Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za prvé važne pochybujem že to by ako reklamný ťah malo akýkolvek účinok a druhak aj keby to bol cielený reklamný ťah tak sa kvôli nemu zaplatil projekt ktorý by inak neuspel takže by všetci mali byť spokojný , nachápem prečo by to malo byť "na blití"
  • Já myslím, že jsou to pro toho pána drobné. Kousek od nás má megavilu i s tenisovým kurtem.
  • Jj, budou mít reklamu ještě před Napoleonem *1*
  • promitac
    http://www.youtube.com/watch?v=TAryFIuRxmQ
    co viac k tomu dodat *3*
  • Dík za odkaz, takhle nějak bych to viděl *3*
  • On to aj v tom videu na Startovaci vysvetluje, ze na co potrebuje prave tuto ciastku, hovoril tam nieco v tom style, ze v podstate musi prerobit cely kod a aj vacsinu interfacu a podobne.
  • Imrael
    Aneb nový způsob reklamy pro Partners .. *11*
  • Samozřejmě znám systém KS apod. A právě mi chybí kompenzace rizika mojeho příspěvku, popř investice. Jakási participace na příp výnosech by byla další motivovací pro backery.
  • No to jsem zvědavý, na tu hru slyším samou chválu, nikdy jsem se k ní nedostal *8*, tak aspoň zkusím
  • a dlc bude mat zdarma alebo si ich bude musiet dokupit? *1*
  • ucho
    samozřejmě že investice tak, jak navrhuješ ty, příživnictví je, protože ty bys rád vlastně ty peníze dostal zpět. ve finále je to pro vývojáře nevýhodný jak prase. samozřejmě záleží na podmínkách (vrátit i investici s nějakými procenty nebo dát jen procenta ze zisku?). tak jako tak je to pro ty vývojáře nevýhodný. a díky bohu, že to jde i bez toho...
  • Tu hru dělal někdo v malování ne? :D :D :D
  • Kdo sežene investora za půl mil. babek nemusí přece sbírat korunky po podobných serverech. O tom přece tenhle systém není. Pořád by umožnňoval lidem plnit svoje sny, akorát by lidem za jejich důveru/investici nabízel něco zpátky.
  • To by neplatilo, ani kdyby se hra prodavala, ale v tomto pripade to neplati tuplem, protoze hra bude zadarmo pro vsechny. Tudiz "my" jsme to zaplatili, aby si to ostatni mohli zahrat. A zaplatili jsme to protoze jsme si za to vybrali prislusnou odmenu se kterou se pak muzem vytahovat nad lidma co mali jenom chytry reci a nezaplatej nic. *4*
  • milos.bohonek
    To, o čem mluvíš, není styl Kickstarteru, ale regulérního investování, kterýžto trend se mimochodem také začíná rýsovat i v herní branži. Viz toto nedávné téma, zní nesmírně zajímavě: http://games.tiscali.cz/byznys/hraci-jako-skutecni-investori-aneb-novy-trend-herniho-prumyslu-62570

    Kickstarter, Startovač, Indiegogo atd. nicméně fungují na jiné bázi. Ty si tam nabízený produkt prostě kupuješ. Tečka. A když přispěješ víc, koupíš si toho víc. Jako když si předobjednáváš hry - zaplatíš předem litr a dostaneš standardní edici, zaplatíš dva a dostaneš sběratelku. Nic víc. Řeknu-li to hodně zjednodušeně, jde o regulérní e-shop s možností kecat do vývoje (částečně). Liší se pouze v tom, že když se nenajde dost zákazníků, produkt nikdy nevznikne a peníze dostaneš zpět.

    Byť tu existuje ono "investiční riziko", protože se může stát, že KS pitch se zafinancuje, ale autor ho nikdy nedotáhne do cíle a to je pak problém. Jako kdyby jsi si objednal něco z e-shopu, zaplatil předem a nic ti nepřišlo, popř. přišlo se zpožděním.
  • Miserius
    Nojo, ale tak to beres nejaky tvoje 4 stovky. Pokud investujes pul milionu dolaru, uz te to zacne zajimat...A nez mit 10 tisic "investorů" Jeníku kazdej po 10 dolarech, to radsi toto
  • Proč bych mu do toho měl kecat? Tím, že jeho projekt spolufinancuju, jeho projekt vlastně schvaluju. Ta investice je moje riziko. Neřekl jsem, že přispěvatelé by měli právo do projektu krafat.
  • Na nic nenadávám, diskutuju. Investice není přece příživnictví. Na podobném principu fungují i akciové společnosti. Pokud koupím nějakou část emise akcií, tak za to chci taky nějakou dividendu. A pokud akciovka krachne, tak o tu svojí investici přijdu a z akcií se rázem stane toaleťák.
  • Miserius
    Pokud mu poskytnes investici a muzes na tom prodelat, samozrejme se budes snazit aby to vydelalo->budes mu do toho kecat-> je to naprosto k hovnu, protoze od toho vyvojari utikaj na kickstarter... Ty mu das penize se kteryma si muze treba vytrit zadek a nijak ho neovlivnujes. On se ale snazi udelat dobrou hru, aby na tom jeste vydelal...
  • ...je to vlastně systém jednorázové instantní "akciové společnosti"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit