Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Imrael
    Aneb nový způsob reklamy pro Partners .. *11*
    • Docela by mě zajímaly reference na dotyčnou firmu...
      • Jednomu kamarádovi, co tam pracuje, jsem hodnotil etickou stránku jeho práce. V zásadě jsem tam nenalezl nic, k čemu bych měl výhrady. Je to koneckonců firma, která má vedle právníků i etiky...
      • Ronox
        Dobrá firma vcelku. Rozhodně má nejlepší podmínky jak platový tak i "rádcovský" na našem trhu s poradenstvím. Znám pár lidí co tam pracují a prošli si i jinýma fin. firmama a tady se jim daří nejlépe. Pro mě to není, ale pro lidi, kteří to maj rádi, tak jim to tam vyhovuje.
        • SnakePlisken
          S platem jsou na tom jiné firmy o hodně líp. Taky jiné firmy nevtloukají svým zaměstnancům fráze typu: "my jsme Partnerts, my jsme něco, ostatní jsou nic apod.". Jo a abych jim nekřivdil, tak jiné firmy jsou na tom ještě hůř. Pravdou je, že nebýt té jejich arogance, menšího platu, jsou Partners seriózní firma. ;)
    • Za prvé važne pochybujem že to by ako reklamný ťah malo akýkolvek účinok a druhak aj keby to bol cielený reklamný ťah tak sa kvôli nemu zaplatil projekt ktorý by inak neuspel takže by všetci mali byť spokojný , nachápem prečo by to malo byť "na blití"
    • Jj, budou mít reklamu ještě před Napoleonem *1*
  • Jen tak pro jistotu, nechci tady trollit nebo tak. Ale já hrál tu původní verzi také. A opravdu tam byla jen win instalace. Alespoň ta se spouštěla. Leda, že by ta DOS instalace byla někde zastrčená. pokusím se to CD najít a prošmejdit. A ty mínuska jsou fakt vtipná. Já osobně je používám jen, když je někdo na někoho neslušný nebo tak...
    • Pardon opět vedle.
  • ty vole, že se nestydí. Kdyby chtěl 3 000, tak ani neceknu. Ale 180 000 za takovou kokotinu? Kde to jsme? Ta hra vypadá že by šla vyscreenovat během 30 minut a nahrát jako flash hru. :D :D :D :D
    • Ja jsem zase odhadl ani ne za 3 sekundy, ze ses bezmozek a prisel jsi sem jen obtezovat. A urcite nejsem zdaleka sam.
    • mdkGT
      Jsi hoden sveho nicku.
  • asi nej hra jakou jsem kdy hral. Ty dnešní rádoby hry nestojí za nic. TOHLE TO JE HRA!
  • na minekraft to ale nema *1*
    • Napiš na tiscali ať ti to píšou pod každou recenzi;-)
  • Ač sem nepřispěl, tak sem rád, že to klaklo.
    • klaplo
  • Na jednu stranu je to pekny happyend, ale stejne si myslim, ze je to ztrata casu a lepsi by bylo investovat do nove hry. A jak uz jsem psal, taky nechapu proc je nutne celou hru prepisovat, kdyz by stacilo upravit ovladani puvodni dosovske verze a slepit to s dosboxem do jedne aplikace.
    • smejki
      protože je to C + Assembler.
    • Spades
      Protože to musíš přepsat z C do Objective C na iOS a do JAVA pro Android... Nativně C a C++ aplikace na mobilech nerozjedeš.
      • Nativne samozrejme ne, pres Dosbox samozrejme ano.
    • Brány Skeldalu byly dělané pro windows. Pro DOS ne.
      • lol samozrejme to je DOSovska hra.
        • Ne není. Byla vydána v roce 1998. Já tu hru vlastním. Mám ji z té doby a vím tedy, že je pod Windows. A i kdyby byla dos/win jako třeba Fallout 1. Tak jim nic nebrání v tom portovat to z toho. Kdo mi nevěří ať si zagoogluje. :-) Ne vždy platí kreslená grafika rovná se DOS.
          • Narozdil od tebe jsem tu hru skutecne hral v roce 1998, takze na 1000% vim, ze je to dosovska hra. Ty jsi evidentne hral az Windows verzi, ktera jak jsem se prave zjistil, vysla v roce 2005. http://skeldal.vyletnici.net/main.php?page=article_konverze http://cs.wikipedia.org/wiki/Br%C3%A1ny_Skeldalu
            • Jen tak pro jistotu, nechci tady trollit nebo tak. Ale já hrál tu původní verzi také. A opravdu tam byla jen win instalace. Alespoň ta se spouštěla. Leda, že by ta DOS instalace byla někde zastrčená. pokusím se to CD najít a prošmejdit. A ty mínuska jsou fakt vtipná. Já osobně je používám jen, když je někdo na někoho neslušný nebo tak....
          • Je to dosovska hra, ktera samozrejme byla spustitelna i ve windows.
            • Ne není, vážně. Je to windows only. Mělo to i čistě win instalátor.
        • tak tak. A navic slepene s dosboxem by to nemohlo jit na ios, nehlede na to, jak zatracene narocny dosbox na androidu je...
  • ty voe, to si raději koupím nějaký suplement, než peníze poslat na vývoj nějaký trapný hry. Kterou si pak stejně můžu stáhnout. *3*
    • ty voe, proč si kupovat ňákej suplement... nakup kvér a normálně vyrabuj ňákej shop, ne?

      (doufám, že jsem to popsal dostatečně blízko tvému intelektu :) )
  • to iste....takto sa to robí i na Kickstarteri, aby nevyšli navnivoč príspevky od ostatných....keď už vidia, že sa to nezaplatí, tak sa to nastrčí cez nejakú firmu ako táto, prípadne nejakých známych a samy si to dofinancujú....pravdu samozrejme nezistíme, ide o kryptopraktiky, ale je to viac pravdepodobné, ako charita od takejto firmy....z vlastnej skúsenosti, boháči sú väčšinou najväčší lakomci....neverím, žeby len tak dakdo daroval 100tisíc za nič na port storočnej hry...
    • Haha, představa jak Rohlík nese v igelitce svých 80.000 Kč tomu pánovi a prosí ho, aby to jeho jménem dofinancoval mě fakt pobavil:-) Člověče už to nehul, tohle se v čisté palici určitě nemohlo vylíhnout..
      • Miserius
        80 tisic v igelitce jo? :D To máš v kapse jak nic
        • Když to máš naspořený v korunách, tak to něco váží *1*
    • Souhlas, taky bych to tak udělal.. je to buď nic, nebo alespoň část peněz... tak to holt zpytlíkuje za 90k místo 180... holt na rapida ještě trochu pošetří *15*
  • omg co na tom stoji 187 000 ?! takova stara hra omg nekolik barevnych obrazku postavicek a zopar radku programovani a tolik penez?!!! si z vas hezky delaji pr*el, ve skutecnosti to bude stat mozna 5000 a za zbytek si pojede na bahamy *11*
    • No, 5kKc jsou zhruba naklady na deset hodin prace jednoho zamestnance, dejme tomu, ze jeden den. Za deset hodin toho moc neudelas. Vybrana castka tak sotva pokryje dva mesice prace. To neni neadekvatni.
      • co grafika je uz hotova to jen presunou obrazky a naprogramovat takovej primitivni herni system to se do 10 hodin da naklepat zopar radku v pascalu nebo v cem se to dela
    • A to je snad castka pred zdanenim ne? Kdyz zaplati statu co musi zustane kolik? 100k ?
    • tomocz
      on ten člověk, který to dělá, musí také z něčeho ten půl rok žít... pochybuji, že bude celý den v práci, přijde domů a do půlnoci bude bastlit Skeldal, aby zase ráno vstal a opakoval to stále dokola :) a to bude jen jedna z mnoha položek na listině výdajů
    • Miserius
      Jojo, protoze hry driv staly na vyrobu 5 tisic, protoze mely par obrazku a par radku programovani :D Nejakej znalec v programovani promluvil *15*
      Tim samozrejme netvrdim ze 190 tisic je akorat, podle me by se to dalo za polovinu udělat, kdyz uz ma zkusenosti s portovanim...
      • On to aj v tom videu na Startovaci vysvetluje, ze na co potrebuje prave tuto ciastku, hovoril tam nieco v tom style, ze v podstate musi prerobit cely kod a aj vacsinu interfacu a podobne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit