Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak funguje lidská rasa, když je něco rozdílné, tak je to zlé a proto je nutné na to útočit a vyhubit to :D ... Tys řekl, že je ta recenze trapná, protože jsi člověk beze smyslu pro humor, ne slovák beze smyslu pro humor :-P
    • hm, tlačítko na upravit je volaké pokažené... Nevšímejte si toho, jděte dál, jděte dál.
  • Neřešte to. Ten kdo nepochopil smysl proč je ta recenze jaká je, stejně nemá inteligenčně na to aby si Portal 2 zahrál a vychutnal.

    Skončí tak v půlce a jelikož mu jeho kamarádi, kteří jsou stejní "intelygenťy" neporadí, bude sem do fóra psát jaká je to kravina a že to dohrál "za třy hoďki".
    • tak ty budes solidni dmnt :D pise se inteligentne :DD hahaha prej inteligencne :DDDDD pojd do me ty dYlino D:DDDDD
      • Ty jsi blb..Má to správně, běž se ztrapňovat jinam
        • To sem nepsal ja ty idiote!!!
          • Já to vzdávám. *7*
            • muj nick taky hodne lidi kopiruje
            • :/ :D
            • To je jak česká politika. Demence se snaží zníčit inteligenci. Nu, daň za to, že si každý může napsat nick jaký chce.
      • Jen abychom měli jasno, já to nepsal. Tak primitvní nejsem. Po druhé.
        • To nic, mě tady taky někdo kopíruje můj nick. Asi nějakej duševní zaostalec. *10*
          • Mno jo, někdo by měl zakročit! (čti "velmi by se mi líbilo, kdyby někdo zakročil)

            /summon Bizi
            • prestan sa takto rozpravat s mojim nickom ty chuju ..
        • Ty dement co ty za chuja pouzivas muj nick??? Po druhe ..
  • to kotatko na začatku je živé nebo nejaka animace?
  • Kdyz uz autor se rozhodl nespojlerovat tak by nemusel ukazovat menu kde jsou videt box s polovicnim telem robutka. :DDDD
    • janchor
      Mám za to, že kdo hru nehrál, těžko z toho rozšífruje, o co vlastně jde..
    • drz hubu !!!!!
      • To nejsem já, jen si nějakej blbec vypůjčil můj nick, asi začnu uvažovat o příme registraci na tiscali. Chjo. *7*
  • Nějak mi unikl smysl existence recenze na tuhle hru,zbytečnější jen pohledat. *7* Nulová hodnota absolutně všeho,informací,záběrů ze hry atd......Takhle ne pánové!!!!
    • Je to hra o házení portálů s pěknou grafikou. A je chytrá a fakt, fakt dobrá, s tím, že nijak šíleně těžká.

      Tohle všechno tam v nějaké formě zaznělo a nic víc se o té hře dost dobře říct nedá, páč všechno ostatní je příběh. Takže zbývají jen 2 možnosti:
      1) Nejsi dost chytrý/pozorný na to, abys to z té recenze vyčetl. No což, každý jsme nějaký, ale v tom případě ta hra asi není pro tebe.
      2) Jsi prostě jenom konzervativní a ... No, každý jsme nějaký :D
    • ????? to pochopi i male deco jake sem ja ty chuju =dDD
  • Len pre tých ktorý majú potrebu sa tu sťažovať že im videorecenzia nepomohla rozhodnúť sa o kúpe , skúste si uvedomiť že keď sa autor zdráha vôbec ukazovať gameplay aby vám nepokazil zážitok , tak to snáď hovorí zavšetko nie ???
  • furt lepší než pořád stejný recenze který jsou stereotypní jak prase .Tahle videorecenze se aspon přiblížila videorecenzím co bývali v levelu
  • Vyborna recenze! Teda jeste nevim.. :) Hru bych si ale bez jejiho shlednuti nekoupil... Nejak jsem o tom nic nevedel.. Mam ale z recenze pocit, ze by me to bavit mohlo.. tak do toho pujdu.. A ani honit si ho nebudu,aby mi chvili vydrzela *1*
  • papajte, koniec Portalu 2 :-) zato aby ste sa naučili robit recenzie a nie PR videá :-)

    http://www.youtube.com/watch?v=vnX1d92oDlo
    • SPOILER ALERT!

      nějak mi tam nesedí to vykání GLaDOS...
      • kostejnesmrtelny
        Jo, na to jsem včera taky koukal, když jsem to sjížděl podruhý... V podstatě jediná vada, jinak je překlad velice slušnej.
    • Kdyby to byl normální gameplay tak by jste si zase stezovaly na spoilery. každý kdo vi co je portal zač tak si obrázek udělá. recenzent to dostal za ukol tak to pojal vtipně a tak aby nenaprudil co nejvíc lidí ale někomu stále chybi smysl pro humor kitten are soooo funny
  • Najtrapnejšia recenzia posledných rokov!!! trapas jak hovado!!! Informačná hodnota nulová!!
    Zaujimave ze pri inych hrach nie je problém prezradit nieco z príbehu....
    • nj zas slovaci nechapou humor
      • aha ak by to iste napisal cech tak by si napisal ze cesi opat nechapu humor? to nie je otom ci si slovak ci si cech... ale toto raz nikto nepochopi
        • Tak funguje lidská rasa, když je něco rozdílné, tak je to zlé a proto je nutné na to útočit a vyhubit to :D ... Ty řekl, že je ta recenze trapná, protože jsi člověk beze smyslu pro humor, ne slovák beze smyslu pro humor :-P
      • co si otveras hubu na slovaky ty dement cesky cigansky
        • Jen abychom měli jasno, já to nepsal. Tak primitvní nejsem.
          • Ty dement co ty za chuja pouzivas muj nick???
        • ty si tomu zas pridal...aspon ze sa citis lepsie ked si zachranil nasu cest
    • njn v SK maji jinej smysl pro humor ;)
      • Nie , v SK máme len retardovaných anonymov *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit