Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :) Nechci to připomínat , ale ....... já to říkal :D
    VR je limitující technologie s minimem obchodního potenciálu ( něco jako audio 5.1 ale ještě pro užší okruh zájemců) . Místo podpory 3D zobrazení , rovnou headset co vás odřízne od zraku a sluchu a nechá vás hluchoslepé bloudit po pokoji ( v lepším případě) či vás stejně ukotví na jedno místo .
    Ano je to dobrá pouťová atrakce , ale stejně mi připadá že potenciál aparatur za desítky tisíc nabízí úplné minimum přidané hodnoty vůči hloupému Google cardboardu....
  • jasne ze vime, predstava jak si honis sulina s tim nesmyslem na hlave je dost zabavna:)
  • tak to je snad jasny ze to je ted lepsi ne? Ale to na tom co sem napsal vubec nic nemeni.
  • Pro ty lidi co remcaji, ze musite mit helmu na palici, tak jak se asi muzete pohybovat v prostoru a krasne se divat kolem sebe? Napichnout mozek jeste neumi a tohle je naprosta pecka. Bal jsem se vystoupit z vytahu na prkno a tam jsem si uvedomil, ze ta ptakovina mi krasne oblbla mozek jak nic. Ma to neuveritelny potencial. Pro ty co remcaj na kabel, tak se blizi bezdratovy modul (pokud bude ok urcite kupuji). A i kdyby to odeznelo vive je nejlepsi zarizeni co jsem si mohl poridit k PC uz ted a rozhodne doporucuji alespon vyzkouset! Nehlede na to, ze kdyz nechcete hrat po obyvaku, jednoduse sednete k PC zapnete jen jednu stanici a parite treba auta na ovladaci, nejlepsi vec. A jiste filmecky jsou taky dost paradni, jiste vite ktere
  • co nVidia 3Dvision a podobne kdo na tom pravidelne hraje doma? NIKDO ti co to maji brejle doma nekde nadne ve skrini
  • A to je prave trosku problem. Meli prvne udelat herni tahaky a vidat je s brylemi tak, jako je tom u konzoli, takhle ten rozjezd bude pomaly jak na prodeje tak hry a muze to padnout ulne a nebo to bude rust. No a dalsi vec je, ze typ lidi co na to maj, ale radeji si pockaj az to bude tam a tady a levnejsi, tak s touhle politikou by jsme tady nic nikdy nemeli, kdyz to nikdo ted nebude kupovat, tak se to logicky nebude dal vyvijet. Takovym lidem by se to pak ani levnejc prodavat nemelo (za tu jejich filozofii). Dost mozna patrite ke skupine, co si radeji hru stahne, nez koupi, nemam pravdu? A neremcam tady, ze jsem za to dal prachy, rad jsem podporil vyvoj a rozhodne je to lepsi nez na dovolenou treba k tem nenazrancum do chorvatska :D to si radsi zajdu na houby do lesa :D Ale kazdy at si koupi co chce je to jeho volba.
  • Jo a odkud vite ze lidi odmitli 3D TV? Spis to bylo tak ze udelali 3D TV, ale zapomneli na to, co vlastne budou ve 3D pouštět. A ty dodavane brejle k tv taky nic moc, je to takovy doplnek k TV to 3DTV, protoze i ten panel sam o sobe je daleko lepsi takze v postate pridate trochu na hardwaru a dodate bryle a mate 3d tv. STEAM VR je naprosto neco jineho, co se ani v nejmensim neda srovnat :D. A nejde jen o 3D.
  • No nevim, staci kdyz na to vyjde par dobrych titulu. To same bych mohl rici o konzolich. Ze je to hovadina a bublina, ktera jen brzdi PC. Jak maji tahnout herni segment, kdyz to ma ctvrtecni vykon PC :D. Jsou na to drazsi hry, neprehraje to ani film :D Bodejt by to nebyl kram, kdyz to cele i s hrama stoji min jako lepsi procesor :D. Dnes si muzu streamovat hry po celem baraku z jednoho zarizeni a hrat pohodlne i pres tv a zadarmo. To ani u konzoli nejde. A duvod takove obliby konzoli? Jednoduchost a relativne levne porizovaci naklady a exluzivni tituly. Kdyby vive stal 4 litry a nebylo potreba vykonnejsiho pc a vyslo par exkluzivnich dotazenych titulu, ma to dnes temer kazdy. Pokud maji bryle splasknout, tak verim ze jeste minimalne par dobrych titulu prijde. Tak rychle by to nepohrbili. Neni to tak davno co do toho pumpovali dalsi prachy. Je potreba aby se tohle rozvijelo, je to skvele odreagovani. Napr. u space pirate trainer se da po ranu krasne protahnout :D
  • To co tu bylo kdysi, se neda s dnesni VR helmou vubec srovnavat. Srovnavat to muze leda jen tak clovek, kterej nemel obe na hlave. To co tu bylo driv, byl statickej display bez snimani pohybu s nizkym rozlisenim a hrami, ktery vypadali priserne. Dnesni VR se mi libi. Ale drivejsi helmy, na kterych jsem zkousel napr. Red Barona, s temi dnesnimi nemaji nic spolecneho.
  • To asi ano. Ale nerekl bych, ze u nej doma.
  • ja vim ze tech par lidi co VR ma si rado namlouva ze si koupily neco co ma budoucnost, ale nema, koupily si jen takovy gimmick ktery do roka a do dne zapadne jako Pokemon Go, coz tem zkusenejsim bylo jasne uz od oznameni Oculusu pred par lety. Na skutecne hrani tohle vazne neni, je to proste jen takova hracka, na kterou ve skutecnosti nikdo moc hry delat nechce..pac nic nevydela Ono totiz to tady uz jednou bylo, a skoncilo to uplne ze stejnych duvodu jako to skonci i ted..nezajem tvurcu, vysoke porizovaci naklady, technicka zaostalost za 2D standartem, nepohodlnost a nemoznost na tom hrat popularni hry.
  • Lidi odmitli 3D tv ktere po noch chteli mit jen male brylky na nose. Tady ta bublina co vyzaduje mensi helmu nebude mit vetsi uspech. To je pro par hc nerdu. Ale ne pro mainstrem (kde jsou prachy). Kdo by to chtel mit bezne na hlave? To je tak dobre si dve hodinky v herne vyzkouset par hricek. Predstava ze na tom hraji Witchera 3 me docela desi :-)
  • Chyba je nejspis mezi monitorem a židli. Promiň.
  • Dayz je ta nejvetsi blbost co snad existuje, ve vyvoji nevim jak dlouho, ale za dobu vyvoje se to nepohlo vubec nikam, dva roky sem resil, jak nastavit rozliseni, kdyz se to povedlo, dalsich tisich chyb, nemluve o nejhur optimalizovany hre vubec.Grafika jak z duke nukem a seka se to jak drivi na zimu i na ty nejvykonejsi setave. Hnusnejsi a bezvyznamejsi hru sem dlouho nevidel.. a to uz cekam minimalne 3 roky, ze se to nekam pohne... fakt zklamani nejvetsi
  • S tim nesouhlas. Treba Brookhaven experiment je dle meho titul, kterej si na sebe vydelal. Ze si nevydela vetsi studio... To si nevydela kolikrat ani normalne, naroz ve vr.
    Ze bude mit VR pomalej rozjezd se dle myho ocekavalo. Ale nezatracoval bych to ;-)
    Tesim se na Robo Recall od Epicu.
    A docela se divim, ze na to neudelal nejakej malej team poradnou adventuru.
  • Bublina s názvem VR splaskne protože je to hovadina a naprostá zbytečnost...
  • Presne 3000 to je dobry joke,to spis za 10 000.
    Ale kvalita her je slaba , mam htc vive uz delsi dobu a 49 titulu na steam vr
    a nejvic me a nejenom me , zname co si to chteli vyzkouset zaujal skyrim v 3d geometry modu prez vorpx , coz je dost smutne,
    kdyz mam i AAA vr tituly (Raw data,Serious Sam Vr ( lepsi je dokonce Serious Sam 1 ve VR prez vropx *1* , Vanishing Realms , Arizona Sunshine)
    I metro 2033 je super ve Vr , akorat to ovlůadani , ui, inventare je katastrofalni v nenativnich vr titulech.

    Vrele nedoporucuji to kupovat , vse se da prekousnout ( kabely , rozliseni,... ale hry uz NE)
    1. mment je samozrejme uzasyn , ale to casem opadne , nektere klasicke hry se daji hrat ve vr a ten zbytek v modu platno jako v kine alee to rozliseni a velikost platna to zabiji a kdyz sundate helmu a koukate na to stejne na monitoru , budete to hrat na monitoru misto prez platno.
  • remcají jen ti co na něj nemají. realita je bohužel taková že není moc co hrát. atd atd.

    Takže ve vysledku rikas, že na tom remcají ldii jen ketri na to nemají a zaroven na to hend riaks, že na tom vlastne neni co hrát :DD Si docela protirecís teda :)
    Ja na to penize snad i mám, ale neviidm duvod proc to kupovat ted na uplnem azcatku když na tom nenii zadna hra jak sam pises. Jo kdo vý co bude dejemtomu za 4roky- nova poradna virtualni realita s hrama jako skyrim a pritom 5x tak levnejsi než ej to ted. Takže aj si raci pockam par let a za ty peniez si raci zaletim ted v ziime nekam k mori a do tepla a pak tu remcej, že jsis vlastne koupil vr uplne k :D
  • Ve skutecnosti remcas ty, ze nikdo nechce dotovat tvou hracku.
  • Hall v roce 2014 společnost opustil, aby si založil své vlastní studio.Oznámil projekt Ion.
    Od roku 2014 nemá nic společného s hrou Dayz..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit