Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hezký že si splnil sen, jsou tu mnohem lepší český projekty co potřebují peníze, a starej vrak se už jenom potopí. Samozřejmě bych ty peníze bral taky, alespoň bych měl z čeho žít. Pochopil bych kdyby dělal na novodobém dungeonu, ale podporovat starej nelibnej projekt, který není ani Evropsky známej, natož světově... dobře no, nemám co z penězi a mám dobrou náladu, dam to vraku.
  • celoush
    určitě se dá přispět i z ČR. Sám jsem párkrát přispěl. Máš povolené platby na netu?
  • jasně *1*
  • a jiny veci ti jdou platit online? treba hry na steamu nebo pečko
  • smejki
    protože je to C + Assembler.
  • taky že to rozjedu a pak dostanes na moji hru ip ban ty ňoumo
  • A dá se nějak přispět na Kickstarter projekty z ČR? Já mám čsob visa kartu a to číslo tam ani nejde napsat a když jsem chtel před časem přispět na The Realm Game tak tam ani nebyla možnost platit přes PayPal. Takže... jak to děláte?
  • Ne není. Byla vydána v roce 1998. Já tu hru vlastním. Mám ji z té doby a vím tedy, že je pod Windows. A i kdyby byla dos/win jako třeba Fallout 1. Tak jim nic nebrání v tom portovat to z toho. Kdo mi nevěří ať si zagoogluje. :-) Ne vždy platí kreslená grafika rovná se DOS.
  • Pardon to mělo být jinam. Ne jako nový příspěvek.
  • Ne není. Byla vydána v roce 1998. Já tu hru vlastním. Mám ji z té doby a vím tedy, že je pod iWndows. A i kdyby byla dos/win jako třeba Fallout 1. Tak jim nic nebrání v tom portovat to z toho. Kdo mi nevěří ať si zagoogluje. :-)
  • calwin
    nie vždy je všetko o peniazoch... istý riaditeľ jednej firmy zaoberajúcej sa antivírovým programom chcel "revitalizovať" celú pešiu zónu v Trnave za účelom obnovenia jej predošlej slávy... v projekte bolo jasne dané že bude vyzerať ako pred vojnou spolu s fasádami domov. všetci súhlasili aj keď projekt sa zamietol pretože niektorí ďalší nedostatočne bohatí páni nemali priestor vybudovať tam hotel alebo inú volovinu (smutné :/). Ale je tu zasa krásne vidieť že tomu riaditeľovi tie peniaze nechýbali. Nechcel za to absolútne nič iba aby boli dodržané podmienky projektu. A prečo? keď som sa ho osobne spýtal tak mi odpovedal "pretože som tam žil a chcel by som sa raz prejsť po rovnakej ulici akú si ju pamätám... obnoviť jej slávu."

    preto si myslím že aj tento projekt nebol zafinancovaný za účelom reklamy :) a je fajn vedieť že niektorí ľudia s bohatstvom sa neboja robiť svet krajší pre každého. Nezávidte mu a radšej makajte aby sme mali takých ľudí viac...
  • ucho
    pravidlo pravé ruky a nemáš šanci zabloudit.
  • nikdy jsem se nedostal dál, než do těch skal jako na obrázku=D všude slepá ulička
  • Ronox
    Dobrá firma vcelku. Rozhodně má nejlepší podmínky jak platový tak i "rádcovský" na našem trhu s poradenstvím. Znám pár lidí co tam pracují a prošli si i jinýma fin. firmama a tady se jim daří nejlépe. Pro mě to není, ale pro lidi, kteří to maj rádi, tak jim to tam vyhovuje.
  • Ronox
    Když šéf malého týmu "rádců" v Partners má 100k měsíčně čistýho a jen musí jednou za čas svou pozici obhajovat, tak si myslím, že člověk s pozicí místopředsedy představenstva a generálního ředitel neutrpí žádnou ztrátu. Navíc jak se píše v článku byl to jeho sen a každý by si měl jít za svým skutečným snem a dělat to, co ho baví aby pak nemusel brečet každou neděli, že zítra už je pondělí!
  • x_ander
    A proč ne? Zrovna na Gogu by to úspešné být mohlo. Samozřejmě se z toho určitě nestane žádná masová záležitost, ale za pokus to podle mě stojí. Upravit PC verzi pro dnešní systémy a přeložit to do angličtiny by určitě nebylo natolik nákladné (předpokládám, že by to Jindra zvládl spíchnout sám), aby to nestálo za pokus...
  • calwin
    už vidím ako americké deti bažia po dungeonoch navyše s 2D grafikou? :D wtf?! :D ale za pokus by to stálo... táto hra je klenot :)
  • x_ander
    Nekrmím ho, Joe je tady známý až dost. Spíš si z něj dělám srandu, protože na to nemá co rozumného napsat:)
  • Hra bude zdarma. Nevím, kde jsi četl, že bude placená...
  • Dont feed the troll

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit