Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dr.polach
    Používat jakýmkoliv způsobem CoD jako měřítko, je vůči Portal 2 strašnou urážkou!
  • Myslím že jsem se do GLaDOS svým způsobem zamiloval... :)
  • Peppa
    Stejně mi ale 6,5 hodiny přijde dost málo, myslím, že i 3D akce může mít solidní hrací dobu (nemusíme ostatně chodit daleko - HL2...)
  • ono to bude taky tim že dragon quest 9 je žánrově úplně někde mimo ;-) Portal 2 je ve svým žánru patří mezi delší hry
  • Peppa
    Zaleží s čím srovnáváš, takový dragon quest 9 pořádně začíná až někde kolem 50 hodin hraní. Srovnávat s CoD je jako porovnávat jestli je větší Šmudla nebo Prófa - jeden určitě vyhraje, ale Michael Jordan je trochu jinde...
  • zas tak krátký to není - trvalo mi to o dost dýl než kampaň posledního CoD
  • Peppa
    Dohráno, hra pobavila, pěkné. Trochu moc snadné a už ne tak překvapující a atmosférické jako 1ka. Kvituji aktivní využití hudby a zvuků, hodně to přidává na hratelnosti. Za mě 9/10 (krátkost a recyklace nápadů z 1ky, i když povedená).
  • súhlasím s hodnotením... ostal som ohromený nad talentom valve ako dokážu vytvoriť monstrózne komplexy typu citadel a aperture... je to sranda ešte by mi ale mohli ukázať ako ten aperture vlastne kompletne celý vyzerá...
  • Prelude pracuje s chybami enginu, které nemusí být intuitivní. Třeba když "jdeš" zatímco padáš do portálu, tak získáš vyšší rychlost, než když do něj jenom spadneš. Takhle se přes pár portálů dá nabrat velká výška a rychlost, což třeba v posledním levelu správně načasovat a umanévrovat je tak těžký, že jsem to vzdal, přestože jsem viděl instruktážní video a zkusil jsem to asi tisíckrát (bez přehánění). Asi první hra, kterou jsem v posledním levelu smazal.
  • And AA doesnt look stupid. He is.
  • pravda, jsem blbec, ptal se na něco jinýho. :-)
  • Jenže ve Valve se rozhodli, že nepůjdou cestou zjednodušování, na druhou stranu ale nechtějí hráče znechutit. A když zapomeneš, kde máš jakej protál a musíš se složitě na nějaké místo dostat znova, aby ses na tu barvu podíval, to brzo otráví. Tuplem u některých rozsáhlejších lokací je "průhlednost" k nezaplacení...
  • :-DDD A nechlastá snad? ;-)
  • Projel jsem jednou projedu znova a wow efekt zůstává a nikdy neumře.To ani nemluvím o coop který je neuvěřitelně zábavný zvlášť kdy k němu nepotřebujete psanou nebo mluvenou domluvu ale pouhé ukazování robotovým prstíkem.Když se vám něco podaří tak máte obrovskou radost že i beze slova jste zvládli jakýkoli úkol a poté si např. plácli společně rukou. Když zamáváte GLaDOS do kamery tak máte radost , že vás vidí ( i když vám třeba řekně že jste stupidní :D ).Prostě kdo ještě nekoupil tak ať maže do obchodu a ukáže GLaDOS ( nejen GLaDOS... :D ) , že vás bude znovu těžké zabít. Cave Johnoson . We're done here ;)
  • Neřikám, že mě do toho někdo nutil, ale prostě hrál sem to, dohrál jsem to a můžu hodnotit. A i když zbytek byl dost povedenej (i dialogy, až na dabing, byly hodně dobrý), celý se to prostě pohřbilo právě hratelností. Ono se opravdu nic nemá přehánět. Ale zase chápu,. že se tohle někomu líbilo, ale dle všeho se řadíš spíš mezi menšiny.
  • To nebylo think with portals, to bylo be a fucking masochist with portals!
    Když jsi něco nenačasoval na sekundu, tak jsi zemřel, Portal má být logická hra ne něco co je blíž střílečce... Chválil jsem si to právě proto, že jsem nepotřeboval rychlé reakce, jenom přemýšlet
  • Odpad ? Ale notak bola to zaujimava vyzva do korej ta nikto nenuti. Ano islo o prevedenie a nacasovanie. Proste "think with portals". Dufam ze niekedy vznikne aj "prelude 2"
  • trolololoooo
  • ..to patřilo někam úplně jinam. *3*
  • Problem officer?
    http://www.youtube.com/watch?v=R4C_ht5w-Zg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit