Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš Grygar - recenzia na jednotku s hviezdickou
  • Amylee.Anderson
    Jestli recenzent nechodí na Memebase, tak já jsem královna bramborových lidí. Výborná recenze a ten Forever Alone mě tam naprosto rozsekal :D
  • Tushan
    vtipné to celkem je ale že by to byla recenze ???
    kdybych nevěděl sám o co go tak z tohodle se toho moc nedozvím
    • mirekdusinojc
      Jak už tu bylo někde psáno, videorecenze je jen doplněk pro recenzi psanou.
  • Recenze fajn. Chapu proč tak byla udělana ale vtipná?? Humoru z Portalu nešahá ani po kotník.
  • naprosto vyborna recenze a ty imbecilove kteri pisou ze je to recenze pro deti by se meli probrat a uzit si trochu srandy
  • TriangleOfLight
    Perfektní recenze!
  • Cosi
    Připojuji se k názoru co tvrdí že je to bezvadná recenze. Dát jenom + mi přijde málo.
  • mno budou tady dva tabory, ja patrim k tem, kteri po dlouhe dobe na tiscali po dvou minutach naprosto trapnych a infantilnich pokusu byt nesmirne vtipny ji vypnul, kdyz bude tento trend drzen i u dalsich recenze jen dobre, alespon se dal zdokonalim v anglictine na konkurencnich webech, ktere chapou, ze nemaji jen ctenare ve veku 11-14 let s IQ do 80....
    • a sakra! Tady je někomu 15-16 let a má IQ 81...
    • smejki
      v tom případě je třeba Escapist plný nedorostlých děcek *5*
  • super recenzia *)
  • Tak takuto stupidnu videorecenziu som este nevidel.. Autor si evidentne mysli, aka je dokonala, vtipna, a nic-neprezradzajuca.. Ale bohuzial musim nesuhlasit s jeho tvrdenim zo zaciatku - jeho zamestnavatel ho zjavne PLATI ZA NIC...

    PS: ludom co tu onanuju nad tym, ze ma niekto iny nazor ako ten, ktory je tu stadovito akceptovany - od VIDEORECENZIE ocakavam, ze mi poskytne dostatok informacii na to, aby som zhodnotil, ci sa danu hru oplati kupit, alebo nie. Tato videorecenzia mi neukazala a nepovedala o hre ABSOLUTNE nic, co uz nebolo v traileroch, na ofic. stranke a podobne.. Recenzia ma byt 2. nazorom, a nie pritakavanim na marketing distributora.. Najskor premyslajte, a potom trepte *1*
    • Ano souhlasím velmi iteligentí muži vsadím se že víš co děláš a že ti je 18
      (SARCAMS DETEKTOVÁN)

      Oooh...ono to zase funguje
    • Drom
      mozna je to tim, ze marketing distributora nebyla prolhana snuska nesmyslu
    • ja minimálně akceptuju to, že recenzent prostě nechtěl prozradit nic ze hry která je jeden velkej spoiler, a jedinká minuta by prozrazovala řešení na jakoukoly hádanku. Na to jestli rozhodnout jestli hru koupit nebo ne ti stačí textová recenze.
    • Nevím jak autor, ale víc jak 90% lidí, co komentovali tuto recenzi si to myslí, zbylých pár "rýpálků" tu umí jen nadávat a honit si ego nad tím, jak jsou drsní když zde "zasviní" pár řádku svými hloupými názory...
      Kdyby tu recenzi udělal jako své předešlé, mimochodem výborné recenze, budete tu zase nadávat na to, jak vyzradil děj a jak to nemá smysl už hrát atd... Některým lidem se člověk holt nezavděčí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit