Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tenhle nechci říkat jaký příspěvek jsem původně vůbec nechtěl reagovat, ale při kroucení hlavou jsem si uvědomil jednu podstatnou věc, která asi není moc známá: hra je přímo u online distributorů vydávána s českými titulky. Zjevně z aktivity samotných vývojářů, kteří jsou navíc nezávislým a tedy samofinancovaným týmem... ano, asi nejlepším způsobem, jak vývojářům za tohle poděkovat, je sosat hru na torrentech... Skvělé. :-(
  • už je to na torrentech?
  • Jack1947
    To je plus, Kvalitnich PC horrorovych her je jak safranu. (aspon tech velkych)
  • Pamatuju si na DooM 3. Jak jsem posraný postupoval po UAC komplexu. Vše na max a hraní v noci. Dodnes mám vživé paměti tak se impove a démoni objevovali nečekaně za zády :).
  • GlaDOS
    Příběhově to nenavazuje, ale ten přístup nechápu. A Machine For Pigs nebude o nic méně strašidelnější, než jednička.
  • Jack1947
    A to jsem prosim, nedoparil predchozi dil , (nikoliv vsak, z duvodu strachu ale protoze jsem jen bloudil chodbami hradu a nevedel kudy kam ( aano , adventurista stale nejsem) Penumbra mne bavila o poznani vice.
  • dethro
    Na Amnesii se tesim jako malej Jarda. Ma pravdu v tom, ze budu mit vetsi strach z otevrenych prostor nez z koridoru. Uz se vidim jak pujdu krokem a cumet za kazdou krabici :D. Taky podle me udelali skvelou praci na ozvuceni hry (soudim z gameplaye).
  • Podle mě z týhle kombinace většina lidí umře na infarkt :D
  • férst pérzn střílečky. ej krista
  • Přímá příběhová návaznost tam není žádná. Tedy, alespoň zatím to tak vypadá. Jsem teprve ve třetině...
  • Mortuus
    Sorry, jestli tohle bylo už někde řečeno, ale bude nová Amnesia příběhově navazovat na první díl ? Neměl jsem koule na to dohrát jedničku a chtěl bych to rovnou napravit na dvojce :-)
  • deridon
    teď nevim co je větší horror, jestli ta hra či ta fotka :(
  • TheGGG
    Určitě zahraji. Já se totiž nebojím, i když strašpytlům to radši hrát nedoporučuji. Popřípadě si vedle monitoru dejte fotku Justina Biebera na uklidnění nervů.
  • nekromant33
    Amnesia, jediná hra u který jsem si jistej, že si jí nikdy nezahraju, protože vím, že bych ji po pár minutách vypl a odinstaloval pos**nej strachy
  • Jack1947
    Urcite zajimavejsi, zajimavejsi, tyhle pohledy do zakulisi nejake hry, jsou urcite velice podnetne a zajimave.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit