Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé diskutéři, když vidím váš nedostatek nadhledu a argumentační schopnosti, mám pocit, že je to tady horší než v diskusích na novinky.cz a to pro vás není dobré vysvědčení. (Ani se nebudu omlouvat těm, kterých se to netýká, ti to totiž, předpokládám, pochopili automaticky)
    • Není divu, nejvíc "oplusované" posty jsou ty, jejichž jediný smysl je nadávat nebo urážet. *3*
  • Určité procento čtenářů games jsou NAPROSTÝ IDIOTI BEZ SEBEMENŠÍHO SMYSLU PRO HUMOR, takže dělat takovýhle videorecenze připomíná HÁZENÍ PEREL SVINÍM. Docela mě to irituje *10*
    • Mopped
      To co přijde SMĚŠNÉ TOBĚ, může druhému připadat TRAPNÉ. Proto přeci nebude IDIOT.
      • ale bude, ale bude
  • Cosi
    Čtením této diskuze jsem objevil 3 spoilery.
    • Kdo se chce vyhnout spoilerům, vyhýbá se všemu se hrou spojenému, předpokládám *3*

      A propos, mohl by mi někdo osvětlit, na které ó-hrůzo-tak-zážitek-navždy-ničící spoilery se tu pořád naráží? Nic, co se píše tady, v recenzích nebo na Wikipedii mi spoileroidní nepřijde. Hra se odehrává (světe div se) v podobném prostředí a má (to jsem fakt nečekal) podobnou náplň jako první díl. Tohle vědět předem, tak ze hry fakticky nic nemám.

      Je to tím, že jsem prošvihnul mediální kampaň, ve které se (třeba - to já nevím) varovalo před spoilery, že tu o nich pořád všichni mluvíte? No každopádně se vyhýbejte screenům a všem - opakuji VŠEM - informacím o hře Doom 4. Určitě nechcete předem vědět, o co v ní půjde a kdo bude hlavní hrdina...
      • Ano, radši ať člověk o hře nic neví a kupuje zajíce v pytli, než aby ostatní měli tu slušnost a napsali "spoiler alert", což například tady milý Michal napsat měl, kdyby jeho úmysl nebyl postovat naprosto random video a tím prohloubit demenci internetové populace.
        • Cajk
          Prohloubit demenci internetové populace nelze:)
    • No jo, to co postnul bez varování Michal je demence. Ale dneska patrně není módní brát ohledy.
    • Cosi
      Což mě hodně štve.
  • Jak nemám recenze od Lukáše rád :-) tak tohle mě dostalo :D ta kočička na začátku je mega moc :D
    • Pobavit "nepřítele", to potěší každýho :-)
  • Nejlepsi Recenze EVER! Lukasi bravo ! :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=210-Q6dpHdk
    POTATO
  • Javo26
    Portalcats?! *8*
  • Podíval jsem se na IGN videorecenzi a necítím se o nic více ospoilerován než po "nezávadné" videorecenzi tady. Akorát že po té jejich mám chuť si hru zahrát. Po zdejší jsem měl chuť jen kroutit hlavou. Snaha o neotřelost a býti-vtipnost nesmí z výsledku tak křičet, jinak je převažujícím dojmem zoufalost a trapnost (předčítané vtipy jsou v tomhle nejhorší).

    2/10
    • Nesouhlasím s Tebou, podle mě si dal hodně záležet, aby z toho to čtení nečouhalo, ale uznávám, že jsi alespoň, na rozdíl od ostatních uvedl věcné argumenty. Tvůj příspěvek: 5/10 :-D
  • Ikdyz mam recenze od Lukáše Grygara rád, musím říct, že tohle je ta jeho nejhorší videorecenze. Kočky? To ma být jako vtipné? No možná tak když je člověku kolem 13let. Diky bohu tohle uz davno neni ma kategorie. Jinak ty komentare od lidi, ze komu se nelibi tato recenze nebo snad hre by nedal 10/10 tak je blbec s nizkym iq ci snad mentalne zaostali bych moc neresil. Co bys ste taky chteli resit s uhrovitima jedincema co maji 60 kilo i sposteli. :D Proberte se...
    • I když. Zaostalý. Byste. Uhrovitýma. S postelí.

      ...

      Plus asi 15 chybějících čárek. A takoví lidé píší o mentální zaostalosti. Miluji ironii.
    • Myslel jsem, že mýtus o uhrovitých jedincích, co mají 60 kg i s postelí, byl šlágrem tak maximálně do poloviny minulé dekády, ale jak vidím, tak jistí jedinci s mindrákem, co mají nutkání slovně útočit na ostatní, se najdou i na počátku druhého desetiletí tohoto století....
      • Potrefena husa se ozvala. Precti si to jeste jednou mozna ti to docvakne. Bylo to mireny prevazne na ty co tu psali, komu se ta hra nebo recenze nelibi jsou blbci a maji v hlave nasrano. Hold dala se ocakavat takova reakce. Priste az budes neco cist tak u toho zapni mozek. Ono kdyz se nekdo ke me chova jako hulvat urcite na neho nebudu slusny kapis?
        • Až budeš příště někoho poučovat o zapnutí mozku, nejdřív najdi vlastní tlačítko ON. Napsat hold, zaostalí (o muži v jednotném čísle) a další gramatické chyby, za to by se styděly i ty třináctileté děti. Už přes 20 let takovým puberťákem mimochodem nejsem a přesto se dokážu pobavit i u této recenze. A velmi. A necítím se retardovaný, zapšklý, zamindrákovaný. Co Ty?
          Nejsem z těch, co bezdůvodně útočí na ostatní, ale všimni si své rétoriky, pak pochopíš, že jsi ještě horší než ony Tebou vysmívané děti.
          • :DDDD ty tam mas taky chybu :DDD kde v ceskem pravopisu je tlacitko ON? :DDD
            • Nejsem neomylný, ale to má být ta chyba, to ON? Jestli ano, tak si to přečti ještě jednou. :-)
          • Sakra proc tu ubec pice takove hovno jako ty :DDD Sice ti je 20 ale porad zijes u rodicu:DDDD, si obycejna vyzirka co si sere do huby :DD Serete ze mas 60kilo jestli vubec :D tak si tu lecis komplexi pres pravopis hahaha. jdi nekdy taky na cerstvi vzduh a nabeeeeeer nejaky kila kurwa!!Koukni nasebe jaakaaaa si kost a kuzee :DD!! Si obycejna trooskaaaa keeemo :DDD Joooo at zije internet pro lidi co si muzou otvirat drzkuuu :DDDd v realu si nekde zalezli kdyz na tebe nekdo zarvee hahaha NULO :DDDD
            • *1* Kdybych se nebál banu za rasismus, zeptal bych se Tě na něco, ale nezeptám. Pobavils, díky... Jsi co se týče gramatiky horší ještě než ten původní pisatel.
      • Tomu se říká internet. Obrovský dav čekající na něco, co může každý anonymně zkritizovat.
        • Ale ale deti se nam tu rozhadali. :))
          • ucho
            shoda podmětu s přísudkem se učí kdy, ve 4. ročníku základní školy? jestli jsi ho už absolvoval, tak snad školu žaluj za to, že tě tam takhle zásadní věc nenaučili :)
    • Ty kočky to ma jiste od Raya Williama Johnsona ten si porad dela legraci z "kitty" videií *1*
    • ucho
      nauč se alespoň česky :)
    • Začínají mi docházet na tyhle perly facepalm obrázky :D
  • Dobře, Lukáši. *3* Pro ofrňovače:
    http://28.media.tumblr.com/tumblr_lbyzerTIls1qadmmzo1_500.jpg
    • ja to prošel za hodinu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší