Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Prodělat už nemůže, alespoň ne finančně, protože už vybral, kolik chtěl. A pokud dobře pamatuju z podcastu, tak řikal, že chce tolik peněz, aby měl z čeho žít a neprodělal.
  • lol samozrejme to je DOSovska hra.
  • No, 5kKc jsou zhruba naklady na deset hodin prace jednoho zamestnance, dejme tomu, ze jeden den. Za deset hodin toho moc neudelas. Vybrana castka tak sotva pokryje dva mesice prace. To neni neadekvatni.
  • KS je rozlozeni rizik bez rozlozeni vynosu. To na nem Suchac kritizuje a ja mam pro to pochopeni. Na druhou stranu plati, komu se to nelibi, at to nevyuziva. Je to dalsi z mnoha obchodnich modelu, je to konkurence k tem tradicnim a konkurence je zdrava. KS urcite prispiva ke vzniku projektu, ktere by jinak nevznikly, takze je prinosny a OK.
  • Ty vole, to snad nemuzes myslet vazne. Jasne ze investor chce prachy zpet, v tom tkvi smysl investorstvi. To je v naprostem poradku a ne prizivnictvi. Rad bych videl, co bys rikal na banku, u ktere bys mel ulozene penize a ktera by te pripravila o prachy svymi nenavratnymi investicemi. Urcite by ses hral myslenkou, ze nejsi prizivnik. Bud jsi jeste dite a nebo priserny socialni pripad, jinak tí nemuzes myslet vazne. Investice nejsou donatorstvi.

    Dobra investice je ta, ktera prospeje vsem. Investorovi, ze mu vydela prachy, podnikateli, ze mu vydela prachy a umozni realizaci projektu ktery touzi provest i spotrebiteli, ze vede k uspokojeni jeho potreb.
  • Tohle zafinancovat je k smíchu, ale moje prachy to nejsou, takže hodně štěstí a krásný zbytek sledování prodělků. :o/
  • Pilgrim66
    Jedno slovo: Respekt

    Ať to dělal pod jakoukoliv pohnutkou, hru zaplatil..
  • A to je snad castka pred zdanenim ne? Kdyz zaplati statu co musi zustane kolik? 100k ?
  • Brány Skeldalu byly dělané pro windows. Pro DOS ne.
  • Tohle cálne Borkovec, vávrovo rpgčko Bakala.. ono je u nás hodně lidí co neví co s penězi a je moc fajn že takto podporují český herní byznys. Jen tak dále, snad do toho nezačnou vývojářům kecat a nechaj jim kreativní, volnou ruku.. Jak to zpíval Werich? "Ten má prachy, ten zas talent, dohromady uděláme moc." :DD
  • Na jednu stranu je to pekny happyend, ale stejne si myslim, ze je to ztrata casu a lepsi by bylo investovat do nove hry. A jak uz jsem psal, taky nechapu proc je nutne celou hru prepisovat, kdyz by stacilo upravit ovladani puvodni dosovske verze a slepit to s dosboxem do jedne aplikace.
  • na minekraft to ale nema *1*
  • asi nej hra jakou jsem kdy hral. Ty dnešní rádoby hry nestojí za nic. TOHLE TO JE HRA!
  • ááá, tady se někomu nechce chodit do práce :) 180k by mi taky na nějakej čas stačilo.
  • mdkGT
    Jsi hoden sveho nicku.
  • smejki
    aneb "při plavání mi chybí pocit jízdy na kole" -> tak jezdi na kole! Tebou popisovaná alternativa existuje. Nevím, co řešíš.
  • mdkGT
    Mohl si za ty penize koupit treba novy hodinky. Ale je dobre, ze je fanda do her, alespon si budem moct zahrat BS na tabletu. Tak mozna (ne)vedomne udelal radost i nam plebejcum *5*
  • ty vole, že se nestydí. Kdyby chtěl 3 000, tak ani neceknu. Ale 180 000 za takovou kokotinu? Kde to jsme? Ta hra vypadá že by šla vyscreenovat během 30 minut a nahrát jako flash hru. :D :D :D :D
  • Docela by mě zajímaly reference na dotyčnou firmu...
  • Matthew1J
    Částka požadovaná na kickstarteru bývá pokud vím enom část nákladů, aspoň u větších projektů. Takže rizika neneseš sám. Pokud ti chybí kompenzace rizika příspěvku tak prostě nepřispívaj. Každému by sa lůbilo kdyby rizika nésl nekdo jiný a on měl jistý profit...

    Jakási participace na výnosech by byla hromada dalších problémů, které řešit nemosí byt zrovna levná sranda... Myslím aj v nekterém figth clubu sa o tom bavili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit