Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda je, ze za 10 by hra mela mit editor urovni v zakladu, ale nadruhou stranu proc ne. Jestli do hodnoceni patri i reklamni kampan, desitku si zaslouzi :)

    videorecenze super, ono taky co ukazovat na hre od zacatku do konce plne spoileru ...
    • Valve vývojářské nástroje slíbilo, jen je nestihlo vydat spolu s hrou. A když Valve něco slíbí, tak to platí. Maximálně se zpozdí. Což ale není možné, protože po vlastních zkušenostech s Valve Time žádný konkrétní termín vydání neřekli ;-)
    • Jakých spoilerů prosím? Jen by mě zajímalo co je tam k prozrazení krom jedné jediné události.
      • Mě by třeba vadilo prakticky cokoliv od uslyšení druhého hlasu.
        • V tom případě ale nehraj první díl, nekoukej na promo videa, zapomeň na ohlášení na loňské E3 (myslím video) a rozhodně nekoukej na video, nečti recenzi a neprohlížej si screeny jak zde tak na steamu... Teprve tehdy budeš odproštěn ode všech spoilerů podle toho jak ty je popisuješ.
          • První díl se nestal po jakékoli události ve dvojce. Co se týká videí, koukal jsem jenom na ty reklamy a recenze jsem četl až po dohrání a jsem rád.
          • ale musism souhlasit stmi ze recenzent ukazal hodne levelu z druhe poloviny hry byl jsem v pulce a videl jsem az moc mistnosti kterými budu muset projit
      • Mě taky. Ale odpověď by zřejmě obsahovala spoiler *1* Musíme si tu hru koupit, abychom se to dozvěděli.
        • Já už jí mám :-) Dohraný jak singl tak co-op a čekám na komunitní mapy. Nicméně stále zastávám názor, že na Portalu 2 není co spoilerovat kromě jedné události.
          • To jsi asi hrál jinou hru. Je tam spousta věcí, jež ještě nebyly samotným studiem předem oznámeny a které by byla škoda prozrazovat.
  • Proč se vehementně brání spoilerům, když v té hře nic na prozrazení není? Snad jediná situace kterou by si měl prožít každý hráč na vlastní kůži ale jinak nic. Kdybych tu popsal průchod prvních 4 kapitol tak bych stejně nespoileroval tak proč??
    • janchor
      Pokud bych dopředu věděl, kde se budu ve hře pohybovat a čemu / komu budu čelit, hned několik momentů (rozhodně ne jediná situace) by na mě zapůsobilo sotva polovičně a samotný odhalování dalších oblastí by ztratilo většinu svýho napětí a kouzla.
  • Dobrá práce.
  • Skvelá recenze! Well done *1*
  • Wtf? Ten Grygar je snad /b/tard...
    • kostejnesmrtelny
      Ty jsi anonymous. To je mnohem, mnohem horší.
      • Nope, byt /b/tard je opravdu horší. Anonymous je totiž na 4chanu každý, a kategorie jako například /tg/ nevyprodukuje takove zlo ;).
  • Opravdu byste se podle tehle recenze rozhodli jestli za to svoje penize date nebo ne?
    • SedRicKCZ
      Portal 2 patří ke hrám, u kterých se člověk ani rozhodovat nemusí. Prostě si jí koupí. Jiná varianta neexistuje *3*
    • Musím ti dát za pravdu, byl to sice zábavný počin, který se mi líbil. Ale na to, abych se podle ní rozhodl zda si hru koupit či nikoliv byla obsahové chudá.
    • smejki
      za tři minuty povídání? to je jako volit na základě billboardu na dálnici.
    • ucho
      videorecenze jsou snad jediným rozhodovacím faktorem ke koupi nějaké hry?
  • hra dobra ,recenze taky. celkem jsem se zasmal jak to grygar pojal.palec nahoru.
  • Jednicku jsem nehral, dvojku se taky nejak extra nechystam, desitku bych tomu pocitam asi nedal, ale videorecenze me pobavila... jak na ne nekoukam, tak ten pocet postu me donutil... vyzivne. Diky :-)
    • Teď nechme stranou, jestli si to zaslouží 10/10 nebo ne, ale když jsi teď sám přiznal, že jsi ani jeden díl nehrál, tak proč vůbec píšeš o tom, co bys tomu býval nebo nebýval za hodnocení dál?
      • me ta hra na 10 taky neprijde je to jednohubka na kterou se hned zapomene dal bych tak 8
        • Jsi padlý na hlavu? Přečti si ještě jednou reakci Hairy Ass nad sebou. To je fakt jak u malejch...
  • Velmi dobrá recenze.
    • kotatka jsou hrava. a dal? bohuzel vic v tom videu nejni.
  • třeba se diky portalu 2 začnou hru být složitejsí a budou mit lepší zaklady pro modovaní
    • Sni dál *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší