Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg takova blbost ! *11* *12* Jdu hrat CoD *5*
    • Můj bože, co ty jsi killer13 za debila? Áno ještě se na toho čuníka pěkně vyzvracej a dej si ty brýle.
      • smejki
        tak si říkám, co je horší - jestli troll, nebo jeho krmič
        • Rozhodne krmic, protoze jak vsichni vime
          "DONT FEED TROLLS"
      • obvious troll is obvious
    • uz je to trapné tyhle komentáře. ani mínusko si nezasloužíš, nechť zhnije tvuj komentář. :-D
  • Prvotřídní hra, tak skvělě jsem se u hry už hodně dlouho nebavil. Je fakt, že člověk musí umět solidně anglicky a mít určitý smysl pro humor, aby tuhle hru dokázal náležitě ocenit, ale ani jedno ani druhé mi naštěstí nechybí a tahle hra mě bavila dokonale. Hlavně GLaDOS a Wheatley to jsou skvosty, jedna skvělá hláška za druhou. Celkově je celý ten příběh a prostředí protkáno skvělým humorem.
    A co se týče hratelnosti jako takové, extratřída, spoustu nových originálních prvků a přitom základ stejný jako v jedničce. U mě jednoznačně taky 10 z 10. Bravo Valve! *1*
    • Pokud ma dotycny Steam verzi tak ta je v cestine, jen nevim jak jsou na tom konzole
      • Já mám konzolovku v angličtině a jsem za to rád, v překladu to kompletně ztratí to kouzlo, vlivem překladu se změní nebo zmizí spousta narážek, vtípků a jejich význam atd.
        • Většinou ano, ale musím uznat, že tentokrát je překlad prvotřídní. A je tam takovýho textu, že by si to málokdo užil. Navíc spousta "vědeckých" výrazů.
        • Spades
          pokud vim, tak ve steamu si nastavujes lokalizaci her individualne ne ?
          • U Portal 2 je to napevno, když máš zapnutý český Steam.
          • U Portalu2 jsem to nezkoušel, a u některých her to nejde (původní Portal šel), ale tady by neměl být problém... navíc jsou tu jen title, takže pokud víte, že máte mezery je to podle mě lepší hrát s nima.
  • a ajk je to se znovuhratelností?
    • toho jsem se bál takže je to taková jednohubka takze po dohrani jen cekat na mody a datadisky no nevim jestli se to vyplati kupovat rozhodne ne tak brzy tak za pul roku
    • Urug
      No já už začínám mít choutky si to proběhnout znovu, ale jinak samotný SP samozřejmě ztrácí velkou část své hodnoty tím, že už víš jak dál a znáš příběh. Na druhou stranu pořád je tu prostor pro hledání skrytých lokací a sbírání achievementů.
      Nicméně co bude držet hru nejvíce při životě budou nastopéro third party mody.
  • Já si hezky počkám, až udělají Blue box, kde bude Portal 2, Ep3 a Dota 2(a dalších 20 her od Valve) a ten si koupím. *1* *5*
  • Mno z casti to mozna je tim,ze lide jsou zvykli z hl2 na relativne slusnou interakci s prostredim.Navic to dnes pusobi uz docela blbe,kdyz se nepohne ani zidle.
    Co se ohrozeni hernich prvku tyce ,toho bych se nebal,pri vychodu z kazdeho levelu je tzv:material emancipation grid,ktery rozlozi jakykoli predmet,krom hrace a jeho portal gun.
    Jinak u tehle hry to beru jako drobnost,hra na tom vubec nestoji.
    • ach jo,to mela byt reakce na UCHO
  • Super recenze, s recenzentem ve vsem souhlasim :) hru sem dohral temer jednim dechem za asi 7-8h a rozhodne te investice nelituji. Co-op jsem jeste nezkousel, ale verim, ze u toho vydrzim opravdu dlouho :)
  • Skvela hra a skvela recenzia, jednym slovom Grygarecenze!!!
    • Nejlepší recenzent v ČR.
  • K recenzi: Kde bychom byli bez 4chan a jejich výtvorů, že... ^_^

    Ke hře: vypadá velmi zajímavě. Sice zde slyším slova jako "osm hodin hrací doby", ale tipuji, že to multiplayer a nekonečné padání skrz naschvál zacyklené portály plně vynahrazují.
  • Portal 2 jsem vcera dohral a muzu potvrdit,ze se jedna skutecne o skvelou hru.Obtiznost mohla byt sice trochu vyssi a vadila mi mala ineraktivita s okolnim prostredim,kdy zidle ,lapmy apod veci byly jako prilepene.Ale jinak nemam vytek,uzasny styl humoru,skvele nadabovane "postavy",poutavy pribeh a menici se prostredi.Herni doba cca 6h .
    Muzu jen doporucit kazdemu,kdo nepotrebuje do vseho jenom strilet,ale rad obcas zapoji trochu i mozek,ma smysl pro humor a dokaze ocenit i dorbne detaily,kterych je v portalu plno.
    Coop jsem jeste nehral,ale udajne je podobne dlouha jako SP,takze odhadem cca11-12 hod herniho casu?
    PS.co se tyce uzivatelskeho hodnoceni na metacritics,tak se tam obejvuji prevazne hodnoceni 10,9 a 0,takze si z toho muze udelat obrazek kazdy sam.
    • ucho
      je zajímavé, že hodně lidí vytýká něco, jako jsou statické předměty. já bych nezapomínal na to, že se jedná o hru. co by měl hráč se všemi předměty, které dokreslují prostředí, dělat? kdyby mohl všechno uchopovat, nemohlo by to například ohrozit některé herní prvky? co kdyby si s sebou třeba pořád nosil nějakou židli?
      • Teď jsem hrál BioShock 2, dostal jsem telekinezi a chtěl jsem ji použít... Koukám kolem a támhle v harampádí vidím pohozenou tlakovou nádrž (propan-butan-like, tedy ty co v jiných hrách rádi vybuchují), tak jí chci uchopit a mrsknout s ní po nepřátelích. Jenže co se nestane, postava přitáhne jen nějaké neškodné trosky zničeného sentry droida, jelikož ta potenciální zbraň je jen blbý statický objekt na okrasu. K čemu je v takové hře telekineze, když je všechno statické?

        Ještě že Portal tímhle tolik trpět nebude (herní mechanismy nevyžadují manipulaci s běžnými objekty prostředí).
    • oprava:tech 11-12h melo byt celkova herni doba (sp+coop)
  • kostejnesmrtelny
    Scéna:
    "BIRD! BIRD!!! Kill it! It's evil. Oh, It flew off. Good. For him. Back to thinking!"
    mi způsobila seriózní výtlem asi na půl minuty *1*

    EDIT: Jo, a ještě mi v paměti utkvěla Turret Redemption Line, kterážto scéna je tak geniální, že se to slovy dá jen těžko vystihnout.
    • smejki
      supr *1*
    • Tech povedenych hlasek tam bylo opravdu spousty a ty 2 scenky s temi turrets (strelba na figurinu a kontrola kvality) byly genialni *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit