Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    To zas bude uvařených konzolí... *2*
    • A prázdných peněženek PC hráčů, kteří si snadšením opět pořídí nový HW :-)
      • Keyz
        Jistě budou stejně nadšený jako konzolisté kteří platí aby mohli hrát MP.
      • Každej není socka. Já koupil nedávno GTX 2x970 a peněženku rozhodně prázdnou nemám.
  • N0isy
    Mě by zajímalo, proč tu musí LV426 všem psát, jak si to nezahrajou. Navíc s nulovými znalostmi.
    Co on musí mít za trauma a problémy. Všem závidí, že si to zahrajou a on ne nebo co? *15*
  • Mám hodně starou i5 750 (2.7Ghz), tak snad to obstojně rozeběhnu. Watch Dogs nebo AC:Unity měli též procesory posazeny dost vysoko a bez problému.. Uvidím
    Jinak g760 o tu strach nemám, povypínám zbytečné stíny, FXAA..
    Nejlepší na tom je, že kdybych teď koupil novej počítač za 30k, tak třeba v AC:U na stejné nastavení mi přibude10-20 fps?
    Má to vůbec smysl.. Každopádně na konzoli se nechystám, tu mám vlastně teď doma :D
    • Keyz
      Určitě. Většinou ty nároky nejsou přesné. Jakmile to je hra také na konzole často to jede v pohodě na všemožných PC. Zde záleží pouze na tom jak to udělají. Zda to chtějí udělat dobře.

      Je třeba problém vybrat stejné CPU do PC jako má konzole. Tam je mobilní křáp a ten má minimální takty. Něco jako CPU v notebooku apod. Také sice mají jádra ale jsou osekaná a podle toho vypadají praktické testy.

      Tedy něco tak slabého a levného do desktop PC hledáš blbě. Ty máš klasické CPU a ne mobilní. To je rozdíl *3*
  • oktavius66
    Doporučené i7 ... ? Tak to ahoj *15* ! Ale vypadá to hezky. Právě dneska jsem dohrál 2. díl a dost jsem si ho užil.
    • Nevěřim, že to fakt vyžaduje tu i7mu...
  • morokura
    Někdy v roce 2011 jsem kupoval PC za 15 tisíc - i5 760, GTX 460 1GB, 4GB RAM. Před půl rokem upgradoval na 770 GTX ( bazarovka 5,5 tis.), přikoupil další 4GB RAMek a přetaktoval CPU nad 4 GHz. Takže přechod ze starý generace na novou mě stál asi 5 tisíc když odečtu prodej starý 460ky a výkon vzrostl někdy o víc než 50%. Z toho plyne ponaučení :D, že se vůbec nevyplatí kupovat high-end, ale mainstream PC a za čas upgradovat.
  • Pozadavky v dnesni dobe maji vypovadijici hodnotu nula, pokud bude hra slusne optimalizovana pobezi na stredni detaily s vypnutema blbostma na 3-4 roky starym PC
  • To jako vazne? Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz či AMD CPU Phenom II X4 940. Vzdyt ten i5-2500 je o dost vykonejsi nez X4 940!! A jste jedna zajimava vec, ze vykon i5 SB(2gen) vs i5 IB(3gen) a i5H(4gen) neni nikterak velky.
  • Mam fx 6300 taktlý na 4,3ghz v cpumarku to dava 8000 bodů stejně jako fx 8320 v základních taktech a r9 270x. Přejmejšlím, že vyměním grafárnu za GTX970, ale bojím se bottlenecku. co myslíte?
    • 970 se má ráda spíš s intelem, já mám 4770k a bottlenecku se nebojím ani při sli, ale chápu, že nechceš investovat do novýho kompa

      podle tohodle fóra spíš ano:
      https://teksyndicate.com/forum/build-pc/would-fx-6300-limit-gtx-970-any-way/188038
      • teda kecy 4790k, ale to máš jedno, prostě 970 má gpu haswell a prostě to chce odpovídající architekturu i na CPU, AMD prostě dávno není co býval a to od vydání core2 duo, jedině u grafik má slušný poměr cena výkon,ale u procesorů dostaneš to za co platíš - nízká cena, nízký výkon moje 4jádro si dává 8mijádro AMD FX 8350 k snídani. Za výkon se platí, platilio to vždycky a platit to vždycky bude
        • Krescz
          presne...to je boj kvantity a kvality, lidi si mysli, ze cim vic jader nebo GB ramek tim vic adidas *15*
          • Opravdu tomu začínám věřit, že lidi co kupují AMD tak se ani nepodívají na recenze, jenom si řeknou - cool 6 nebo 8 jader, to prostě MUSÍ být lepší než intel a dál vypnou mozek nečtou recenze, nekoukají na výsledky benchmarků a otevřou peněženku a to že to je výrazně levnější jim není vůbec divný, přitom stačí jen porovnat na stránkách typu CPUBOSS nebo použít google nebo se třeba jenom zeptat někoho kdo tomu aspoň trochu rozumí, což jsem si donedávna myslel, že je každý PC hráč, co si kompa poskládal i dřív ale fakt o tom začínám pochybovat
            • ne není a ty to dobře poznáš až si koupíš výkonější kartu a budeš mít bottleneck. Herní PC není jenom o tom cena/výkon, je to o tom taky, proto mám 4790k a né 4960x, ale prostě nemůžeš čekat, že za málo peněz budeš mít hodně muziky, to je blbost

              http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-4790K-vs-AMD-FX-6300/2384vs1555

              ano za ty peníze intel nekoupíš ale taky hodně štěstí s novejma hrama, já se příštích 5 let nebojím
            • Krescz
              i3 uz je lepsi nez to sestijadro :D
            • fx 6300 je luxusní procák a to mi nevymluvíš v dany cenový kategorii nic jinyho neni
          • kompa sem daval dohromady asi před rokem a půl a v té době to bylo optimální řešení. Teď mi jde o to že si chci zahrat novinky v 60fps a 1080p. kupovat nový procesor je momentálně nesmysl, počkam si na další generaci výkonějších procáku, a nejspíš počkám i na r9390x ... do května je čas
      • ale když už ten procák mam...to bych musel koupit novou máti. A na to je příliš brzo
    • Krescz
      FX jsou na h****
      • to je jasny že intel je lepší, ale je levnej :D
        • Krescz
          no to neni tak uplne pravda...jako procesor je to levnejsi, ale kdyz to chces taktovat musis mit lepsi zakladovku a chlazeni...takhle si koupis obyc i5 a mas srovatelny vykon a muzes investovat tech par tisic treba do grafiky :D
  • fallanga
    Grafiku mám těsně pod minimem, ale nevidím to jako velký problém.
    • Krescz
      taky...mam 7850 ti...no snad to rozjede aspon na medium :D
      • fallanga
        Já bych se toho nebál. U těch požadavků musíš vždy trochu přivřít oči. Nesplňoval jsem ani Watch Dogs (v té době jsem měl dokonce jen 4 GB RAM) a i tak jsem to jel vcelku v pohodě. Tady to asi na medium nedám, ale na low si to stoprocentně užiji aspoň na těch 40-50 FPS.
  • Je to krásný pocit, když si člověk udělá jednou za pár let radost a koupí si nové PC za cenu ojeté Fabie *1* Pak už jen s lehkým úsměvem na rtech prolétné doporučenou konfiguraci.
    • Draken69CZ
      Nevím kde lidi přišli na to že za 30k se koupí kompletní herní PC *7*
      • Draken69CZ
        Ale evidentně se to tu nikomu nelíbí, třeba já mám jen věci kolem bez case za 19k.
        • Před 4 roky jsem kupoval PC včetně monitoru za cca 30k. Vydrželo mi až do minulého listopadu. I když novější hry už jsem si na full detaily nezahrál. Pak jsem si v listopadu řekl "kašlu na to" a pořídil novou bednu za 45k a k tomu monitor za 20k. Je to ranec, ale udělal jsem si radost a to je hlavní.
          • shit, no já mám bednu za 36 a monitor jen za 8 ale chápu to, hodlám dokoupit časem druhou kartu do sli ale zatím mi dělá radost i takhle, dokud nemám 4k monitor tak stačí jedna grafika bohatě, ale enjoy, tohle ti vydrží. Grafika tipuju 980 2x?
            • A to já mám bednu za 50k! Bože, to je jako poměřování šulínku v jeslích........
      • True. 30k je málo za pořádné PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší