Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amnesia je jedna z mala her u ktery mi mozek rika 'ale no tak, co bys chodil hrat, nepudeme radsi delat neco do prace?' i prestoze je treba sobota 10h vecer :) ten hajzlik mi fakt brani to i pustit :)
    No a jednou sem se takle donutil a hral asi do tri. Pak, uplne vybesovanej, sem sel zahnat strach necim z lednice a kdyz zavru dvere od lednice tak tam stala ex, kterou sem vzbudil. Malem sem se u ty lednice zfleku posral...
  • nekromant33
    co má testosteron společnýho se pocitem strachu
  • Zaznelo tam niečo v tom zmysle, že inventár bráni prirodzenému toku a príbehu, tak toho sa chcú vyvarovať - takže z toho som usúdil, že inventár nebude.
  • To proto, že jsi sračička... vsadím se že nemáš ani koule
  • myslíš nečekaně pokaždé když jsi vstoupil do místnosti? *1*
    jako jo, při prvních pár impech jsem se leknul, pak už jsem po vstupu do místnosti automaticky pálil z 360° otočky *3*
  • podle mě to už tak strašidelné jako první Amnesia nebude, tam dělalo hrozně moc to klaustrofobické prostředí a neskutečný pocit stísněné osamělosti plynoucí z faktu, že jste zasypáni kilometr pod zemí v temných tunelech plných hladových monster, nemůžete se vrátit a nikdo a nic vám na světě nepomůže a neuslyší vás křičet a k tomu vám pomalu zhasína petrolejka *1*
  • dobrej dvojsmysl *1*
  • Děkujeme :-)
  • Ano, je ze soundtracku A Machine for Pigs. Jinak hudba na pozadí videorozhovoru je mixem soundtracků z nové Amnesie i z té původní.
  • aha, dík za info
  • Z podstolu toho ale moc neuvidíš. *1*
  • Amylee.Anderson
    "A to vážně nebo mě taháte za fusekli?" *15* *15*

    Tak na tuhle hru si budu muset vedle sebe posadit přítele, abych nemusela mít na stole zásobu čistých spoďárů, anebo se rovnou budu jenom koukat jak hraje. Já na to fakt nemam nervy :D
  • heartless_cz
    Těším se a bojím zároveň. Už aby to bylo. Zachrochtám si blahem *12* *12*
  • Jako občasný kolemjdoucí musím smeknout před partou (jména viz závěrečné credits), která dělá tyhle reportážní, rozhovorová videa vesměs z adventurních akcí. Málokdy se mi u internetového videa povede udržet pozornost na takovou dobu jako je 18 minut.. Ale u téhle party to fakt funguje a je to zatraceně snadné. Rozhovory jsou zajímavé, k věci a celé video má hlavu a patu.. Je za tím vidět obrovský kus práce.

    Díky, je to fakt dobré!
  • Já jsem na tom s oblibou Penumbry podobně. Daleko více mi sedělo prostředí. Středověký hrad mě prostě nebavil tak, jak základna za polárním kruhem. Asi to bylo moji oblibou filmu Věc :D
  • Co tam hraje v pozadí za song někdy okolo 3. minuty? Ten song, resp. kousek songu, byl na konci prvního traileru k Amnesia: A Machine For Pigs. Je to přímo soundtrack z Amnesie?
  • Skutečně tam není. Věci, co jdou sebrat, je možné jen chytit pod kurzor a přenášet mezi místnostmi. Viz krátká gameplay ukázka před koncem videa, kdy se tahá nádrž na benzín.
  • zaznělo tam pouze že nechtějí spojovat věci v inventáři, ale normálně ve hře, inventář tam i tak v poho může být :)
  • V rozhovore zaznelo, že v hre možno nebude inventár - čas cca 8:30.
  • Jack1947
    Ne, az tak za 10 dni +- , mozna i drive zalezi na tom jak se pirati s autory dohodly. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit