Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tohodle si beta testeři na konzolích všimnout nemohli no *2*
  • XorxoxTalarius
    No jeste tu muze byt varianta ze o tom vedeli, ale uz se jim nechtelo posouvat vydani
  • Robotron3
    Říkat si můžeš co chceš, ale dáváš uplně nesmyslný příklad. Takový zaměstnanec v RockStaru dostává zadání, jak má něco udělat. Když to udělá špatně, má mít nad sebou kontrolní mechanizmy, které mu to zase vrátí a on to musí opravit. Programování je v podstatě neustále o chybách, které se musí opravovat a řešit. Pokud taková zásadní chyba projde celým systémem firmy, tak odpovědnost není jen na chudákovi programátorovi, co zrovna něco udělal špatně, ale uplně na všech lidech, co si toho měli všimnout a nevšimli. Kdežto chirurg je ten, kdo má odpovědnost.
  • Mno ... čekal jsem už dlouho, jelikož MĚ tenhle typ her na konzole nesedí a budu čekat rád dál. Až bude na Steamu Weekend sale ... 60€ za to opravdu nedám, i když mám account bez diakritiky :-)
  • XorxoxTalarius
    Tak pokud bychom se bavili o seniorovy s desetiletou praxi, kterej je machr v oboru, tak i tech 130k by mohl dostat *2*
    Ale ten by zase nezapomnel na podporu specialnich znaku :)
  • Až budeš na operaci, při které chirurg udělá chybu, díky které zdechneš, tak budu také říkat: "Zaměstnanec je jenom člověk, a lidi dělaj chyby, to je normální."
  • kdyby vydávali dema těch alpha dem co jdou do prodeje jako hotovej produkt tak by jim to nikdo nekupoval, proto se od vydávání dem upustilo..
  • nojo, prostě spouštění těch starých retro her občas dělá na současných PC problémy :P :D
  • Uhm... jak ti to říct... Rockstar je anglická firma a tým, který dělá GTA, je z Edinburghu. *7*
  • ezechiel25-17
    Podle mě se sekl zhruba tak o 80 - 100 procent :D
  • U nás celkem masivní. Na západ od nás ani neví, že to vyšlo *3*
  • Svatá pravda *4*
  • Takový problém má spousta her např. Prison Architect, Civ IV (nešel save hry), Tank Operations atd. Mám účet s čárkou i háčkem a když mi nejde nějaká hra, tak vždy nejdřív testnu na druhém účtu, je to dost častá příčina.
  • XorxoxTalarius
    LOL 200k$ rocne? To jsi spadl z visne ne? :D Ty asi nemas predstavu o tom jak se pohybuji platy v IT co?
  • Robotron3
    Zaměstnanec nemusí být vygumovaný. Zaměstnanec je jenom člověk, a lidi dělaj chyby, to je normální. Co je smutný ale, že v tak velký firmě taková chyba uplně normálně projde kontrolním procesem a nikdo dál si toho nevšimne.
  • nightborne
    Bejvá to tam, no. Asi aby sis moh dělat zápisky...

    den 1: čeká na patch. spadl do vodní díry.
    den 2: patch v nedohlednu. rozbil skleničku. spadl do vodní díry.
    den 3: vychází patch. šetří na nový hardware.
    den 4: spadl do vodní díry.
  • Aby to bylo ještě směšnější, tato část spadá pod .NET Framework divizi Rockstar se sídlem v San Diegu, kde má Rockstar své nejlepší "vývojaře". Nástupní plat $200 000 ročně před zdaněním, vystudované MIT nebo podobné podmínkou, a dotyčný zapomene při kompilaci otestovat podporu pro jiné, než anglické znakové sady, jestli to nebyl záměr jak pořádně naštvat neanglicky mluvící země, tak musí být dotyčný zaměstnanec úplně vygumovaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit