ještě vůbec zajímá?

    Já ji vzdal už po nezajímavé a nudné trojce...
    • Já vlastním všechny díly a kromě AC1 ( dohrané jednou a stačilo ), AC3, AC4 ( rozehrané ), AC Unity ( dohrané jednou a stačilo ) a AC Syndicate ( rozehrané ), jsem všechny díly dojel několikrát a baví mě to. :-)
    • Očividně dost lidí, když se stále prodává po milionech kusů.
  • S AC kolem světa. Já bych nezůstal jenom u videoher a pořádal bych tématické role-play zájezdy, kde byste se mohli vžít do role hašašína nebo templáře.
    • já chcu taky :C

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit