Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to jsem zvědavý, na tu hru slyším samou chválu, nikdy jsem se k ní nedostal *8*, tak aspoň zkusím
  • Deever
    Jako gratuluju, i když mě tahle hra minula a nemám ani Android nebo iOS, takže si ji nezahraju (port na WP se neplánuje, pane Rohlíku?)

    Mimochodem Games.cz mají propracovanou PR taktiku - Martin Bach napíše článek na web, pak ho dá na svůj Twitter a následně Games tento tweet retweetnou (lol).
    • blixa
      To je jen zmateni v uctech, ne PR taktika ;)
  • Pilgrim66
    Jedno slovo: Respekt

    Ať to dělal pod jakoukoliv pohnutkou, hru zaplatil..
  • a dlc bude mat zdarma alebo si ich bude musiet dokupit? *1*
  • x_ander
    Jindrovi gratuluju k úspěchu (byť to bylo dost o haluzi:). A rozhodně bych se na jeho místě zamyslel na anglickou verzí, jak už zaznělo v několikerých diskusích. Přece jen s aktualizovanou PC verzí a anglickou lokalizací by se dalo se Skeldalem prorazit na GOGu, Greenlightu, Humblestore atp...
    • Ona už anglická verue existuje, ale vytvořili ji fanoušci hry. Je to na těchto stránkách dole:

      http://skeldal.vyletnici.net/main.php?page=download
    • calwin
      už vidím ako americké deti bažia po dungeonoch navyše s 2D grafikou? :D wtf?! :D ale za pokus by to stálo... táto hra je klenot :)
      • x_ander
        A proč ne? Zrovna na Gogu by to úspešné být mohlo. Samozřejmě se z toho určitě nestane žádná masová záležitost, ale za pokus to podle mě stojí. Upravit PC verzi pro dnešní systémy a přeložit to do angličtiny by určitě nebylo natolik nákladné (předpokládám, že by to Jindra zvládl spíchnout sám), aby to nestálo za pokus...
  • pošlete mi na učet prenize a udelam nejlepší hru na svete uz to mam vymyšlený
    • (p.s. potrebuju jen zapaltit pronajem prostoru na dva roky a par pytlu ryze pro cinske otroky kteri to budou programovat)
      • x_ander
        Jak píše ucho, rozjeď na startovači svůj vlastní projekt. Rád si o něm přečtu.
        • Dont feed the troll
          • x_ander
            Nekrmím ho, Joe je tady známý až dost. Spíš si z něj dělám srandu, protože na to nemá co rozumného napsat:)
            • x_ander
              *1*
            • taky že to rozjedu a pak dostanes na moji hru ip ban ty ňoumo
    • ucho
      tak si rozjeď projekt na startovači...
  • ááá, tady se někomu nechce chodit do práce :) 180k by mi taky na nějakej čas stačilo.
  • A nechtěl by ještě přispět Armikrogu? Ja mám strach, že se to nevybere *13*
    • Myslím, že Armikrog se vybere s přehledem, mají ještě 25 dní. Ten prvotní hype pomalu slábne, taky je to dáno tím, že je víkend, domnívám se že od zítřka to zase začne hezky nabývat. Jinak ten update s novým songem od Terryho S. Taylora mě vážně rozsekal, pokud se ještě někdo rozhoduje zda pošle peníze nebo ne, tak: http://www.youtube.com/watch?v=zmz73kvDFHI
  • Je to skvělá hra. A je jenom dobře, že se jakymkoliv způsobem opět dostane do povědomí lidí. Pokud o ní bude zájem, může to dláždit cestu k dalším dílům. Pan Borkovec je frajer. A moje osobní zkušenost s vůrci je, že když jsem se zasekl v téhle hře v jedné věži a nemohl jsem dál(bug) psal jsem tvůrcům, už ani nevím přesně komu a druhý den jsme dostal odpověď.
    Na ty hře i přístupu lidí okolo ní bylo vidět, že je dělaná s láskou.
  • Tu hru dělal někdo v malování ne? :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit