Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafcatko
    kde se da sehnat ta kocka na konci recenze?:D
    • ucho
      jinak jestli máš rád duhový věci, skvělá pařba (bohužel tady nemá recenzi, ale odhadem tak 11/10):
      http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

      ovládání jen klávesou Z a X
    • ucho
      http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4
  • Skvělá recenze! *1*
  • Která hra ještě dostala 10/10 ??
    • Assassins Creed 2 *3*
    • Mass effect 2, třeba
  • 8/10 víc ne.Nějaká kapitole se mi tolik nelíbila např."ůtěk" furt jak vocas neco hledat. To podle mě nesouvisí s domejšlivostí.
    • Sám ses nazval :-D A proč ne? To musíš mít všude něco nalinkované. Ono to hledání souvisí i s pozorováním okolí. A zrovna Útěk je plný luxusních lokací, takže sis jich mohl díky hledání krásně užít.
      Je to výborný, jen je tu někdo pomalejší. :-) A to není urážka, ne všichni vědí hned všechno...
  • POZOZ !MOŽNÝ! SPOILER (i když nechápu proč)
    Hra bomba, Recenze (textová) výborná, video-recenze super. Polemizovat o tom, že délka hry je průměrná atd. je zbytečné. Spíše jsem nepochopil to vyhýbání se spoilerům. Copak ono !!!!!!ZDE PŘICHÁZÍ SPOILER?!!!!! oživení GLADoS (nebo jak se to píše) nebylo jasné už z videa z loňské E3? Ve hře jsou dva momenty (události?) které by se při jejich prozrazení dali považovat za velký spoiler ale nic jiného není velkým tajemstvím. A neukázat alespoň jednu hádanku když se jich tam nachází desítky je taky škoda. Nicméně, super :-)
    • já si všiml těch loadovacích obrazovek... Ty byly vyloženě o spoilerech, minimálně jedna vyzradila strašně vtipné překvapení z poslední třetiny hry.
  • Krásná recenze... jen mě to utvrdilo v tom, že si hru koupím....
  • Zaujímalo by ma, či by Portal dostával také extrémne vysoké hodnotenia aj v prípade, že by jeho vydaniu nepredchádzal taký brutálny reklamný brainwashing...

    Ale nechcem týmto niak zhadzovať kvality hry, to je len taká otázka na zamyslenie *3*
    • Určitě ano. Jen si to VALVe geniální reklamní strategií pojistili, že o hru bude zájem. Ale zde neplatí přímá úměra obří marketing = obří známky. Tady platí obří kvalita = vysoká hodnocení.
      • ale ovlivní to počet předobjednávek a tudíž i "sponzorské" dary od herních obchodu recenzentum
        • Nehledej za vším levárnu. Hrál jsi to? Opravdu takový nářez se jen tak nevidí. jen jednou za pár (pět?) let. Novináři nemusí dostat dárečky, aby psali pochvalně, jde jim to díky kvalitě hry samo.
    • Whisp
      Reklama má obrovský dopad na predaj hry. Plno kvalitných hier stroskotalo práve na slabej reklame.
      • třeba anno 1404 to je jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál
    • Valve se posledni dobou chova jako EA games.... Vzdyt Portal 2 ma stejnej loadout jako TF2 navic tam zase ser**u kloboucky za penize.... Je to s nima k nevydrzeni! No jo ale stezovat si muzu jak chci ale nikdo s tim nic neudela *9*
      • A proč by s tím kdo co dělal? Když se najdou zoufalci topící se v penězích, kteří takové prachy chtějí dát, proč by si Valve nemělo vydělat? Hratelnost to neovlivní, pokud ty hatky atd. nebudeš mít, tak vo co ti go?
  • Já bych řekl, že všichni ti odpůrci této recenze se dají shrnout do http://i53.tinypic.com/2isuqog.jpg

    Recenze je to skvělá!
  • Jeden by řekl, že místo velikonoc je spíše 1. dubna, přijde mi to jako parodie na recenzi. Nehaním, nechválím, jen asi nechápu co tím chtěl básník říci...
  • Jeden by řekl, že místo velikonoc je spíše 1. dubna, přijde mi to spíše jako parodie na recenzi. Nehaním, nechválím, spíše nechápu co tím chtěl básník říci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší