Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen San Andreas jsem systémově vynechal :)
  • No prave,tak nerikejte,ze na pc je nejhezci!Jen na danne komfikuraci IBM je nejhezci,a to je ten rozdil.Nakej nouma to rozbehne na pc za 15litru a bude hlasat jak pc verze je ta nej.
  • Tak ja nejsem odkojenej pc ckar,me sacilo rict ps4.Kdyby me nekdo rekl staci ti sestava alienwere 5100 na full hd a 60 fps,ta jsem stoho moudrejsi,me cisla nic nerikaji.Zalezi na podpore danneho vyrobku!N vidia vs MMD.
  • walltar
    By si měl vrátit svou Glorious PC gaming master race kartičku a pořídit si konzoli.

    ... Nebo je problém si najít minimální požadavky? *1*
  • Vidlec
    PC je typ architektury ty troubo. Jako je např mainframe.

    Jinak řečeno. IBM PC je pouze specifikace jak by to asi mělo vypadat a každý si to může složit z kompatibilních komponent.

    PS4 je marketingové označení předem dané konfigurace, která se nedá výrazně měnit.

    To, že se o hře řekne, že je na PC znamená, že je spustitelná na operačním systému a hardware, který odpovídá specifikaci IBM PC.
  • nightborne
    Mmmm... dovol mi se zeptat, je tohle první GTAčko, které hraješ =)?
  • Vidlec
    QA Rockstaru se pěkně předvedlo *1*

    Takže když se do widlí přihlašuju pod MS účtem, tak jsem v pr*eli?
  • Furt pc!Jake pc!Da se pro tuto generaci oznacit pc,treba jako ps4?Atari st,je taky vpodstate os.Pc a gt5 na tom nerozjedu.Notebook je taky za 5000kc pc a taky gta5 na tom nerozjedu.Pc by melo mit urcite nzvy sestav na kterych to laik rozjede,v tech gtx kartach a ghz, a pocet ram,a 4 jadro,dvou jdro,a celleron mh 8690,6170,atd se ponekud stracim.Sorry jsem uzivatel,ne programator,vyvojar.
  • Jasně, tak zhruba polovina se jich váže k GTA Online.
  • Mě až na problém s místem...preload sice zabral 60 GB, ale to, že to ještě bude dotahovat dalších 10 GB jsem nečekal. Hra jinak běží v pořádku a plynule, akorát mě tedy nakonec moc nechytla. To je samý nigga sem, motherf***r tam.
  • MikeiXX
    http://www.nuuvem.com.br/
    Zcela funkční, legální, žádná šedivka; cena 760 Kč. Pouze se nejedná o STEAM verzi, ale čistě jen R* Social Club verzi.
  • Jestli si myslis, ze vsichni lekari leci stejne a se stejnymi vysledky, tak jsi dost naivni. A srovnavas fatalni chybu s nedostatkem, ktery lze uzivatelsky obejit.
  • walltar
    Jo to je ta rychlejší instalace s DVD.... Ale abych pravdu řekl, tak mechaniku mám dneska taky jen pro okrasu. Prakticky jsem ji tam nechal jen kvůli instalaci Win... A to už taky dneska dělám z flashky.
  • walltar
    On to pro většinu lidí není zásadní problém... Ono je víceméně pravidlo že takovéhle znaky se nepoužívají. Takže i v zemích, kde jich mají hodně bude mít většina lidí accounty bez těchhle znaků.

    Ale co nasere, je když je někdo vypustí v chatu... to je potom vyloženě k nasrání.

    Tuhle chybu vyřešíš uděláním nového ACC ve windows... což není zase takový problém.
  • nightborne
    Já bych velice rád přidal svou trošku do pléna, jak mi to funguje, a tak... ale jelikož jsem mechaniku na stolním počítači použil naposled tak před deseti lety, odmítá to načíst... takže teď hezky pěkně dělám image na noťasu, který pak budu kopírovat na exterák a z něj to instalovat. Uvidíme se zejtra.

    Shite.
  • firebug
    Tady se z toho dělá zase takové haló, přitom jde o naprostou prkotinu. Nechci se tedy R* nějak zastávat, protože ještě nevím, jak se vyvedla optimalizace, ale někteří tu mají nefalšovanej hysterák, jako by jim R* vyvraždil rodinu. Přitom celá ta "kauza" je maximálně úsměvně trapná.
    Poučení do budoucna: Naučit se, jak psát na PC (nejenom uživatelská jména, ale i názvy složek, souborů, atp.). Nekupovat hry v předprodeji nebo v první den prodeje (v průměru se stejně prvních 14 dní jen patchuje :-).
  • Neboj, až se ti těch 60GB stáhne, tak to třeba začne sosat 30GB patch....
  • ezechiel25-17
    Já z toho moc nechápu, jak probíhá vývoj toho jejich social clubu / updateru, který se o tohle stará. Čekal bych, že to bude jeden společný kus softwaru pro všechny produkty. A že někdo během x-té iterace vývoje nevyrobí takovou botu. Ale co já vím, jsem jen pouhý web developer :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší